eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bülent Kocabey

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
zafer222 Liste gör
Usta Yazar

Zafer Yılmaz
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı zafer222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 14:03
herzaman adamımsın seni çok seviyorum umarım bizde kalırsın sana EsEs forması ayrı bir yakışıyor emeğin büyük güzel futbolcu
Yukarı
motta Liste gör
Deneyimli Yazar

cüneyt
Yer: iSTANBUL
  Alıntı motta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2009 saat 14:08
seni cok aradık , kalması gerekenlerin başındasın, HELAL OLSUN SANA, emeğin ve hakkın için...
Yukarı
erman123 Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhan Etli
Yer: Estanbul
  Alıntı erman123 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 20:28

Bu takım için emeklerin ödenmez sevgili Bülent umarım yıllarca kutsal formayı terletmeye devam edersin. Yerin apayrı.

Yeter ki sen yürekten oyna..
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 22:31
Paf takımda arkadaşım var klupte konuşunlanları söyledi,youla bursaya gidiyormuş,nadarevic ve bülent kocabeyde büyük ihtimal ayrılcakmış
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Nejmet28 Liste gör
Usta Yazar

Nejdet
Yer: Lübnan
  Alıntı Nejmet28 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 23:09
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Paf takımda arkadaşım var klupte konuşunlanları söyledi,youla bursaya gidiyormuş,nadarevic ve bülent kocabeyde büyük ihtimal ayrılcakmış

Bir şey 40 kez söylenirse gerçek olurmuş,yapmayın böyle söylentiler.
Her zaman her yerde en büyük Eses
Yukarı
26oldcity26 Liste gör
Deneyimli Yazar

kemal
Yer: eskişehir
  Alıntı 26oldcity26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 23:17
ben inanmıyorum ya özellikle yerli oyuncularda fire vermeyiz gibi geliyo yabancılardan da istediğimiz verimi alamadıklarımız gider yerine yeni yabancılar gelir iki üçte yerli takviye yaparız
sevgin iliklerime kadar işledi. sığmıyor kalbime senden başka sevda
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
Yer: Turkey
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2009 saat 23:34

paf takımdaki arkadaş yönetimdemi acaba youla bursaya gidebilir nadareviçte dünya kupasında oynayacak bosna hersekin kaptanı bizimle üç yıllık anlaştması var biri bitti iki yılı kaldı anderletch in istediğini duydum iyi bir paraya verilebilir bizim için kayıp olmaz ama bülent kocabey hiçbiryere gitmez
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
buonanotte Liste gör
Deneyimli Yazar

diego
Yer: Argentina
  Alıntı buonanotte Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 00:04
İçimden bi ses Bülent'in Sivasa gideceğini söylüyor inşallah kalır takımda.
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 00:08
Alıntı yapılan İSMAİL26

paf takımdaki arkadaş yönetimdemi acaba youla bursaya gidebilir nadareviçte dünya kupasında oynayacak bosna hersekin kaptanı bizimle üç yıllık anlaştması var biri bitti iki yılı kaldı anderletch in istediğini duydum iyi bir paraya verilebilir bizim için kayıp olmaz ama bülent kocabey hiçbiryere gitmez

Sonuçta takımda konuşuluyordur,bu 3 futbolcu büyük ihtimal gidecekmiş dedi ama bülent kocabeyi inşallah kaptırmayız
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2009 saat 00:16
Nadaraviç bir yere gidemez sözleşmesi var ancak biz verirsek ayrılır ayrıca bildiğim kadarı ile youlanın opsiyonu bizde şayet o parayı verebilirsek oda bir yere gitmez bursada avcunu yalar. Umarım bülent kocabey bu takımdan gitmez. 
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 1,047 saniyede hazırlanmıştır