eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

8. Haftada Tribün Şov

Cevapla Cevapla Sayfa  123 70>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
Online Durum: Offline
  Alıntı Rio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 8. Haftada Tribün Şov
    Tarih: 15/Ağu/2008 saat 00:46
Öncelikle abilerimden, büyüklerimden, site yöneticilerinde özür dilerim konuyu nereya açsam en doğrusu olur diye yaşadığım tereddüt ve sonunda buraya açtığım için. Umarım yanlış bir şey yapmamışımdır. Şimdi ise söylemek istediklerimi söyleyeyim :
Benim aslında tek dileğim şehrimize gelen ilk bizans takımına karşı tüm açığın kareografiyle ANTİ-BİZANS yazısını görmek. İlk gelen Galatasaray olduğu için, bu maçta böyle bir şey yapmış olsak inanılmaz güzel olur bence. İstanbul Belediye maçında yaptığımız şekilde tekrar bunu yapabilsek çok iyi iş çıkarmış oluruz.
Eminim böyle bir şey yapabilsek bu mesaj ulaşması gereken her yere ulaşır ve çok kişiye kapak olur. Bu efsane takımın bu efsane taraftarı çok güzel bi şekilde lige damga vurur ve eminim eskişehirde ve eskişehir dışındaki binlerce kişinin çok hoşuna gider. Ben sadece hayalimi ve fikrimi söyledim. Abilerim, büyüklerim bunu değerlendirmeye alırsa ve çalışmalar başlanırsa eminim çok güzel bir görüntü ortaya çıkacaktır. Tek isteğim böyle bir şey görmek, yaşamak...
Sadece düşüncemi söylemek istedim ve bu düşünce için sizin fikirlerinizi merak ediyorum.
Forever Es-Es
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 00:59
8. haftaya kdr 7 maç var.

UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
Rio Liste gör
Deneyimli Yazar

Aykut Ekici
  Alıntı Rio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:03

İstanbul takımıyla sahamızda ilk defa o zaman oynayacağız ve bence İstanbul takımlarından biriyle oynadığımızda böyle bişey olursa daha iyi olur. 8. hafta olması süre açısından da hazırlık için için yeterli olur bence.

Forever Es-Es
Yukarı
eseszeus Liste gör
Deneyimli Yazar

Ay Yıldız
Yer: eskişehir
  Alıntı eseszeus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:04
7 hafta var ama bence o haftalar için şimdiden bişeylere başlanmalı... ANTİ BİZANS yazmak süper fikir ama biraz zor gibi yani küçük yazmak lazım o zamanda belli olmaz... ama bence bi çözüm bulunabilir...
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:14
böyle bir konu açmayı düşünürken çok isabetli geldi.burada fikirlerimiz aktarıyoruz ama elimizden maddi olarak hiç birşey gelmiyor gelemiyor.
benim fikrim karton şovdan yana bunun ne kadar zahmetli ve pahalı olabileceğide tahmin ediyorum ve inş faaliyete geçmesinide temenni ediyorum ama dediğim gibi elimizden gelsede desem tüm karton parası benden yada yüksek derecede katkıda bulunsam, bulunsak ama maalesef olmuyor .buradan değerli büyüklerimize seslenip katkı bulunup bnu en iyi şekilde organize edebilsek.Saygılarımla
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:16
Emre kardeşimin hazırladığı 8. Hafta 8000 konfeti gösterisi var işte, ondan ala gösteri mi olur
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
esesulan Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı esesulan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:20
bu ceza almamıza neden olabilir unutmayalım ki 9.hafta fenerle yapıcağımızı yoksa antalya maçında yapardık bunu bilmiyorum ama konfeti işi tehlikeli gibi
Allah Allah Allah Allah saldır ESESİM Avrupa'ya uçalım saldır ESESİM...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 01:20
fikir, düşünce güzel ama bu konu başlıklarını açarken ortaya biraz daha somut birşeyler koymak lazım yoksa bunlar fikir aşamasından ileri gitmez. hatırlarsanız ibb maçındaki karton şov öncesi açılan başlıkta ufuk arkadaşımız gerekli bilgileri çıkarmış finansman bulma konusunda bizzat uğraşmıştı. şimdi yazılmak istenen yazı ilkine göre daha karışıl bunun için özel çalışma yapmak lazım. ayrıca bu istanbul takımlarıyla olan maçlarda aşırı bir kalabalık olacaktır. çevre illerden gelenler stada ayda yılda bir uğrayanlar vs... kısacası o maçlardaki topluluk bunu yapmaya uygunmudur bilmiyoruz. g.saray maçında tribünlerin genel durumuna bakılıp bu bir sonraki fener maçında yapılabilir. o zamana kadar da kareografi ile ilgili diğer çalışmalar yapılır (yazının nasıl yazılacağı hangi koltuklara ne renk karton yerleşeceği, karton alacak paranın bulunması gibi) işin en kolay kısmı zaten kartonları yerleştirmek ama öncesinde mutlaka bu işlerden anlayan ve uğraşıcak bir iki insan gerekli...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 03:58
Benimde şöyle bir önerim var;El emeği açıkta açılacak büyük bir pankart..

Üzerine ne çizeceğimizi,ne yazacağımızı tartışırız.Bu iş için gönüllü 8-10 kişi lazım.

Fikrime katılanlar veya daha değişik bir fikri olupta yardım edecek birilerine ihtiyacı olan varsa özel mesajla msn adresini bana göndersin.Daha detaylı bir şekilde msnden konuşuruz.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
serdar_esk Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı serdar_esk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2008 saat 08:35
acaba yine karton sov yapabilirmiyız? bu mümkün mü?
AŞK-I ŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 70>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır