eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbul'umuzda Terör Saldırısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı espala262 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 16:40

bunlar sallandırmakla yola gelmez vucudundan 2 günde bir bir parçasını kopartacaksın bir gün parmaklarını bir gün bacağını bir gün dilini vs.....acının ne demek olduğunu insan hayatına kıymanın nasıl birşey olduğunu o zaman belki anlar.lanet olsun şerefsizlere içim kin nefret ve intikam dolu.elime verseler karıncayı incitmeyen biri olarak gözümü kırpmadan leşini sererim namussuzlarınAngryAngryAngry bizimkiler sallandırmayı bıraktık imralı sarayında bu iti besliyorlar.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 16:54
Alıntı yapılan d0rli0n

bu yukarıdaki  yazıyı yazdıktan sonra gazetelere göz atıyordum. Kerkük'te Kürtlerin mitingine intihar saldırısı olmuş saldırıdan sonra Türkmenlerin binalarına saldırınmış. yaşananlar uluslararası provakasyondur. İki halkı birbirine düşürmek isteyen linççilere fırsat vermiyelim. Kürt halkı ile Türk halkı birbirinin kardeşidir. Bölmek isteyenler petrol tekelleri, emperyalist güçlerdir. Sağ duyulu davranalım. Halktan yana politika üretelim. Tekellerden yana değil.
İşte bu kardeşliğiniz yüzünden cesaret alıyo köpekler.Benim kardeşim TÜRKLERDİR.Ve TÜRK ırkının kendinden başka kardeşi veya dostu yoktur.Çözüm doğudaki kürtlerle ıraktaki türkmenlerin yerini değiştirmektir.Ve kürtlerin doğum yapmaları kontrol altına alınmalıdır.Mustafa Kemal Paşamızın dediği gibi TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR.. ;)
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 16:54
bence forum kullanıcıları NE YAZIK Kİ provakatörlerin ekmeğine yağ sürüyorlar . peki emre o alıntı yaptığın yazının bir üstündeki yazıya ne diyeceksin.. bombanın tipi belli nerelerde kullanıldığı belli. genelkurmay'ın bir hafta önce yaptığı açıklama belli. bugün Kerküte yaşananlar belli. Güncel siyasi yaşantımızın provakasyonlar üzerinden şekillendiği belli. Yerel yönetimler yasası K.Irak'ta gündemde.  Kürt hareketinin son bi kaç yıldır izlediği tavır çizdiği tartışma platformu belli. bunları birleştirince uluslar arası bir provakasyon olduğu çok açık. buna rağmen hala kürt'lere küfrederek neye hizmet ettiğimizi sanıyoruz.
sağduyulu olalım kapsamlı analizler yapalım.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 16:56
Gerçekleri söylüyoruz kardeşim burası forum bizde fikrimizi söylüyoruz fikirlerimizi eleştirebilir fakat asla değiştiremezsiniz..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
d0rli0n Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı d0rli0n Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 17:17
neyse ben ikili bir tartışmamaya dönmemesi için burda bırakıyorum. şunu bir kez daha belirtiyorum. RDX bir gizli servis bombasıdır.(benim sol ve sağ çeşitli basın yayın araçlarından öğrendiğim kadarıyla) ve bu bomba ile işlenen suçların hiç biri açığa çıkartılamamıştır. bu mesele tek başına kalsaydı bunu iç politikaya kanlı bir müdahale olarak nitelemek mümkündü. ama kerkük te yaşananlarla birlikte ele alındığında bunun uluslararası bir provakasyon olduğunu meseleye çok az geniş bakarak anlayabiliyoruz. bu yüzden şimdi daha sağ duyulu davranmak gerek.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 17:22
Alıntı yapılan d0rli0n

bence forum kullanıcıları NE YAZIK Kİ provakatörlerin ekmeğine yağ sürüyorlar . peki emre o alıntı yaptığın yazının bir üstündeki yazıya ne diyeceksin.. bombanın tipi belli nerelerde kullanıldığı belli. genelkurmay'ın bir hafta önce yaptığı açıklama belli. bugün Kerküte yaşananlar belli. Güncel siyasi yaşantımızın provakasyonlar üzerinden şekillendiği belli. Yerel yönetimler yasası K.Irak'ta gündemde.  Kürt hareketinin son bi kaç yıldır izlediği tavır çizdiği tartışma platformu belli. bunları birleştirince uluslar arası bir provakasyon olduğu çok açık. buna rağmen hala kürt'lere küfrederek neye hizmet ettiğimizi sanıyoruz.
sağduyulu olalım kapsamlı analizler yapalım.
Ben Mustafa Kemal paşamın yolundayım onların provakasyonu beni ilgilendirmez.Ben kendimi bildim bileli düşmanım onlara..Birlik beraberliğimizi hiç bi kuvvet bozamayacaktır.Bu millet neye tepki göstereceğini çok iyi bilir.

Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 19:20

Tarih bilgilerimizi gözden geçirelim. Atamızın yanında yer almış pek çok kürt asıllı Türk vatandaşı kahraman vardır. Pek çok cumhuriyet şehidi kürt asıllı vatandaşımız vardır. Benim çocukluk arkadaşım (kürt asıllı) subay olup şehit olmuştur , niceleri şehit olmuştur .

Problem dış düşmanlarımızın desteği ile içeride kendi kendimize gerilmekte olmamızdır. Çocuk yaştaydım sağ-sol diye bölünmüştük. Politikacılar akan kana bakmadan hala gerilim dolu mesajlar veriyorlardı , basın yine aynı mantalitedeydi , liderler inatlaşıyordu , sonra malum son...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
özgürözen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür ÖZEN
Yer: Turkey
  Alıntı özgürözen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 19:24
şerefsiz köpekler.Allah belanızı versin...
Yukarı
ANIL26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Anil Erden
Yer: Germany
  Alıntı ANIL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 19:32
TÜRK - kürt kardestir.....PKK kallestir........
Siyah Kirmizi Renklerimiz Ölümüne EsEsliyiz
Yukarı
ü.evlerispor_ömer5 Liste gör
Deneyimli Yazar

ÖMER
  Alıntı ü.evlerispor_ömer5 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 19:33
ARKADAŞLAR..!ılk bomba ses bombası patlatıldı herkes olen yada yaralanan varmı dıye oraya gıttıgınde 2ıncı yanı gercek bomba dıye tabır ettıgımız bombayı patlattılar ve ses bombasına yonelen turk vatandaslarımız o bombadan etkısını olu yada yaralı olarak aldı olan oldu su durumdan sonra hepımızın bası sagolsun hepımıze buyuk gecmıs olsun ve onu bu bombalı saldırıyı gerceklestırenlerın allah her 2 taraftada en buyuk cezayı ve belasını versın dıyorum.... noktamı koyuyorummmmmm
NE ADIMI NE SOYADIMI ESKİŞEHİRSPOR'LULUGUMU GÖSTERSİN O MEZAR TAŞI!!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,172 saniyede hazırlanmıştır