eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Atatürk Stadyumu

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 1501>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:35
Dün bir turnike de up uzun kuyruk vardı 119 129 ne yazıyordu böyle 3 tane vardı heralde geçtiğim turnikedede kimse yoktu hemen hemen döndüm oradan girdim hiç beklemedim millet iyi okumadığı için yığılma oldu bence yoksa hiç problem yok giriş ve çıkışta..olursa ayıp zaten o güzelim stadı yap giriş çıkış problem olsun. .tek ayıp Büyükşehir belediyesinin yolları yapmayışı
Yukarı
ESESJUNİOR Liste gör
Yazar

kenan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:16
Alıntı yapılan argonath

Stadın içi muhteşem dışı ise rezalet.1 saat pasolig yüzünden giriş yapamadık,kartları okumadı.Sabah zaten sınav var diye erken çıktık evden sınavdan sonrada direk stada geçtik.İçeriden yemeğimiz alır suyumuzu alırız dedik o da yoktu,resmen aç susuz kaldık.Dönüş yolu ise tam facia 75 dk da çarşıya zor geldik.Bize büyük ders oldu kesinlikle özel araçla gidilmez ama her türlü olumsuzlaga rağmen ilk maçı kazanmak o atmosfer muhteşem.
Abartmayın lütfen ya yazmış olmak için bişeyler atıp tutmayın turnikelerden geçiş gayet hızlı oldu ve kartlarıda oldukça hızlı bir şekilde okudu içerde yemek almkda nedir dışarıda simitçiden sandviçciden tutta sucusuna kadar hepsi veradı alıp girseydiniz biz başka bir maçtamıydık acaba . tek haklı olduğunuz konu dönüş sıkıntısı onuda yaparlar herhalde bu rezaletten sonra
Yukarı
yirmialtı Liste gör
Yazar

yirmialtı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:12
Gençlik Spor il Müdürlüğümü yapacak şimdi stadın bakımını
Tabiki hayır kulübe yaptırtacaklar kulübe bi yük daha bindirdiler.Ne güzel Odunpazarı Belediyesi halledecekti bvakımını
Siyasetiniz batsın.

ES-ES
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 16:05
Yol yapın yol ucuz çim mim bunlar belediye için ucuz şeyler onun bakımını kulüpte yapar...yapman gerekeni tapma ucuz siyasi açıklamalar yap.koskoca stadyum yapıldı oraya onu gölgeleyemezsinki kazım kurt gücün yetmez
Yukarı
atlantis_es Liste gör
Usta Yazar

mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 15:55
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Eskişehirspor’a katkıda bulunmak amacıyla yeni stadyumda belediye olarak bakım, temizlik ve çim gibi hizmetler sundukları, ancak Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından ekiplerin stadyumdan çıkarılması istendiğini söyledi.
Belediye Başkanı Kazım Kurt, Facebook sayfasında konuyu “Bu tavır hastalıklı bir tavırdır” başlaklı yazısı ile tepki göstererek bu markanın şehrin, şehirin de herkesin olduğunu söyledi.
Kurt’un konuyla ilgili yazısı şöyle:
“Her anlamda daha fazla yardım allmasını istediğimiz, bu şehrin en nemli değerlerinden Eskişehirsporumuzun yeni stadına Odunpazarı Belediyesi olarak bakım, temizlik ve çim gibi hizmetler sunuyorduk, bunu da sürekli sunacağımızı taahhüt ettik. Ancak bugün Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nden aradılar, hizmetleri durdurmamızı ve stadı terk etmemizi söylediler. 'Bundan sonra hiç bir şekilde girmeyin' dediler. Biz de dediklerini yaptık, hepsini devrettik. Biz oraya pek çok personel gönderdik, masraf yaptık. Neden?
Biz yapmasak Eskişehirspor yapacaktı. Kulübün zaten imkanı yok, yardımcı olmak istedik. Birileri 'mal gidiyor' havasına girdi. Kimsenin 'malında' gözümüz yok.
Buyursunlar kendileri yapsınlar, buyursanlar sahiplensinler.
Yardım edince suçlu mu olduk? Birileri 'Bu işçiler neden Odunpazarı Belediyesi yazan elbiseler giyiyor' demiş. Hastalık bu...
Yaşananlar, bu tavır, başka türlü açıklanamaz.
Ancak ne olursa olsun talep edildiği takdirde Eskişehirsporumuz için elimizden geleni yine yapacağız.
Bu marka, şehrimizin; şehir hepimizin”   
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 15:40
Stadyum harika ancak Büyükşehir belediyesi sınıfta kaldı 2 senedir bu stadyum yapılıyor bağlantı yollarını niye yapmadın hizmet budur yahu park yaptığın kadar bu insanların büyük bir sevgiyle bağlandığı takım için geldiğinde rahat rahat gelip gitmesi için yollar yapılmalıydı. ....valla ben çok eziyet çektim dönüşte arabayla gelen herkes çekti.çekmedim diyen yalan söyler...
Yukarı
Esdy Liste gör
Yazar

Kerim kara
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 15:27
Bu stadyuma ulaşımdan bahseden kimse yok bu eziyet ne zaman son bulur 2 yıldır inşaat sürerken Büyükşehir belediyesi stadyuma giderken ve maç bitimi tahliyesi hakkında neden çözüm üretmemiştir. Bu millete yazık değilmi 2 saat sazovadan çıkamadık...kimse bundan bahsetmiyor
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:50
ESKİŞEHİR (İHA) - Dün, yeni stadyumun açılışı ve ilk maçta gelen galibiyet sevinci, Eskişehir'deki sosyal medya kullanıcıların mecralarında günün konusu oldu. Farklı hesaplardan binlerce kişi binlerce fotoğraf paylaşıp sevinç ve mutluluklarını dile getirdi.
Eskişehir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hüseyin Aksoy'un yaptığı paylaşımla başlayan yeni stadın sevinci, Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı'nın paylaşımla bu güzel anların duyurmasını sağlamış oldu. Aksoy, maç öncesi ilk paylaşımında; ''Gece saat 03.30 ve ekip olarak Yeni stadyumu sabaha hazırlamak için ayaktayız'' ve son paylaşımında; ''Yeni stadyum Eskişehir'imize ve Eskişehirspor'a hayırlı olsun. Galibiyet ile başladık'' diye Eskişehir'lilerin sevincine ortak oldu. Seyitgazi Belediye Başkanı Hasan Kalın ise;''Bakanımızla takımımızla maça hazırız. Haydi es es Başarılar''diyerek duyurdu. Eskişehir tanınmış gazetecilerinden Sadi Seda ise bu mutluluğa torunu ile ortak olarak sosyal medya hesabından;''Yeni stadyumda Esk.sporun Malatyaspor ile yaptığı ilk maçı paşa torunum Ada Çınar Baki ile birlikte Loca'dan izledik. Çok muhteşem bir atmosferdi. Bu tarihe torunum ile birlikte tanıklık ettik''diye duyurdu. 
Eskişehirspor'a gönül veren binlerce taraftar sosyal meyda hesaplarından paylaştıkları yüzlerce fotoğrafa yeni stat ve galibiyet sevincini ifade etti. Bunlar arasında yer alan Cemalettin Şakar; ''İste şampiyon, işte taraftar stada emeği geçenlerden Allah razi olsun'' derken, bir başka taraftar Seydi Kılıçarslan ise; ''Yapandan, yapımında emeği olan devletimizden Allah razı olsun...'' diyerek mutlu anlara ortak olmuş oldu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
heshes Liste gör
Yazar

HİLMİ
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:41
Alıntı yapılan CK_26

Staddaki bosluklara ne kadar üzülsemde yarısından fazlasının dolu olması ve harika bir taraftar olması beni çok mutlu etti. Ben şehir dışında görev yapan bir Eses taraftarı olarak malesefki her maça gelemeyeceğim. Bundan dolayı Eskişehirdeki tüm taraftarladan ricam lütfen bu stadda Esesi yalnız bırakmayın. Yine aynı ambiyans aynı doluluk fazlasıyla olsun renktaşlar.

Yukarı
TOZMAN5 Liste gör
Yazar

selçuk
Yer: bostancı
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 13:29
passolig sayımız bence de çok az. ben, babam annem ve ablama passolig çıkartıp kale arkası kombine alacağım. kale arkası üst ne zaman kombineye açılacak bilen var mı?
NE MUTLU ESKİŞEHİRLİYİM DİYENE
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 1501>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,844 saniyede hazırlanmıştır