eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbula tren organizasyonu

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses7 Liste gör
Yazar

Esalettin ÖZTÜRK
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı eses7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 12:38
Alıntı yapılan berden26

bizde 2 arkadaş cuma gecesi anadolu ekspresiyle gidiyoruz gelen arkadaşlar olursa gece garda buluşuruz.evet olimpiyata gitmek biraz zahmetli olucak ama tren sabah 7.30 da haydarpaşada olucak maça kadar çok zaman var bir şekilde gidilir :) esesim için herşeye değer...

Bir şekilde gidilir demişsin. Çok doğru.
Fakat dönüşü için bunu söylemen baya zor olur. 23.30 da oradan çıkmak adamı düşündürüyor.

Dönüşü de ayarlamanızı tavsiye ederim. Gecenin 24 ünde oralarda kalmak sizi uğraştırır.
BKŞ nin otobüsleriyle kendinizi Taksime atmayı unutmayın lütfen.

Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 12:57
Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan nöbetçi golcü...

Alıntı yapılan meliheses

ben istanbulda maltepede oturuorum. ne zamandır bu maçı bekliyordum. ama maçın olimpiyat stadında olmasından ve 23 te bitecek lmasından dolayı maça gitmekten vazgeçtim. eskişehirde bi maça gelmek , olimpiyat stadına gidip gelmekten daha kolay. haftaya hacettepe maçına gelecem.

o yüzden trenle bu maça gelmek isteyen arkadaşlara , treni değil otobüsü tercih etmelerini tavsiye ederim
Ayıp kardeşim.Biz Eskişehir den geliyoruz.Sen İstanbul da ki maça gelmiyorsun.Bence abartmışsın.Eminönü'ne gel.Oradan tek otobüsle staddasın.Dönüşte taraftarlarla anadoluya geçersin.Biraz zorluğa katlan Es Es i seviyorsan.Göreyim seni bizi yalnız bırakma Melih.
Memedim herhalde bizde trenle gideceğiz.
Abi tren işi çok zor.Dönüşte Haydarpaşa ya varana kadar 1.30-2 olur.Gerçi sen macerayı seven adamsın ve Es Es için yapmayacağın yok.Helal olsun sana.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 13:01

Alıntı yapılan eses şahin

Alıntı yapılan meliheses

ben istanbulda maltepede oturuorum. ne zamandır bu maçı bekliyordum. ama maçın olimpiyat stadında olmasından ve 23 te bitecek lmasından dolayı maça gitmekten vazgeçtim. eskişehirde bi maça gelmek , olimpiyat stadına gidip gelmekten daha kolay. haftaya hacettepe maçına gelecem.

o yüzden trenle bu maça gelmek isteyen arkadaşlara , treni değil otobüsü tercih etmelerini tavsiye ederim
Ayıp kardeşim.Biz Eskişehir den geliyoruz.Sen İstanbul da ki maça gelmiyorsun.Bence abartmışsın.Eminönü'ne gel.Oradan tek otobüsle staddasın.Dönüşte taraftarlarla anadoluya geçersin.Biraz zorluğa katlan Es Es i seviyorsan.Göreyim seni bizi yalnız bırakma Melih.
Memedim herhalde bizde trenle gideceğiz.
Abi tren işi çok zor.Dönüşte Haydarpaşa ya varana kadar 1.30-2 olur.Gerçi sen macerayı seven adamsın ve Es Es için yapmayacağın yok.Helal olsun sana.
Memedim  bu yaşımızda parklarda sabahlamadıkmı?
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
nöbetçi golcü... Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: eskişehir
  Alıntı nöbetçi golcü... Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 13:12
Sabahladın abi.Es Es için.Yapmayacağın iş yok senin.Bu takımın en efendi en vefakar ve cefakar taraftarlarındansın.
TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2008 saat 13:46
Sevğili Memet Biz Sakaryadan geçerken senin arabanınn plakasını 34 yapmıştık.Hani bu yaştan sonra sopa yemiyelim diye.istanbula giderkende Otobüsümüz taşlandı.Böylesine bir sevdanın yolcularıyız, ama şimdide ESES Süper lige çıktı deplasmana gidemeyeceğiz öylemi?
Vallahi otostopla gider yine giderim.Taksi,otobüs,tren farketmez beni durdurmaya kimsenin gücü yetmez.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Kayserieses Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Faruk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Kayserieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 00:46
Bu akşam gar ı inletelim anadolu expres
αηα∂σℓυ ∂α ѕєη вιя єƒѕαηєѕιη єѕєѕιм !!! @@!
Yukarı
Kayserieses Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Faruk
Yer: Eskişehir
  Alıntı Kayserieses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 00:48
Alıntı yapılan berden26

bizde 2 arkadaş cuma gecesi anadolu ekspresiyle gidiyoruz gelen arkadaşlar olursa gece garda buluşuruz.evet olimpiyata gitmek biraz zahmetli olucak ama tren sabah 7.30 da haydarpaşada olucak maça kadar çok zaman var bir şekilde gidilir :) esesim için herşeye değer...

Sizinleyim
αηα∂σℓυ ∂α ѕєη вιя єƒѕαηєѕιη єѕєѕιм !!! @@!
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 00:55
gelecem . artık bi şekilde döneriz elbet. araç bulamazsam, yürürüm sabaha kadar,  varırım elbet.. .. . 
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 01:16
Alıntı yapılan meliheses

gelecem . artık bi şekilde döneriz elbet. araç bulamazsam, yürürüm sabaha kadar,  varırım elbet.. .. . 
Melih kardeş ben sendeki bu korkuyu yada tedirginliği anlayamıyorum ben yıllardır taksime geç saatlerde gidip geliyorum hiç yolda kalmadım,yeri geldi gece 3 te 4 te döndüm yine de buldum bişey,rahat ol kafanda büyütme bu kadar bence...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
ismailduger Liste gör
Yazar

ismail
Yer: İstanbul
  Alıntı ismailduger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Ağu/2008 saat 01:48
Arkadaslar bende pendikte oturuyorum en azından bkş ile taksime geri gelirim oradan da kadıköye gecmek cok kolay tek minübüs ile, sonra da kartala kadar gelirim, pendike gidemezsem de sorun yok, acele yok yavas yavas yürüye yürüye bagıra bagıra gideriz amca ogluyla :=)
Hersey EsEsim İciN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır