eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 206207208209>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:08
transfer başlığı sezon içinde ne yaparıza dönmüş ama daha yeni olduğumuz bir ligte kimin ne yapıcağını bilmiyoruz. çoğu süper lig takımı az transfer yaptılar. bilmediğimiz bir lig içinde ilk 5 diye hedef koymak abartı olur. ilk 10a girmek ilk yıl için iyi ve yeterli bir hedeftir zaten kadromuzda buna müsait. daha yukarda bitirirsek büyük başarı olur. ayrıca ilk bunu hedefsizlik olarak görmeyin. inandırıcı hedefler koyamka gerekliki ulaşabilelim.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
gyannes Liste gör
Yazar

Cihan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:11
ilk 5 olmasın ama 15. de bitirmeyelim mümkünse,şöyle strese girmeden ligde kalalım başka bişey istemiyorum...ilk 5 ilk sezon için uçuk bi hedef ilk 10 daha mantıklı olur...ama türkiye kupası konusunda yüksek hedef koyulmasına karşı değilim...ilk 5 haftada takımın sezon sonunda nerede olacağı konusunda daha gerçekçi konuşabiliriz sanıyorum...
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:19
Alıntı yapılan oner

Yüksekten uçmaya gerek yok. Bir an korfez.org'u okuyor gibi oldum şuraya bakınca :)

Ne ilk 5 inden bahsediyorsunuz arkadaşlar ya. Şaka mı yapıyorsunuz bilmiyorum ama çok mantıksız geliyor bana. Bizim takımın bu sene tek yapacağı iş ligde tutunmaktır. Oluşturulan kadronunn bunu yapacak gücü vardır. Muhtemelen 12-15 arası bir sıralamada bitiririz ligi bu da bizim için yeterli olur herhalde.

Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up.....
ben bu takımın 1992 yılında 2. ligden 3. lige düştüğü yılı hatırlıyorum...
sezon başı sloganımızda "HAYDİ ELELE 1.LİGE" idi...vede küme düştük...

yine 2001 yılında sezona şampiyonluk parolası ile başlamıştık...soluğu yeni adı ile 2-B de almıştık..

kimse yanlış anlamasın...burda amacım feleket tellallığı yapmak değil...ama yaşımız birçok forum üyelerine göre ileri olduğu için vede bu takımın 5 kez bir alt lige düştüğünü görüp yaşamış birisi olarak yoğurdu üfleyerek yemekte fayda var diyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:24
müfitkabal

ayrıca yapılan transferlere bakılırsa;
antalya spor
denizli spor
konya spor(belki)
kocaeli spor(belki) düşmeye aday gibi duruyorlar...
bu ligden 3 takım düşecek...
yukarıdaki 2 tane kuvvetli aday ile...2 tanede muhtemel aday dışında düşecek takım şu olur diyemiyoruz...

[/QUOTE]

Neye dayanarak düşürdün bu takımları. Denizli her sene düşmemeye oynuyor ve yırtıyor. Konya'nın kadrosuda oldukça iyi bence.. Kocaeli bi daha kolay kolay düşmez. Antalya kapalı kutu. Ama Hacettepe ve Bursa birazda İBB daha yakın bence düşmeye..
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:26
Bu sene hedef kesinlikle ligde kalmak olmalı bence çok uçmak hem takımda gereksiz baskı yaratır hemde kendimizi kandırmış oluruz sanırım. Herkesin dediği gibi burası kurtlar sofrası ve biz de buraya uzun süre sonra tekrar oturduk yediğimize içtiğimize dikkat etmeliyiz hem yönetim hem taraftar hem de futbolcu olarak. Transferler de umarım en büyük katkıyı sağlayarak Es Es imi en iyi yerlere taşır.
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:28
bizde korfez.org deki gibi bu düşer bu düşmez muhabbeti yapmayalım.Burası transfer topic i zaten gelişmeleri takip edelim yeter.
Yukarı
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:30
Transfer tamamlandığına göre bu topicde gereksiz durumda sanırım. Artık burada transfer harici herşey konuşulur...
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:39
Alıntı yapılan işçi

müfitkabal

ayrıca yapılan transferlere bakılırsa;
antalya spor
denizli spor
konya spor(belki)
kocaeli spor(belki) düşmeye aday gibi duruyorlar...
bu ligden 3 takım düşecek...
yukarıdaki 2 tane kuvvetli aday ile...2 tanede muhtemel aday dışında düşecek takım şu olur diyemiyoruz...

Neye dayanarak düşürdün bu takımları. Denizli her sene düşmemeye oynuyor ve yırtıyor. Konya'nın kadrosuda oldukça iyi bence.. Kocaeli bi daha kolay kolay düşmez. Antalya kapalı kutu. Ama Hacettepe ve Bursa birazda İBB daha yakın bence düşmeye..
[/QUOTE]

hem beni eleştiriyorsunuz bu takımları neye dayanarak düşürdünüz diye...bu kezde siz sıralıyorsunuz bursa...hacettepe...ibb...düşer diye...peki siz neye dayanarak bu takımları düşürüyorsunuz???
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Banderas_26 Liste gör
Usta Yazar

ALİ YELTEN
Yer: Eskişehir-TR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:42
Küme düşmeye aday gösterilen takımlar hepimizi yanıltabilir.Henüz maçlar başlamamışken,müneccimlik yapmaya gerek yok kanımca.
Yapılan yorumların bir çoğu,sadece ve sadece transferlere göre yapılıyor.
Bekleyip görelim.
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2008 saat 15:44
Alıntı yapılan Adnan26

Hocalarimiz bir futbolcu izlemek icin Prag'a gittiler.
Avrupalı eskişehirsporlu Adnan abimizin Sezon öncesi hazırlıkları başlığındaki kocaeli maçından sonraki yorumu bana acaba bir süpriz transfer olabilir mi dedirtti?????
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 206207208209>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır