eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -5-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 65>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:00
Bir de yorum yapanlara bakıyorum ben deplasmana giderken daha doğmamışlar harbiden sabır zorluyorsunuz.

Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
ugures26 Liste gör
Yazar

uğur bıhlar
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:12
Alıntı yapılan p.littbarski

Bir de yorum yapanlara bakıyorum ben deplasmana giderken daha doğmamışlar harbiden sabır zorluyorsunuz.

arkadaşım burda deplasmana gitme kariyeriyle değil futbol bilgisiyle konuşuyoruz karıştırmayalım
Yukarı
ogü es es Liste gör
Yazar

Şahin
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:12
Alıntı yapılan gimp

Arkadaşlar afedersiniz kampa gidip oyuncuları seyrettiniz mi ?
İzlemeden şu gider bu gider yorumları yapıyosunuz, teknik ekibin raporuna göre kesinleşir.
Eğer yorum yapıcaksanız dayanaklarınız olsun boşa sallamayın !

Ne var bunda.Hakaret,aşağılayıcı ve küçültücü ifadeler olmadıktan sonra isteyen istediğini yazar.Herkesin beğendiği ve beğenmediği futbolcular olabilir.Geçen sene maçlardan sonra bazı futbolcular için yazılanlar aklıma geldikçe şimdi arkadaşın yazdığı çok masum kalıyor.
Eğer futbolcular okuyorsa morallerini bozacaklarına motive olup daha çok çalışsınlar.Çünkü bu lig hata kaldırmaz.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:26
Yoksa Engin mi gelecek gençlerbirliğinden.. Bence ferhat gönderilmemliydi ama oldu işe keşke gitmeseydide bizim ivesa nın arkasında gercekten çok sağlam bir yedek olacaktı belki de sezon ortasındada belki kaleyi ivesadan devralacaktı ama olan oldu işte. umarım guzel bir yedek kaleci alınabilir...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:26
Uğur arkadaşım takımı geçen sene çok seyrettim,80 lerden beride bu takımı takip ediyorum. Tecrübe ve bilgimle yorum yapmak istedim ama gösterilen tepkiye anlam veremedim.Ogü eses aslında özetlemiş ne demek istediğimi.
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:29
Alıntı yapılan ogü es es

Ne var bunda.Hakaret,aşağılayıcı ve küçültücü ifadeler olmadıktan sonra isteyen istediğini yazar.Herkesin beğendiği ve beğenmediği futbolcular olabilir.Geçen sene maçlardan sonra bazı futbolcular için yazılanlar aklıma geldikçe şimdi arkadaşın yazdığı çok masum kalıyor.
Eğer futbolcular okuyorsa morallerini bozacaklarına motive olup daha çok çalışsınlar.Çünkü bu lig hata kaldırmaz.

Neye göre gider, niçin gider bunlarıda belirtelim futbolcuları isimleriyle yargılamayalım.En doğru kararı teknik ekip vericektir.Yoksa burda oturup hiç bir hazılık maçını seyretmeden, kamptaki futbolcuların performansını bilmeden yorum yapmak ne kadar doğru size bırakıyorum.
Yukarı
banner Liste gör
Usta Yazar

Ali Desidero
Yer: Jamaica
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:32
Sevgili Okan;

Gitmesi muhtemel futbolcuların tartışılmaması bizim, yani forum yöneticilerinin isteği. Çünkü en ufak bir bilgi bile yok kimin gideceğine dair. Her kafadan bir ses çıkacak, herkes gitmesini istediği adamı yazacak, o adamı seven onu savunacak, durduk yere bir sürü tartışma yaşanacak. Öyle birşey olursa onu o zaman tartışmakta fayda var. Şimdi olasılıklar üzerine tartışmanın hiç bir anlamı yok.
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:35
                                                         vanja ivesa                                                                                                                              
      özgür öçal                      safet nadereviç           luka vucka                  murat önür            

doğa                           oğuz

serdar                                                                                                   poljak         

lovrek                        youla                         

kadroya bak kadroya daha bunun yedeklerinden bir takım daha çıkar o takımda rahatlıkla ligde kalır yürü be esesim be kim tutar seni be..
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:36
Geçen sene M.akifin performanısın ve yaptığı kriitk hataları;Koraydaki inanılmaz düşüşü ve Serkanın 45 dakikayı bank asyada anca kaldırdığını gördünüz.Alınan oyuncuların kalitesine göre bu oyuncular kadroyu ne kadar zorlar.Birol ve koray ondan önceki sene kümede kalmamızı sağladı.Serkan çok maçta kurtarıcı oldu.M.Akif önceki sene 1 milyon ytl ye nerdeyse Trabzona gidiyordu ama millitakıma kadar yükselip oradan acaip bir düşüşe geçti.Tabiki amacımız morallerini bozmak değil ama gösterdikleri grafiklere ve alternatiflerine bakarsak bir yorum yapıyoruz.Başkanın açıklamasından sonra çoğu eski oyuncumuzda zaten kendini sınıyordur.Ben yazdım diye morallerini bozacak değiller heralde.Ama zarar vereceğini düşünüyorsanız bu konuyu burda kapatalım daha fazla polemik olmasın.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 22:38
Alıntı yapılan darling eses

vanja ivesa                                                                                                                              
      özgür öçal                      safet nadereviç           luka vucka                  murat önür            

doğa                           oğuz

serdar                                                                                                   poljak         

lovrek                        youla                         

kadroya bak kadroya daha bunun yedeklerinden bir takım daha çıkar o takımda rahatlıkla ligde kalır yürü be esesim be kim tutar seni be..

aslında o orta sahaya gerçekten kaliteli bir futbolcu lazım gibi gözüküyor sanki.. doğa ile oğuz bence burayı kaldırabilirmi keşke imkan olsada oraya rivaldo alınsa aek bursa maçını izlemiştim her duran topu o kullandı güzel gördü boş alanları iyi toplar attı. keşke alabilsek ama çok zor..
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 65>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır