eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -5-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:42

Müjdat aklı selim bir yaklaşımda bulunduğun için teşekkürler ben biraz saygıdan noksan tepkilere üzüldüm o kadar.Yoksa takımdaki sonuncu yedeğin bile morali bozulacaksa ben bir daha tek kelime bile yazmam.

Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:47
ünal yalçın rivaldoyu almaya alırsın ama öyle bir futbolcuyu aldınmıda bu sisteme uymuyacağı için kökten değiştirip sistemi tek forvet yapmak zorundasın oda bizim için çok lüks belki iliç bile bu yüzden üstüne düşülmedi okadar forvet alındı onları çöpe at ondan sonra yanlışmıyım.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:53
Alıntı yapılan darling eses

vanja ivesa                                                                                                                              
      özgür öçal                      safet nadereviç           luka vucka                  murat önür            

doğa                           oğuz

serdar                                                                                                   poljak         

lovrek                        youla                         

kadroya bak kadroya daha bunun yedeklerinden bir takım daha çıkar o takımda rahatlıkla ligde kalır yürü be esesim be kim tutar seni be..

sağ bekte özgür ün yerine bülent ertugrul u oynatacak hoca..sağ açıktada serdarın yerine özgürü..sanırım serdar yedek kalacak..
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:56
bülent ertuğrul sağ bektemi oynuyordu denizlide eğer orda oynuyorsa senin dedğin gibidir ati26

senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 23:00
oğuzun sezon acılana kadar kendını cok guclendırmesı gerekıyor.. cok yeteneklı bır genc ama yuku kaldıramazsa usttekı kadroda oguzun yerıne poljak gecer solda bulent kocabey oynayabılr.. ama eger oguz yetenegını kullanabılırse kadro cok guzel
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 23:03
Alıntı yapılan darling eses

bülent ertuğrul sağ bektemi oynuyordu denizlide eğer orda oynuyorsa senin dedğin gibidir ati26

ben bugün denizlili biriyle konuştum, sağ bekte oynuyomuş..iki ayağınıda çok iyi kullanıyo dedi..
  youtube ta denizli-konyaspor maçının görüntüsü var 2-1 bitmiş maç iki golün ortasınıda bülent açmış, biri sağ ayakla biri sol ayakla...

yanılmıyosam bi hazırlık maçında da Rıza Hoca sağ bekte denedi bülenti..
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 23:05
Arkadaşlar biz yabancı transferini kapattık.Zaten 7 yabancımız oldu , 1'i yedek kalacak bu futbolcuların.2. bir yabancı yedeğe gerek yok.
Bundan sonra transfer yaparsak yerli transfer yaparız.O transferide büyük ihtimalle transfer sezonunun kapanmasına az bir süre kala  diğer takımların kadrolarında yer vermediği genç futbolcular olacaktır.

Bencede Kayacanı oynayabileceği bir takıma kiralık verip onun yerine iyi bir yedek kaleci almalıyız.Lig uzun bir maraton.Allah göstermesin İvesa ve Sinanın sakatlandığını veya cezalı olduğunu düşünelim.Bu ligi Kayacan kaldırabilirmi.
Keşke en baştan Ferhat gönderilmeseydi.Fakat olan oldu artık kaleye ferhat gibi kaliteli bir kaleci almalıyız.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
Martin_Mistre Liste gör
Usta Yazar

Mert E. YILMAZ
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 23:15
takimda bu sezon en azindan 2 oyuncunun oynamayacagini sanirim oyuncularin kendileri dahil hepimiz biliyoruz.. Kayacan ve  M.Akif.. Lig A'da dahi bankomuz degillerdi ki super lig de bankomuz olabilsinler.. ışık var mı derseniz bence yok.. var diyenler uzun uzun anlatacak ve savunacak sekilde kendini hazirlasin..

Yani, Kayacan ve M.Akif kiralik gidebilir.. bu da bize kaleci ve ortasaha onerme konusunda ozgurluk saglar mi? evet saglar... M.Akif gerci defansif bir ortasaha ama takimda yeterince defansif ortasaha var.. bence onun yerine bir 10 numara onayacak oyuncu alinmali... işte size 2 kisilik kontenjan...

benim onerilerimin ikisi de gurbetten... Belcika takimi Genk'in ve Türkiye Umit Milli takiminin kalecilerinden "Sinan Bolat" ve Trabzonspor'la anlasamayan Hansa Rostock'un 10 numarası "Zafer Yelen".. 

Zafer'in maliyeti ilk bakista yuksek gibi gelebilir ama takimi 2. Bundesliga'ya dustu.. Onlarda biliyor ki Zafer deger kaybediyor... bizim de bu tarz oyunculari almamiz lazim hem genc hem de milli oyuncular... ortasahada Doga-Zafer ikilisinin yanyana mukemmel olacagini dusunuyorum...

ote yandan Turk Umit Milli takiminin en son kadrosu şu sekildeymis.

http://www.transfermarkt.de/de/nationalmannschaft/9568/tuerkeiu21/uebersicht/startseite.html

burada gercekten gozden kacmamasi gereken "Aykut Demir" ismindeki stoper mutlaka degerlendirilmeli.. Ayrica G.Saray'in olasi yapacagi bosaltma operasyonunda "Özgurcan Özcan" ve "Mehmet Guven" takip edilmeli.. Eger Trabzonspor'lu Yusuf Kurtulus Konyaspor'a   gitmezse bu isim de gercekten  gelecegin yildizlarindan... ancak  takimlari gercekten cok kalabalik  ve  sira gelmiyor....  artik yabanci degil ama gelecegi de etkileyecek bonservisiyle alinacak genc yetenekleri denk getirmeye calisalim...

Not: yukarida yazdigim tum oyuncular alalim demiyorum.. keske alabilsek ama benim soyledigim durumlarini takip edip iclerinden bosa cikan olursa, lazim mi degil mi diye dusunmeden almamiz lazim... bu oyuncular gercekten gelecegin A Milli'leri olabilir.. daha bugun G.Saray Alparslan Erdem transferini yapti...bu iyi bir mesaj olmali.... ne kadar yildiz alirsan al,  gelecegi de dusunmek  zorundasin.
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 23:15
beyler sağ bek büyük ihtimalle korayın kampın en cok kendini geliştiren oyuncusuymuş hatta bana söylenen korayı tanıyamayacaksınız kendini cok geliştirdi diye söylendi
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 23:23
                                      ivesa

koray         nadarevic                   vucko            murat önür

youla        doğa            tayfun          poljak         bülent

lovrek