eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi Dergisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 115>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 23:01

Öncelikle dergimiz camiamıza hayırlı olsun. İlgi göreceği konusunda hiç şüphem yok. Alper abimiz gazeteci gözüyle eleştirilerini yapmış. Gerçi henüz erken olduğunu düşünsemde Bende Basın yayın öğrencisi olarak bazı görüşlerimi paylaşmak isterim.

1) Kapak resmi kesinlikle Bank Asya 1. Lig kupasını kaldırdığımız fotoğraf olmalıydı.

2) Kapak dizaynının sadeliği hoşuma gitti. Benim kanım sadelik daha kaliteli bir his uyandırıyor.

3) Adı konusundaki eleştiriye katılmıyorum. Bence resmi bir yayın organının ismi sade ve amaca uygun olmalıdır. Bunun için "Eskişehirspor" gayet güzel olmuş. Diğer isimlerin daha çok taraftar dergisi hissi uyandıracağını düşünüyorum...

Alper abi hata ettiysem affola. Tekrar hayırlı olsun. Emeği geçen herkese teşekkürler...
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 23:12
- Sevgili Hüseyinim elbette ki her türlü desteği vereceğim, öbür türlüsü zaten bize uymaz...
- Sevgili Emre kapak, 43 yılı kesinlikle anlatmıyor. O pozu Hatipoğlu verse and olsun yine anlardım, takımı şampiyon yaptı, haliyle şovunu da yapıyor derdim.
- Sevgili Ali, bu dergi bizim abim. Öyle düşündüğümüz için ilgi de destek de verildi.
Elbet de bir ilk inşallah güzel yürür, demek istediğim başlangıç çok iyi olmalıydı.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 23:18
emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler sadece şunu söylemek istiyorum resmi sitede dergiden haber bile yok versinler haberi...Yıllık üyelik getirsinler ben katkı olsun diye gerekirse 5 tane abonelik yapmak istiyorum.Yıllık abonelik şart adrese teslim tarzında
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
kesdal Liste gör
Usta Yazar

mehmet kesdal
Yer: istanbul
  Alıntı kesdal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 23:28
İyi olmuş.İnşallah hayırlı olur.Tüm eses severler obone olmalı.
Oyun bitince,şah da piyon da aynı kutuya konur.
Yukarı
larss0n26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Fuat
Yer: Eskişehir-Riga
  Alıntı larss0n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 23:42
birde kuşe kağıda poster verselerdi süper olurdu :D
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı omer-es-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 23:56
Hayırlı olsun.
İnşallah buradaki yapıcı eleştirileride  dikkate alarak diğer aylardaki dergiler buna göre hazırlanır.
Poster vb.  şeylerde bekliyoruz.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2008 saat 00:27
Emeği geçen herkesin eline sağlık..
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2008 saat 00:50
Alıntı yapılan a_sea

emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler sadece şunu söylemek istiyorum resmi sitede dergiden haber bile yok versinler haberi...Yıllık üyelik getirsinler ben katkı olsun diye gerekirse 5 tane abonelik yapmak istiyorum.Yıllık abonelik şart adrese teslim tarzında

Yılda 30 TL bedava..
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
esesliates Liste gör
Usta Yazar

Hakan
Yer: Estanbul
  Alıntı esesliates Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2008 saat 00:52
çok güzel bence bravo yönetime
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
  Alıntı Tulpar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2008 saat 01:01
Bence bu fiyat tanıtım için ilk sayıya özel... 5-10 ytl arası aylık bir dergi için uygun olan fiyat olacaktır. Yönetiminde bunu yapacağını düşünüyorum... 
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 115>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır