eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Dogu'nun Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2009 saat 22:58
Erzurum, Tatvan(Van), Iğdır'daki varlığınız EStanbul'daki gönüldaşlarınıza nasıl güç veriyor, biliyor musunuz?
5 ise 5, 10 ise 10, kaç kişi olursanız olun, yeter ki olun DKŞ... (DOĞUNUN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)
EStanbul'dan, Doğu ve Güneydoğumuz'da yaşayan tüm ES ESlere bin selam olsun... 
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
semihbayrakdar1969 Liste gör
Yazar

Semih Bayrakdar
Yer: Turkey
  Alıntı semihbayrakdar1969 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2009 saat 22:42
Selam sevgili kardeşim ben de Erzincan'a beklerim.Sivas'ta görüşelim.
Siyah Kırmızı Akar Kanımız Biz Eskişehirliyiz İşte Farkımız
Yukarı
muratdumaneses Liste gör
Yazar

murat duman
  Alıntı muratdumaneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2009 saat 00:59
abi inşallah sivas ve trabzon seferleri olacak
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2009 saat 10:05
BursaESES'den Doğunun Kırmızı Şimşeklerine kucak dolusu sevgiler,Sakş'nin gözbebeği olan Celal Uluslu abimiz artık DKŞ oldu ve hemen ayağın tozuyla güzel haberleri almaya başladık,Bursa'dan isteğiniz arzunuz olursa her ne konuda olursa olsun daima emrinizdeyiz ve yapmaya hazırız,sizler binlerce km uzaklıkta olsanız bile sevdamız her zaman aynı yerde birleşiyor.
BursaESES
Yukarı
AtaÜniEsEs Liste gör
Yazar

İbrahim EsEs
Yer: Erz-Esk
  Alıntı AtaÜniEsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2009 saat 12:24
Forumda yazanları gördüğüm kadarıyla çoğunuz benden büyüksünüz o yüzden abilerim die başlamak istiyorum...

Ben Erzurum Atatürk Üni.'de Okuyorum ve ÜniEsEs'imin Üniversite ve İl temsilciliğini yapıyorum.DKŞ die ayrı kollar da buluşmaktansa var olann bi oluşuma katılmak Varlığımızı Belli etmek için de daha mantıklıdır...ÜniEsEs'in sadece okuyan öğrencileri değil,Mezun Olan,Kendini Üniversiteli Bünyesine sahip hisseden herkeze hitap eden bi gruptur...
Bu yüzdenn Erzincan,Sivas,Bingöl,Elazığ vs. Diğer İllerdeki EsEs'li abilerim ve kardeşlerim AtaÜniEsEs Oluşumunda pay sahibi olabilirlersee Eskişehir'Den Deplasmana Nasıl Gidilirse,Maç Nasıl İzlenirse;Aynı Çoşkuyu Orda da Yaşatabiliriz ki Erzurum'lular ve Erzurumspor'lular  Eskişehirspor Taraftarına Büyük bi ilgi ve sevgi duyarken...

Biz Üniversite mi okuduk banane biz DKŞ'yiz die ayrılmanın yanlış olduğunu bir kez daha belirtmek istiyorumm ÜniEsEs adına...
Siz Büyükleriminn Desteğiylee En güzel organizasyonları yapacağımızdan şüpheniz olmasın...Düşüncelerinizi Bekliyorum 2Ekimde Erzurum'a dönüyorum Görşmek İsteyen abilerimm özeldenn ulaşabilir saygılarımla...
Eskişehirsporlu!
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2009 saat 12:43
Sivas, Kayseri, Trabzon, Gaziantep Deplasmanlarında sizlere çok büyük görevler düşücek.
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2009 saat 13:25
ESparta'dan Doğunun Kırmızı Şimşeklerine kucak dolusu sevgiler saygılar...ESparta her zaman yanınızda.
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
semihbayrakdar1969 Liste gör
Yazar

Semih Bayrakdar
  Alıntı semihbayrakdar1969 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2009 saat 22:10
    Afyonun Kırmızı Şimşeklerinden Doğunun Kırmızı Şimşeklerine (ERZİNCAN) yeni tanfer olan ben deniz Semih Bayrakdar Doğunun Kırmızı Şimşeklerini sevgi ve saygıyla selamlıyorum.
[img=http://img114.imageshack.us/img114/2369/57311221435497300127131.jpg">
Siyah Kırmızı Akar Kanımız Biz Eskişehirliyiz İşte Farkımız
Yukarı
esesin askeri Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı esesin askeri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2009 saat 22:35
Alıntı yapılan semihbayrakdar1969

Selam sevgili kardeşim ben de Erzincan'a beklerim.Sivas'ta görüşelim.

15 kısımdaki semihmisin
Yukarı
isoESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Öztürk
  Alıntı isoESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2009 saat 22:40

Konya' nın Kırmızı Şimşeklerin den de Dogu nun Kırmızı Şimşeklerine selamlar...
Aşkındır bizi yaşatan
Konya' da ayakta tutan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,797 saniyede hazırlanmıştır