eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 209>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 16:47
Evet modric'e 23 milyon Euro verdiler ama Türkiye karşısında gördük 23 milyonluk adamıLOL
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 17:18
anas sharbini gerçekten mütiş bu bir şekilde yönetime duyurulmalı 87 doğumlu galiba ancak bu çocuğun bonservisi bir hayli yüksektir araştırabilecek arkadaş varsa oda söylenmeli .
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 17:26
Zannetmiyorum çünkü Rijeka diye Hırvat Ligi'nin orta sınıf bir takımında oynuyor taş çatlasın 1,5 -2 milyon avrodur ama bence o kadar da değildir. Sharbini - Dalovic arasındaki müthiş uyum gerçekten harika  özellikle Sharbini'yi alıp 5 yıllık imza attıracaksın aldığının bir kaç misline satacaksın .

Bildiğiniz gibi Vucko'yu da Sharbini'nin takımı Rijeka'dan aldık  transfermarkt sitesine göre 100 , 000 avroya almışız bu sitede oyuncuların değeri gerçeği yansıtmıyor ama bu site transfer bedellerini tam emin olmadan yazmıyor gibi geldi bana . Eğer Vucko 100 , 000 avro ise Sharbini ne kadar pahalı olabilir ki ? Modric çok üst düzey bir yetenek ve Hırvat Ligi'nin en büyük takımında oynuyordu . 2 yıl önceden belliydi böyle olacağı ve o zaman fiyatı daha uygundu maksat parlamadan keşfetmek parladıktan sonra alman çok zor Sharbini bu sene kendini kanıtladı bu sene de böyle bir grafik çizerse işte o zaman alamayız .

Bu oyuncu ile Modric'i satan Zagrep ilgileniyor . Zagrep ne kadar bonservis verebilir ki ? En fazla 1, 5 avro falan . İnanın bu oyuncu çok pahalı değildir . Kendisi ile bir yorum :

Anas Sharbini

Hırvat futbolunun problem çocuğu...Ümit Milli takım hocamız onun mental olarak eksik ve yetersiz olduğunu bunun da onun futbolcu olmasını engelleyeceğini söyledi ama A milli takım hocamız ona katılmayarak 21 yaşındaki bu çocuğu onu Euro 2008 kadrosuna aldı...O taraftarların izlemeyi sevdiği tipte bir oyun kurucudur.Kesinlikle iyi bir oyun görüşü olan,hücum etmeyi seven,teknik bir oyuncudur.Henüz o seviyede olmasa da insanlar onu Modric'le kıyaslıyor...Oynadığı takım olan Rijeka genelde ligi 3.ya da 4. bitirmesine rağmen genç kaptanları sayesinde bu yıl ligi 2. bitirdiler.90 dakika koşar,kanatlardan atak yapar,topu almak için geriye gider Her iki ayağıyla son vuruş yapabilmesine rağmen genel kullandığı sağ ayağını tercih eder...Biz onun büyük bir takıma gitmesini bekliyoruz ama o bu yaz Dinamo'ya imza atabilir...(yazar yorumu :1 Modric gider bin Sharbini gelir )

Sol açığa da Kasımpaşa'dan Erhan Küçük düşünülebilir pahalı olduğunu sanmıyorum sol ayağını çok iyi kullanan bir oyuncu .
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 18:27
Bu aciz yçnetimin bırakın transfer yapmasını,futbolcuların maç başını zamanında ödeyeceğinden şüpheliyim artık.
Yukarı
aftor Liste gör
Yazar

necmettin
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 18:33
Şimdi arkadaşlar daha öncekiler gibi konusmaya gerek yok uzun sözün kısası:
Benim taraftarım fazla birşey istemez.Ama Anas Sharbini,Radomir Salovic ve Dahmene,nin alınmsını cok ıstıyor gorunuyor .Yöneticilerimizden bicamız budur lutfen bu adamları sorun sorusturun  alalım.SÜPER lige 12 sene sonra cıktık tekrar dusmek ıstemıyoruz  YÖNETİM   BURDA YAZILARNLARA KULAK VERIN LUTFEN BU TARAFTARI SEVINDIRMEK SIZIN GOREVINI Z.
ES ES LI HERKESE SAYGILAR SUNARIM  HERKESIN İŞİ GÜCÜ RAST GİTSİN.
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 19:43
Bende yeni izledim sharbani gerçekten müthiş bi futbolcu umarım yönetim görür bu adamı alırlar.Bonservis bedeline gelince Türkiyede bi Fahriye 1.600 trilyon veriliyosa eğer bu adama 2 trilyon bile az bence.Zaten buadam bizde dahada iyi olursa  gelecek yıllarda dahada pahalıya satabiliriz.
Yukarı
fatih26 Liste gör
Yazar

fatih
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 20:24
transfer sezonu 4 açıldı bizimkilerden nezamandır ses soluk yok. bu iyiye işaret değil. sizin alman sitede hacettepe ve denizliden sonra en az oyuncu değeri olan klüp biziz. vay be...
Yukarı
microprocessor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Kaan DEMİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 20:59
burada bağıra bağıra kombine biletlere itiraz eden 100 ytl yi fazla görenler ve imkanı olduğu halde kombine almam diyenler iyi transfer beklemesinler yöneticilerden parada beklemesinler.ne kadar ekmek o kadar köfte !!!!
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 21:11
Alıntı yapılan microprocessor26

burada bağıra bağıra kombine biletlere itiraz eden 100 ytl yi fazla görenler ve imkanı olduğu halde kombine almam diyenler iyi transfer beklemesinler yöneticilerden parada beklemesinler.ne kadar ekmek o kadar köfte !!!!

Bu sözlerine malesef katılamıyorum güzel kardeşim. alan var alamayan var, alcaklar belli zaten hani o zamanında eses kümeye düşünce yemin edenler var ya çekirdekçi tayfaları işte onlar gelirler alırlar. bizler cefa çektik bu takımı çıkarana kadar ama işte sefasını  bu çekirdekçiler  çekecek. Bizler nerelere gitmedikki sevgili kardeşim ne buldanları ne antalya köy hizmetleri ne mezitlileri kaldı. Maçlara gitmek için evdeki hanımızla bile gerektıgınde kavga ettık ama yine de esesimiz için herseyi yaptık. belkı pazara gidemedik ama parasızlıktan eses maçlarına sagdan soldan borç bulduk yine gittik. anlayana sevgili kardeşim...
Yönetim artık transferleri bekliyoruz burda önerilen isimler harika inşallah burda önerilen oyuncularla ilgilenirsiniz...
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
labtek0626 Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

nuri
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 21:44

takımımızı başarılı görmek için devletin bize verdiği % 2 lik zammı bağışalayalım yetermi ben memurum senede kiram 50 ytl artıyo diğer zamlar cabası eses bizim üç beş kuruşumuza kaldıysa yazık bu işi parayla yapamıyorsak yürekle yapacaz .geçen seneki oftaş ne kadar tarnsfer yaptı genç çoçuklar oftaşı ligde tuttu. bize yürekli gençler lazım.

el şeyiyle dünya evine girilmez eseliyim eskişehirliyim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 209>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır