eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

olimpiyat stadına anadolu yakasından gidecek olanl

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2008 saat 02:04
bkş nin otobüsüne binmek için önceden isim yazdırmak gerekmiyor mu
Yukarı
rbicer Liste gör
Deneyimli Yazar

remzi biçer
  Alıntı rbicer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2008 saat 10:01
Alıntı yapılan tatarinho

Ben Kartaldan çıkıcam İçe İçe Taksimi bulucam ordan da BKŞ bize Stadı buldurcak dönüşte de Sarı dolmuşlarla Kadıköye ordan da Harem Gebze Veya Pendik Kadıköyle evlerimize gidicez o saatlerde oralardan çok geldim merak edilcek birşey yok

Not: Malum yolcuğlumuz uzun,arada piyiz yapmak gerekebilir yapacaklar bana katılsın Formanın arkasında Bi Kasa Efes Ölümüne ESES yazıyo ayırt etmek zor olmazSmile
Çok emin olmamakla birlikte süper ligde stada girişlerde AŞIRI ALKOL durumları sorun olabiliyor diye biliyorum.Lütfen oto kontrol...Tongue
HOP HOP HOP
GÜM GÜM GÜM
KIRMIZI ŞİMŞEK
HEY HEY HEY
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2008 saat 10:38
Alıntı yapılan meliheses

bkş nin otobüsüne binmek için önceden isim yazdırmak gerekmiyor mu

Tabiki gerekiyor. Bir sürü insan boşuna isim listesi oluşturmuyor herhalde....
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
berko26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Berkcan
  Alıntı berko26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Ağu/2008 saat 11:01

Kadıköyün herhangibi bir bölgesinden maça gelmek isteyen arkadaşlara yardımcı olmak için maça götürecek ,maç çıkışına kadar bekleyecek tekrar aldığı yere bırakacak taksici abim var.Rahatlıkla gidebilirsiniz.Önceden ararsanız birden çok takside ayarlanabilirim
    0535 357 15 27      oktay_yaz@hotmail.com
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 00:58
gelecez maça  ve bi şekilde de dönecez ama şu federasyonu anlamak mümkün değil. stada ulaşımın ne kadar zor olduğu biliniyor . ona rağmen maçı 21 de başlatıyorlar. 1 ya da 2 saat önce başlatsalar hiç bir problem olmayacak 
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 01:05
Alıntı yapılan rbicer

Alıntı yapılan tatarinho

Ben Kartaldan çıkıcam İçe İçe Taksimi bulucam ordan da BKŞ bize Stadı buldurcak dönüşte de Sarı dolmuşlarla Kadıköye ordan da Harem Gebze Veya Pendik Kadıköyle evlerimize gidicez o saatlerde oralardan çok geldim merak edilcek birşey yok

Not: Malum yolcuğlumuz uzun,arada piyiz yapmak gerekebilir yapacaklar bana katılsın Formanın arkasında Bi Kasa Efes Ölümüne ESES yazıyo ayırt etmek zor olmazSmile
Çok emin olmamakla birlikte süper ligde stada girişlerde AŞIRI ALKOL durumları sorun olabiliyor diye biliyorum.Lütfen oto kontrol...Tongue
Her zaman her yerde en büyük ESES...
Her zaman her yerde Oto kontrol...
Merak etme Remzi Abi...Smile
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
ismailduger Liste gör
Yazar

ismail
Yer: İstanbul
  Alıntı ismailduger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 01:40
bende pendikten gelicem bkş ile ama dönüsü nasıl olcak pendike bilmyiorum walla:S
Hersey EsEsim İciN
Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 01:57
Alıntı yapılan meliheses

gelecez maça  ve bi şekilde de dönecez ama şu federasyonu anlamak mümkün değil. stada ulaşımın ne kadar zor olduğu biliniyor . ona rağmen maçı 21 de başlatıyorlar. 1 ya da 2 saat önce başlatsalar hiç bir problem olmayacak 

Kusura bakma ama sana dönüşü iki sefer tarif ettim.Daha ne bekliyosun anlamakta güçlük çekiyorum.Daha ne yapmak lazım evinin önüne mi bırakalım?
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 02:03
Alıntı yapılan ismailduger

bende pendikten gelicem bkş ile ama dönüsü nasıl olcak pendike bilmyiorum walla:S

Gebze-Harem minibüsleri gece 2'ye kadar çalışıyor Harem otogara gidebilirseniz Pendik e-5'te de inebilirisiniz..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
HSNYZR_26 Liste gör
Yazar

HaSaN YüZeR
  Alıntı HSNYZR_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 04:15
Alıntı yapılan meliheses

Daha önceki senelerde hatırlarsan aşırı sıcak yüzünden ölümden dönen ve futbol hayatı biten oyuncular (V.Manisa'dan Meduna) vardı. Federasyon şuan ki aşırı sıcaklar nedeniyle mümkün olduğu kadar maçları geç başlatmaya çalışıyor. Kısacası Federasyon senin evine dönüşünü değil, futbolcuların hayatını düşünüyor. Wink
Yasal Uyarı: www.eskisehirspor.com bağımlılık yapar.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,375 saniyede hazırlanmıştır