eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -4-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 209>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 12:52

Unutmayalımki, Rıza Hoca'nın daha önce söylediği bir söz vardı. '' Şuana kadar alınan oyuncuların tamamı izlediğim oyunculardı''  Buraya aktarılan oyuncuları izlerse daha önce izlemiş olur, Emirdağlı Eskişehir sevdalısı menejerimiz, el atar, başkanda nokta, bomba transfer derse olur belki. Ama işler tamamen DUYGUSAL. Kasada DUYGUSALlık yok dediklerine göre.

Avusturya kampına kadar yeni oyuncuların katılması, uyum sürecini arttırır. Geçen sene ideal 11 ile çıkamamaktan td'ler şikayetçiydi. Bu sene ideal 11 kuramayacağız gibi. Önemli 4  noktaya yapacakları transferi merakla bekliyorum. Bu zamana kadar olumsuz yazı yazmamıştım, buda çok olumsuz sayılmaz. Eğer birilerine güvenerek, ve 8.5 milyon ytl 'yi kabül ederek, bütçemiz 30.000.000.000 TL (eski) diyerek, başka liste çık-A-madan, kamuoyunun BASKISIYLA (?) başkanlığa getirildiğini söyleyerek bu iş bu kadar olur diye düşünüyorum.

İşimiz kesinlikle ara transfere kalmamalı, hem fiyatlar uçuk oluyor hemde verim çok çok düşük oluyor. Bunun acı tecrübesini 2-3 yıldır yaşıyoruz. 26 kişi oluşturularak (yıldızsız) bol bol hazırlık maçı yapmamız gerekiyordu.
Galiba ilk 6-7 maçı hazırlık maçları olarak geçireceğiz. O zamana kadar oynayacağımız takımlar düşmeye aday olan rakiplerimiz olmaz inşallah.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
26lı Liste gör
Yazar

Uğur.
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 13:00
Alıntı yapılan ES_Kadir

İnşallah bu başlığı da şehit vermeyiz siyasete !

Dün gece yazdığımı tekrarlıyorum Anas Sharbini'yi kaçırmayalım ilerde 10 milyon avroya satabileceğimiz kapasitede bir yetenek. 2. önerim ise forvete Radomir Dalovic ( Eski Erciyesspor'lu ) 25 yaşında geçen yıl 31 maçta 18 gol atmış 4 asisti var Sharbini ile aynı takımda bu 2 oyuncuyu alırsak uyum sorunu diye birşey kalmaz müthiş anlaşıyorlar .

Bu videodaki 10 numara Sharbini 21 numara da Dalovic aralarındaki uyum dikkatten kaçmıyor .

Yahu bu adamı ağzım açık İzledim bize gelirmi bilemem ama gelirsede eğer guıza mış yılın transferıymış falan hepsi fiss olur söyliyim adam çok yetenek yaaaww..
KÜFÜR İstemiyoruz....
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 13:02
Acaba sayın yönetimimiz ve transfer komitesi buradaki tarftaraın araştırarak bulup önerdiği bu futbolcuları bu siteye girip bakıyormu acaba. Burda iş sevgili kardeşim kereme düşüyor. Kerem kardeşim burdaki taraftarın araştırıp bulduğu futbolcuları yönetimizin dikkatine sunmasını istiyorum. Büyük bir ihtimallede burdaki forumdaki taraftarlarımızın temsilcisi olan kerem kardeşim buduruma el atar diye düşünüyorum. saygılarımla
Buarada sayın rıza hocanın ajanspora bugun yaptıgı açıklamamnın linkini yazıyorum.
http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080720/calimbay_ibolar_hakkinda_konustu.html
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 13:14
Alıntı yapılan ceyhad

bu oyuncuları buralara yazıyorsunuz öneriyorsunuz ama bunun takımımıza ne gibi bir katkısı olacak yani "lovrek süper" yazdığınız zaman hemen yönetimin bunu görüp adamı alacağınımı sanıyorsunuz ?
yönetim lovrek ile görüşüyor zaten
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 13:46
Toplam 1000 sayfada 10 transfer .İnşallah bu 4.sayfada transferler biter.Ses seda yok bakalım sonuç ne olacak.Şu belirsiz durumlar bu hafta çözülsün lige 1 ay kaldı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
tango26tr Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Karamürsel
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 15:18
peter utaka iyi bir oyuncuya benziyor.
Eskişehir, Eskişehir Anadolu Yıldızı
Helal olmaz, saldırmazsan; hakkı bu taraftarın.

Bu şehirde doğanların, tek aşkısın Es-Es'im,
Başka renge yer yok kalpte; tek sen varsın Es-Es'im..
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 15:36
pazartesi belli olacak bi transfer var mı arkadaşlar?
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
gimp Liste gör
Deneyimli Yazar

Yücel
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 15:38
Alıntı yapılan ati26

pazartesi belli olacak bi transfer var mı arkadaşlar?

Var
Dahmane
+ Radyosesden duyduğum kadarıyla hırvat oyuncu
+ Esesfanda kamberin kayseri kampından ayrıldığı yazıyo bize gelmek için ayrılmış oda belli olabilir.
Yukarı
ESESerdartugsuz Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR TÜĞSÜZ
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 15:41
Alıntı yapılan 26lı

Alıntı yapılan ES_Kadir

İnşallah bu başlığı da şehit vermeyiz siyasete !

Dün gece yazdığımı tekrarlıyorum Anas Sharbini'yi kaçırmayalım ilerde 10 milyon avroya satabileceğimiz kapasitede bir yetenek. 2. önerim ise forvete Radomir Dalovic ( Eski Erciyesspor'lu ) 25 yaşında geçen yıl 31 maçta 18 gol atmış 4 asisti var Sharbini ile aynı takımda bu 2 oyuncuyu alırsak uyum sorunu diye birşey kalmaz müthiş anlaşıyorlar .

Bu videodaki 10 numara Sharbini 21 numara da Dalovic aralarındaki uyum dikkatten kaçmıyor .

Yahu bu adamı ağzım açık İzledim bize gelirmi bilemem ama gelirsede eğer guıza mış yılın transferıymış falan hepsi fiss olur söyliyim adam çok yetenek yaaaww..

bu iki yetenek harika top oynuyorlar. mücadele takipçilik ve hırs hepsi var. ilgililer tarafından mutlaka değerlendirilmeli. adamlar resmen bizim fethi-nihat-ender üçlüsünün ikili versiyonu gibi. bu ikisi gelirse bizim serdarla beraber şeytan üçgeni olurlar.

ama mutlaka 90 dakikalık performanslarıda izlenmeli tabii ki.
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 20/Tem/2008 saat 15:52
 valla bu sharbini süper topçu gerçekten. Ama bonservis bedeli pek öle ucuz değildir. Bizim gördğümüzü avrupalılarda görmüştür. Hırvat ligi ucuz gibi görünebilir. Hatta kısmende ucuzdur. Ama Luka Modric'in bonservisine 30milyon euro ya yaklaşık bi para verdiler diye biliyorum Tottenham....Wink
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 209>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır