eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

14 Eylül-3.hafta Gençlerbirliği-ESKİŞEHİRSPOR org.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
Online Durum: Offline
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 22:52
Alıntı yapılan es_emre26

Nasipse dönebilirsem diye bir sürü abim vardı ama hiçbiri karamanlık(!) yapıp atlamadı şu kadar alıcam diye...Wink

Neyse konuyu dağıtmayalım...
bu sekılde aralara sıkısırsan konuyu dagıtmıs olursun sevgılı emre
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
Yer: Turkey
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 22:55

arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ve maça gideceğim şöyle bir bilgi vereyim ankarada ramazanda stad boş olur biz 10000 kişi olsakta alır stad yazıyor ve iddia ediyorum gençlerbiliği taraftarı en fazla 1000 kişi olur...

ÖNEMLİ:stad çevresinde paralı otopark bulursanız parkedin arabanızı zarar görebilir...
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 22:59
Alıntı yapılan a_sea

arkadaşlar ben ankarada yaşıyorum ve maça gideceğim şöyle bir bilgi vereyim ankarada ramazanda stad boş olur biz 10000 kişi olsakta alır stad yazıyor ve iddia ediyorum gençlerbiliği taraftarı en fazla 1000 kişi olur...

ÖNEMLİ:stad çevresinde paralı otopark bulursanız parkedin arabanızı zarar görebilir...
valla abı biz bütün deplasmanlara arabayla gidiyoruz en ufak birsey olmadı olmazda yeterki sdatdan az uzak bi yere cek
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
a_sea Liste gör
Yazar

FATİH
  Alıntı a_sea Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 23:01
kardeşim ben uyarayım dedım bende arabayla gıdıyorum ama uzaktan gelecek bılmeyen arkadaslar olabılır uyarayım dedım stadın yukarısı itfaye meydanı ve çinçin bebeleri vardır:)
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYCEKSİN....
Yukarı
güven Liste gör
Deneyimli Yazar

güven
  Alıntı güven Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eyl/2008 saat 23:11
Alıntı yapılan a_sea

kardeşim ben uyarayım dedım bende arabayla gıdıyorum ama uzaktan gelecek bılmeyen arkadaslar olabılır uyarayım dedım stadın yukarısı itfaye meydanı ve çinçin bebeleri vardır:)
tamam abi kızma Smile ya  sen dedin olsun abi macta görüsürüz
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2008 saat 00:54
ankamall ın  önündeki otoparka bırakıp yürüyerek hipodromdan geçebilir 19 mayısın deplasman için ayrılmış skorbord un olduğu yere gelirsiniz biraz uzak olur ama güvenli olur ayrıca stadın içinde otopark var paralı hiçbirşey olmaz siz çekin olmazsa hipodromun içine çekin çıkıp oradan maça girersiniz olmadı TCDD nin içine parkedin yürüyerek 5 10 dakikada gelirsiniz
Tandoğanda bir yerlere bırakın ben ankarada arabamla dolaşıyorum flama var bayrak var
kimse bişey demez gençlerin taraftarı varmı yokmu belli olmaz   
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
inadınayeniden Liste gör
Yazar

tarık
Yer: eskişehir
  Alıntı inadınayeniden Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2008 saat 01:29
Alıntı yapılan es_emre26

ü.evlerispor_ömer5 ;

Senin ilk olarak ilgili konuya yazdığın mesaj şu ;

50 adet alıyorum msn adresımı kayıt edın buyuk kardeslerımıze armaganım olsun antalyadan nasıpse donebılırsem.... bu ACILIS MACI ICINMI??

Sonra özel mesaj yoluyla sana ulaşmaya bilgi almaya çalıştım ancak galiba kendi kendine ben ne yapıyorum 50 taneyi meşaleyi nasıl alacağım diye çark ettin ve liste olgunlaştıktan sonra çekildiğini söyledin...

Ayağımızı yorganımıza göre uzatalım... %100 kesinliği olmayan bir olaya kendimizi atmayalım sonucu çıkıyor ortaya...

Meşale alan hemen hemen herkes bana seni sordu biliyor musun ? Tongue
Emre çok doğru söylüyorsun.Ömer arkadaşımızla yola çıkacaklar dikkat!Maçı büyük ihtimal radyodan dinlersiniz.Tongue
Türklüğümüz göklerde bir sancak,Allah'ın önünde eğiliriz biz ancak...
Yukarı
ozcandemir Liste gör
Yazar

özcan demir
  Alıntı ozcandemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2008 saat 18:45
evlerispor_ömer5 nickli  arkadaşımın üstüne çok gitmeyin..yeter dimi:):):)Adam söz vermemiş.Nasipse gelecemgetirecem  demiş..Ki söz vermiş olsada gelemedikten sonra kısmetde yokmuş diebilirsiniz...Önemli olan burada iyi niyet..............evlerispor_ömer5 kardeşim esk.de yasıyor olsam senin arabanla gelirdim arkadaslara ibret olsun diye:)Ama Düzce'den geçecem ben maça...orada seyri güzel galip geleceğimiz bir macı beraber seyretmek dileği ile..
Ölümüne EsEs...Düzce'deki EsEs sevdalıları iletişimi koparmayalım:)
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eyl/2008 saat 18:59

Gençlerbirliği deplasmanında Ömerin araçdayım..Problem olacağınıda düşünmüyorum..

Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Eyl/2008 saat 00:45
Arkadaşlar biz bi kaç arkadaşımla trenle gitmeyi düşünüyoruz...Ankara garının stada uzaklığı nedir bilen varmı?inince nasıl stada ulaşabiliriz?
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3456>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,219 saniyede hazırlanmıştır