eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Atatürk Stadyumu

Cevapla Cevapla Sayfa  123 1501>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Yeni Atatürk Stadyumu
    Tarih: 21/Kas/2016 saat 22:41
Ben maraton altın orta kısmındaydım ve tribün sahaya oldukça yakın. Eski bir açık taraftarı olarak SD'den 4K'ya geçmiş gibi oldum. Daha yakın olsa nasıl olacak diye düşündüm hatta :)

Şu anlık tek sıkıntı trafik gibi duruyor.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
ecayirli26 Liste gör
Usta Yazar

Eralp
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 22:12
Maratonda bandonun sesi çok net duyuldu sıkıntı yoktu ama maç sonu Tükenmiş Nefeslere giremememiz tam rezillikti
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 22:08
Bilet fiyatları bu şekilde devam ederse ben her maçı bu sayıda hatta çok daha fazla bir artış ile oynayacagımızı düşünüyorum.. stadyum tamamlandı tam olarak hazır olmasa da artık maçlarımızı burada oynayacagız ve biletler Çarşamba günleri satışa çıkar herhalde ya da Perşembe en geç... bizde herzamanki yerimizde oluruz şartlar ne olursa olsun.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:52
Kale arkasında banndonun alt tarafindaydim bana pek ses gelmedi akustik kötü diye düşünmeye başlamıştım fakat ikinci yarı daha etkili duydum .Sanirim bulunduğum konumdan dolayı bunu yaşadım.Sosyete de yada maratonda bulunan kişiler akustigi nasıl buldular ?
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 21:01
Ben kale arkasındaydim inanin maç izlemedim taraftarımız beni mestetti özellikle nefer grubunun bulunduğu maraton Bu stadı 30.000 seviyelerdedoldurursak ne desire rekorları kirariz
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
malcomx Liste gör
Deneyimli Yazar

ALİ KIRŞAN
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 20:57
Bu maçta nefer grubuna ve turbun lideri Murat Diri ye cok teşekkür ederim ağızlarına saglik çok iyiydiler
BİZ ASLANIN KRAL OLMADIĞI, KARTALIN YUVA YAPAMADIĞI ,KANARYANIN UÇAMADIĞI YERDEYİZ BİZ ESKİŞEHİRDEYİZ.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 20:29
Alıntı yapılan furemen

Bu maç için Ankaradan geldim.
Bir kaç kelam da ben edeyim.
1 Stadımızı beğendim açıkçası eksikleri var zamanla giderilecektir.
2 Güney kale arkası 134. bloktaydım.133.blok olduğu gibi koltukların üzerindeydi.Yani bunu anlamakta çok zorlanıyorum.Yıllar sonra adam gibi bir stadımız olmuş yazık deiğl mi?
Yazık değil mi bunlar milletin vergisiyle yapılıyor?
Yazık değil mi daha en az 30 sene buradayız.Çocuklarımız burada maç izleyecekler.Birde üzerinde zıpladılar.Ya bu stad artık kulübün kullanımına verilecek.Bunlar kırıldığında kulübün cebinden çıkacak parası.Bunları akıl edemiyor musunuz.
3 Birde bando eses meslesi var.Benim bulunduğum yer itibarı ile söylüyorum;açıktaki etkisinin ancak onda biri vardı.Yani akustikten dolayı ben hiç duyamadım.Konyadaki kupa maçındada oradaydım benzeri bir durum olmuştu.Maratondan ve karşı trübünlerden durum nasıldı bilemiyorum.
Yinede her şey güzeldi.

Şunu da ekleyeyim.Passolig almayana kimse kızmasın.Oğlumun paso süresi dolmadığı halde turnikede okumadı diye 15 lira ücret aldılar.Haram olsun.Bize bu zulmü reva görenlere hakkımı helal etmiyorum.Bunun adı hırsızlık.Passoligin eli resmen cebimizde.
Yukarı
furemen Liste gör
Usta Yazar

AHMET
Yer: ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 20:19
Bu maç için Ankaradan geldim.
Bir kaç kelam da ben edeyim.
1 Stadımızı beğendim açıkçası eksikleri var zamanla giderilecektir.
2 Güney kale arkası 134. bloktaydım.133.blok olduğu gibi koltukların üzerindeydi.Yani bunu anlamakta çok zorlanıyorum.Yıllar sonra adam gibi bir stadımız olmuş yazık deiğl mi?
Yazık değil mi bunlar milletin vergisiyle yapılıyor?
Yazık değil mi daha en az 30 sene buradayız.Çocuklarımız burada maç izleyecekler.Birde üzerinde zıpladılar.Ya bu stad artık kulübün kullanımına verilecek.Bunlar kırıldığında kulübün cebinden çıkacak parası.Bunları akıl edemiyor musunuz.
3 Birde bando eses meslesi var.Benim bulunduğum yer itibarı ile söylüyorum;açıktaki etkisinin ancak onda biri vardı.Yani akustikten dolayı ben hiç duyamadım.Konyadaki kupa maçındada oradaydım benzeri bir durum olmuştu.Maratondan ve karşı trübünlerden durum nasıldı bilemiyorum.
Yinede her şey güzeldi.
Yukarı
ozanES Liste gör
Yazar

ozan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 19:41
Ama cok onemli bir problemimiz var.bu konuya cok acil cozum bulmaliyiz.sosyal medyadaki sayfalarimiza msj atip paylasim yapmalarini saglamaliyiz.problemimiz su:
Bazi kendini bilmezler hala sahaya cakmak bozuk para atiyorlar.ustelik ondeyiz.ligin yarisi bitmis cezamiz yeni bitmis,ilk macta sahaya cisim atiyolar.hurriyet sahadan cakmak topluyor.bunu engellememiz lazim.sesimizi duyurmak icin sosyal medya hesaplarina msj atalim.sesimizi duyursunlar.oksa o stada zor gireriz.bir de koltuklara cikma meselesi :(
Yukarı
ozanES Liste gör
Yazar

ozan
Direct Link To This Post Tarih: 21/Kas/2016 saat 19:32
Stadimiz henuz tam hazir degil bunu biliyoruz.ufak tefek eksiklikler onemli degil.ben yine de cok memnun kaldim.tek sorun trafik.sanirim bikac sene bu cefayi cekecegiz.stadimiz muhtesem 1965 tribunu muhtesem maraton muhtesem.asil onemli olan efeler grubundaki gelisim.tmm maraton ve 1965 e gore biraz sönük kaldilar ama bu 1965 ve maratonun cok iyi olmasindan kaynakliydi.pankartlar olsun gorsellik olsun bestelere ve tezahuratlara eslik olsun cok iyi idare ettiler.baska kluplerin tum tribunlerini toplasan bizim bir efelerimiz etmez.tribunlerimiz iyice gucleniyor bunu hissettim.maraton alttaydim,2 kale arkasini da izlemekten buyuk keyf aldim.gurur duydum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 1501>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,031 saniyede hazırlanmıştır