eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi Dergisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 115>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_eses Liste gör
Usta Yazar

AYHAN
Yer: İZMİR
Online Durum: Offline
  Alıntı 26_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 19:52
Bence dergi editörleri yazı ve malzeme aramak için çok çabalamalarına gerek yok sitenin her forumundan alıntı yapabilirler. Burada yıllarca dergi çıkaracak mnalzeme var )))
Karadeniz ESES
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 20:24
Çok sevindim bu habere yönetimi tebrik ediyorum .
Yukarı
s.ULUĞ Liste gör
Deneyimli Yazar

süleyman
Yer: İZMİR
  Alıntı s.ULUĞ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 21:00
bu calısmadan dolayı yönetımı kutluyorum umarım boyle calısmaların devamı gelır.. turkıyenın 4 bı yanında satısa cıkması ayrı bı guzellık...
semt-i mukaddes ÖRNEKKÖY

izmir ES ES

Yukarı
Erkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan C.
Yer: Eskişehir
  Alıntı Erkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 21:24
pazartesi 2 tane alacam inşallah denk gelir :D birini dayıma hediye edecem
helal olsun şöyle bi dergi yapabiliyoz artıkın ya. fiyatı tanıtım için heralde biraz artsa daha iyi olur aylık çünkü.
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Yukarı
rakyuz Liste gör
Yazar

Rafi
Yer: Turkey
  Alıntı rakyuz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 21:53

Baskı,Dizayn,İçerik,Görsellik ve Kalite hepsi bir arada 74 sayfa ve 2,5 Ytl.Düşünen hayata geçiren ve bizlere sunanlara sonsuz teşekkürler.Emeğinize sağlık devamlılığını yitirmeden yayın hayatında başarılar Eskişehirspor Dergisi.Saygılarımla

Küfür etmiyorum çünkü ESKİŞEHİRSPOR luyum
http://www.esesim.org
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 21:55
Yaklaşık 1 ay önce derginin çıkacağı haberini vermiştim Smile

Çıktığı gibi almayı düşünüyorum...2,5 ytl çoooooook çoook makul bir fiyat...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 22:26
-Eleştiri-
Profesyonel bir gazeteci olarak dergiyi(KAPAK) maalesef beğenmedim.
Yazılı basında kitap, dergi, gazete vb.. ürünleri sattıran derginin kapağıdır. Neyse sözü uzatmayayım. Bu dergi nasıl olmalıydı onu yazayım.
1) 12 yıl aradan sonra Süper Lige çıkan Eskişehirspor dergisinin kapak fotoğrafı bu özlemin zaferle sonuçlandığını gösteren kare olmalıydı öncelikle.
(O kare BankAsya Kupası'nın İnönü'de havaya kalktığı anı gösteren fotoğrafla kapak sayfasına büyük açılmalıydı.)
2) Kapağı tek başına resmen kapatan(yiyen) Sayın Halil Ünal'ın fotoğrafı kupa fotoğrafından daha küçük görülebilirdi. Kapakta camianın bütünlüğü Sayın Nebi Hatipoğlu'nun fotoğrafı kullanılarak verilebilirdi.
(Hatipoğlu: Huzur içindeyim, Ünal: Eski günlere döneceğiz gibi...)
3) Derginin ismi... Bu yayının Eskişehirspor'u, Eskişehirsporlular'a anlattığı bu kadar ortadayken böyle bir dergiye Eskişehirspor isminin verilmesindense bu, derginin isminin üzerinde üst başlıkla duyurulabilirdi.
(Eskişehirsporluların lisanslı resmi yayınıdır, gibi)
Kırmızı Şimşekler, Anadolu Yıldızı, 1965'ten yarına... Aklıma ilk anda gelen isimler...
4) Kapak foruma düşülen kapaksa gerçekten felaket... Sayfanın sol başından sağ altına güzel bir şimşek imgesi bile indirilebilir, ilk defa 1. Lige çıkılan fotoğraf karesiyle İnönü'deki son kupa karesi yanyana konup; klasik bir seslenişle "Nerede kalmıştık?" denebilirdi. Ya da "Hoşgeldik..."
*** Bu dergi için Sayın Ünal'ın o.k. verdiğini biliyorum. Bunu bile bile destek de verdim, veririm de... Sonuçta söz konusu olan Eskişehirspor... Onun dışında herkes de araçtır. Ben gerçekten çok sağlam bir şey bekliyordum. Yukarıdaki eleştiriler kişisel değil, bu işin ilmini okuyan, 10 yıldır da bundan ekmek yiyen birinin bakışıdır.
Ancak; kişisel eleştirim şu olur Sayın Ünal'a... Üç dükânın başkanlarının vermeyeceği bir poz vermişsiniz, inşallah kandil gecesi Allah sizi mahçup etmez... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 22:31
    Alper Ağabey;tabi ki sizin gazetecilik mesleğinizdeki tecrübelerinize ve bilgilerinize kesinlikle saygı duyuyorum ve dediklerinizin çoğuna katılıyorum.Ancak bence bu bir başlangıç olmalı,sizin de uyarılarınız dikkate alınarak umarım diğer sayılarda çok daha güzel dergi çıkarırırız.Ama bana kalırsa şu dergiyi almak için kaç yıl bekledik önce bir bakalım,fiyat konusunda da oldukça makul bir fiyat belirlenmiş.İlgimizi esirgemeyelim.
Yukarı
Anadolunun Yıldızı Liste gör
Yazar

Ümit Dönmez
Yer: Ankara
  Alıntı Anadolunun Yıldızı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 22:46
Dergi hakkındaki eleştiriler gayet güzel, dergimiz giderek daha da iyi yönde gelişecektir. Başlangıç için bence oldukça ümit verici bir çalışma, siz değerli ağabeylerimizin bunun gibi yapıcı eleştirileri sayesinde daha güzel işler çıkacağına inanıyorum. Benim de derginin ilerleyen sayılarında olmasını istediğim ve öğrenmek istediğim bazı şeyler olacak bu konularda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim:
1. Dergiye düzenli abonelik hizmeti verilecek mi (yurt içi ve yurt dışı)
2. Derginin yanında eşantiyon (Cd, poster, çıkartma vb.) verilmesi düşünülüyor mu?
3. Küçük kardeşlerimize Eskişehirspor sevgisi aşılayacak bir bölüm veya ek bir dergi (Mesela ismi de Minik şimşekler) gibi bir çalışma yapılabilir mi?
4. Tüm emeği geçenlerin ellerine, kalemlerine sağlık.Clap
Tribün, yalnızca maça gidip golleri alkışlayan bir grup taraftar değildir. Tribün bir ruhtur ve ne hatırlamaktan ne de umut etmekten asla yorulmaz.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Ağu/2008 saat 23:01

Alper abi kesinlikle haklısın...Derginin kapak kısmı çok önemli...Gördüğümüz kadarıyla halil ünalı göreceğiz dergimizin kapağında...Umarım bununla yetinilir traktör falan da koymazlar...!!!

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 115>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır