eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Resmi Dergisi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 115>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
Online Durum: Offline
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2012 saat 22:33
Alıntı yapılan onurnefer

Avruapada bırakın klüpleri taraftar gruplarının bile aylık dergileri var.Bizimkiler daha kulübe dergi çıkartamıyor.

grupların genelde amatör dergileri var ve o dergilerin maliyetiyle pankart boya masraflarını çıkartıyorlar.Aslında gayet matıklı.
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2012 saat 23:25
az sayıda satılmıyor o dergiler belki kulüp dergilerinden bile çok satılıyor.
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
onurnefer Liste gör
Usta Yazar

Onur Uğur
  Alıntı onurnefer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2012 saat 23:41
Hansa Rostock gibi bir klübün taraftar grubu dergisi bile 3000-5000 dolaylarında satılıyor.
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
  Alıntı ES ES ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2012 saat 20:42

İki Eylül Gazetesi nde bugün Dergi ile ilgili bir haber var.
Duygularımıza tercüman olmuş , Teşekkürler İki Eylül

ESKİŞEHİRSPOR DERGİSİNE NE OLDU?

Eskişehirspor Resmi Dergisi tam 7 aydır piyasada yok. Taraftarlar derginin neden çıkmadığı-nı merak ederken, kulüpten de bir açıklama gelmiyor. İşin en dramatik tarafı ise, Mali Genel Kurul’da açıklanan 2012-2013 tahmini gelir tablosunda dergiden 30 bin TL gelir bekleniyor
2 Eylül Gazetesi 10.10.2012
http://www.2eylul.com.tr/spor/eskisehirspor-dergisine-ne-oldu-h6825.html

3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
ahmetES Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Açık Tribün
  Alıntı ahmetES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2012 saat 21:01
Orduspor , Orduspor Tv kuruyor biz daha aylık dergi çıkaramıyoruz. Bu amatörlükten çıktı sadece ilgisizlik umursamamazlık.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eki/2012 saat 22:27
Eskişehirspor, dergi için bir kuruş harcamıyordu. Çünkü; dergiyi, bir yönetici yada yöneticinin dostu bedavaya çıkartıyordu.  Heralde artık bedava çıkartmaktan canı sıkılmıştır...
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2012 saat 12:03

Eskişehirspor Dergisi yılan hikâyesi

Dün İsmail Genç’in spor sayfasında bir haberi vardı. ‘Eskişehirspor dergisine ne oldu?’ başlıklı haberde Genç, özetle şunları diyordu; “Eskişehirspor Resmi Dergisi tam 7 aydır piyasada yok. Taraftarlar derginin neden çıkmadığını merak ederken, kulüpten de bir açıklama gelmiyor. İşin en dramatik tarafı ise Mali Genel Kurulda açıklanan 2012-13 tahmini gelir tablosunda dergiden 30 bin TL gelir bekleniyor.”

Haberde küçük de bir detay vardı; “Aylık 5 TL olan dergiye yıllık 50 TL’ye abone olan taraftarlar ödedikleri paralarıyla kaldı.”

Derginin hangi gerekçe ile neden çıkmadığına bakmadan doğrudan tahmini bütçede 30 bin TL’lik gelire odaklanarak yazıyorum ki, bu anlayış kurumsallaşmadan, modernlikten, taraftara ve genel kurula saygıdan uzak, 1960’lı yıların yönetim zihniyetinin bir yansımasıdır, maalesef.

“Ben yaptım, oldu” zihniyetinin 2012’li yıllarda hala geçerliliğini koruduğunu görmek, kurumsal yönetimden uzak, birim çalışmalarına önem vermeden hareket etmek Avrupa kupalarında oynayan, her geçen yıl hedef çıtasını yükselten bir takımın yönetimine yakışmıyor. 

Ben Başkan Ünal’ın dergi konusu ile ilgilenecek zamanı dahi olmadığını tahmin edebiliyorum ama yok mudur bunun bir yolu, birimi, çözümü? Eğer dergi çıkmayacaksa nezaketen bile olsa en azından abonelere, en azından Eskişehirspor taraftarlarına bir açıklama yapılamaz mı?

Eskişehirliler bunu hak etmiyor mu? 

Tahmini bütçede yer alan 30 bin lira Eskişehirspor kulübü için bir akşam yemeği parası olabilir ama ya gerçekler? O gerçekler ne olacak? Acaba Eskişehirspor, sizin yöneticiliğinizi yaptığınız bir şirket olsaydı ve bütçede böyle bir kalem yer alsaydı, 7 ay boyunca tavrınız ne olurdu, ben asıl onu merak ediyorum…

DENİZ ÇAĞLAR FIRAT

2Eylül

Yukarı
v_for_vendetta_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Muammer
  Alıntı v_for_vendetta_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2012 saat 15:03
Yönetimin hangi işi düzgün ki, dergi işi düzgün olsun.
DÜNYA YIKILSA DA TERKETMEYECEĞİZ, ESKİŞEHİR'DE DOĞDUK ESKİŞEHİR'DE ÖLECEĞİZ.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2012 saat 11:34
Hala dergiyi çıkartamadılar be
Yukarı
19eses65 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: SuLtAnDeRe
  Alıntı 19eses65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Kas/2012 saat 01:10
Dergiden haberi olan var mı acaba ne oldu?
Sokakta da oynasan kaldırıma çıkıp bağırmayan şerefsizdir ESESİM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101102103104105 115>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır