eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

İstanbul'umuzda Terör Saldırısı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emres26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Dur
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı emres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 00:36
Allah belalarini versin şerefsizler...

Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 00:36
Eve şimdi geldim, saldırıyı esnaf sarayının yanındaki bakkalın önünden geçerken tvde gördüm, şimdi geldim baktım ölü sayısı 14 olmuş. Tüm vatandaşalrımızın başı sağolsun ve yaralıalra Allah acil şifalar versin..
KoreoESES
Yukarı
kyperan26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı kyperan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 00:45
ölen vatandaşlarımızın başı sağolsun ve yaralılara Allah acil şifalar versin..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 01:18
Daha ne kadar masum inasınımızın ölmesini bekliyoruz kökten çözüm şart çok sert önlemler lazım eğer bu ülkede dtp adlı şerefsiz parti ulu önder Atatürk ve arkadaşlarının kurduğu yüce meclisimize girip ahkam kesebiliyorsa yazılar olsun bize . Ne hale geldi ülkemiz atalarımızın kemikleri sızlıyor
Yukarı
hmurat_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: ankara
  Alıntı hmurat_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 01:18

son dakika

''15 ölü 144 yaralı''
ne kavgamız bitti, ne de sevdamız!
Yukarı
emrebayindir Liste gör
Yazar

Emre
  Alıntı emrebayindir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 01:30
ALLAH belasını versin şerefsizler. Sivil insanların ne suçu günahı var. yazık değilmi 15 ailenin ocağını kararttınız. ALLAH ölenlerin ailelerine sabır versin. Yaralanan vaandaşlarımıza da acil şifalar...
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Yukarı
Qwerty_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Qwerty_26
  Alıntı Qwerty_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 01:38
Allah belasını versin ŞerefSizzzzzzLerrrrrrrrr....Angry   (  Arkadaşlar bu tür olaylarla her an heryerde karşımıza çıkabilir şehrimizde kalabalık olan yerlerde özellikle en ufak bir şey olsa bile yetkli yerlere bildirilmelidir..
I LOVE YOU ESES
Yukarı
genc_simsek_kerem Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir!!
  Alıntı genc_simsek_kerem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 02:01
Arkadaşlar her iki yerde patlayan bombalar da 2 şer kez patlamışlar. Tam olarak anlamadım ama sanırsam ilk patlamalarda ölü sayısı fazla değilmiş. İnsanlar merak edip olay yerine gelince 2.patlamalar gerçekleşmiş ve 15 vatandaşımız hayatını kaybetmiş. Allah inşallah bize göstermez öyle günleri ama bu terör belasının gelip nerede kimi vuracağı belli olmuyor. Aklımızın bir köşesinde bulunsun eğer böyle bir oaly başımıza gelirse lütfen olay yerinden uzaklaşıp güvenli biryere gidelim..
KoreoESES
Yukarı
hanci ve yolcu Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı hanci ve yolcu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 02:04
terörü lanetlemek lazım tereddütsüz. Ama diye başlayan cümlelerle de değil, kesin ve doğrudan. bu ülkenin birarada yaşama kültürünü yok etmeye çalışanlara lanet olsun demek gerekiyor. insan düşündükçe çaresizleşiyor.şiddeti kimden ve nereden gelirse gelsin  kardeşliğin toprağı olan anadolu'dan def etmek gerekiyor. İlk iş teröre lanet olsun demek. bugün başka söze gerek yok. aklım,yarın düşünmemiz lazım hep beraber sokaklarından kan akan memleketimizi nasıl barışın ve kardeşliğin yurdu yaparız diyor. Fakat, şuan içim yanıyor.bir bardak su dökesim yok...KAHROLSUN TERÖR
"Gerçekçi ol imkânsızı iste"
Yukarı
maskelibalo Liste gör
Deneyimli Yazar

Lafazan Oktay
  Alıntı maskelibalo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Tem/2008 saat 02:36
Alıntı yapılan genc_simsek_kerem

Arkadaşlar her iki yerde patlayan bombalar da 2 şer kez patlamışlar. Tam olarak anlamadım ama sanırsam ilk patlamalarda ölü sayısı fazla değilmiş. İnsanlar merak edip olay yerine gelince 2.patlamalar gerçekleşmiş ve 15 vatandaşımız hayatını kaybetmiş. Allah inşallah bize göstermez öyle günleri ama bu terör belasının gelip nerede kimi vuracağı belli olmuyor. Aklımızın bir köşesinde bulunsun eğer böyle bir oaly başımıza gelirse lütfen olay yerinden uzaklaşıp güvenli biryere gidelim..

birde olayın diğer tarafı var, o yaralılar arasında sende varsın.( Allah korusun sadece misal). polisi ambulansı  gelene kadar yarım saat gecer. insanlar yardım etsin istiyorsun, olayın şoku ile kanlar içinde kıvranıyorsun. Yinede onların sana yardım etmeden güvenli bir yere gitmelerini ister miydin?

Bugün tam da ben aynı şeyi düşünüp bu ikilemi yaşadım.  insanları birbirinden, insani değerlerinden uzaklaştırıyor bu terör. hayattan soğutuyor, yaşamı anlamsızlaştırıyor. .  birde istinyedeki A.B.D Elçiliği saldırısında ağır yaralı, kalp masajı ile hayata döndürülmeye çalışılan rahmetlinin görüntüsü geliyor aklıma. Arkadaşlarının onun için verdiği mücadele..
Hangisi doğru bilemiyorum.

Bu ikilemi Allah bize yaşatmasın diye dua ediyorum..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,234 saniyede hazırlanmıştır