eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Can Cumhur Bozacı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2009 saat 21:36
cumhur için hayırlı olsun.bize faydası olmadı yeni takımınada fazla katkısı olacağını sanmıyorum.çünkü cumhurun miladı doğmuş artık emekli olmalı bence
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
muglaeses Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: muğla
  Alıntı muglaeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2009 saat 22:22
mersin li arkadaşlara Allah bundan sonra sabır versin kafayı yersiniz inanın bu adam yüzünden hele imkanınız varsa bizim bursa maçını bi izleyin bursaya nasıl bir gol attırdı çıldırırsınız ama inşallah garezi bizedir de size yararı olur ama ben zannetmiyorum çünkü bu adamın son kullanma tarihi geçmiş...
SeNsİz FETHİYE BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2009 saat 22:28
Arkadaşlar Cumhur Bozacı bizde iken ne kadar verimsiz ve başarısız olduysa da bu futbolcuyu bu kadar kötülemeninde gereği yok.
Sonuçda o da ekmeğini futboldan kazanmak zorunda.
Mersin İdman Yurdu için hayırlı olsun.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2009 saat 23:22
Alıntı yapılan Banderas_26

Arkadaşlar Cumhur Bozacı bizde iken ne kadar verimsiz ve başarısız olduysa da bu futbolcuyu bu kadar kötülemeninde gereği yok.
Sonuçda o da ekmeğini futboldan kazanmak zorunda.
Mersin İdman Yurdu için hayırlı olsun.

İyi de kötü ye iyi deyip de Mersin'lilerin ne günahını alalım.O şimdiye kadar kazanacağını fazlasıyla kazanmıştır futboldan merak etme.Hiç olmazsa yer açsın da biraz da başkaları kazansın artık.
Mersin'li arkadaşlar bence siz Cumhur'u şehre girişte karşılayın.Ve hiç şehre sokmadan derhal postalayın.Takımınıza en büyük iyiliği böyle yapmış olursunuz.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
  Alıntı Banderas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2009 saat 23:47
Alıntı yapılan 65es26

İyi de kötü ye iyi deyip de Mersin'lilerin ne günahını alalım.O şimdiye kadar kazanacağını fazlasıyla kazanmıştır futboldan merak etme.Hiç olmazsa yer açsın da biraz da başkaları kazansın artık.

Mersin'li arkadaşlar bence siz Cumhur'u şehre girişte karşılayın.Ve hiç şehre sokmadan derhal postalayın.Takımınıza en büyük iyiliği böyle yapmış olursunuz.

Siz yazdınız ya,artık Mersin'liler de Cumhur kötü diye bu transferden vazgeçer!
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
izzetiz Liste gör
Deneyimli Yazar

izzet colpan
Yer: İstanbul
  Alıntı izzetiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2009 saat 23:51
arkadas öyle yazdi die tabi mersin bu işten vazgecmicekte, cumhurun bize cektirdiklerini gördükten sonra böyle bişi yazmasi normal,küfür yok,taslama var yazisinda,
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2009 saat 00:51
nasıl kaçırdık bu adamı elimizden bilmiyorumLOL

Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2009 saat 01:49
kimsenin emeğini küçümsemeyin arkadaşlar; verdiği ya da vermediği kimsenin emeğini küçümsemeyelim lütfen... camiama hayırlı olsun, es es'im ölürüm ben sana...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 08:22

Takımda TSL de oynayan 2-3 oyuncunun yanına, transferlerin sonuna doğru alınmıştı. Belki daha iyisi alınamadığı için zenginlik ve TSL tecrübesi açısından takımda bulunması iyiydi. Ama kötü maçlar çıkardı, Rıza Hoca'nın oyuncusunun para kazanması için EsEs'e getirdiğini söyleyenler oldu. ilk 18'de olunca mı, yoksa sahaya çıkınca mı maç başı para alınıyor bilmiyorum ama Bozacı'nın  gelmesini Rıza Hoca nasıl istediyse, devre arası kalmamasını da istemiştir.

Bu, bazı arkadaşların tezini çürütmüştür. Cumhur'a yeni takımında başarılar dilerim.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
es-suat-es Liste gör
Deneyimli Yazar

Suat Koyuncu
Yer: Eskisehir
  Alıntı es-suat-es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Oca/2009 saat 09:14
Allahım dualarım kabul oldu gidecegi takım taraftarlarına allah sabır versin.
...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 38394041>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır