eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskisehirsporumuzun Avusturya kampi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mete26 Liste gör
Yazar

Mete
Yer: Germany
Online Durum: Offline
  Alıntı mete26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 13:39

Adnan abi öncelikle selamlar uzun zamandan beri haberlesemiyoruz. Düsünceniz cok güzel zaten bende burdan gitmeyi düsünüyordum ayni zamanda gidersek daha iyi olur toplu olarak takimimiza destegimizi sunariz. Ayrica diger hazirlik macida bizim buralarda olacagini gördüm o da bizim icin avantaj tabiki o hazirlik macindada bulunacagiz.

Saygi ve selamlar.

Yukarı
kLaqE26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Hakan ÜSBAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı kLaqE26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 13:47
Helal oLsun Sizlere qercekten...Fikstür cıksın Afrikaya Ceza Maçımız Kuzey Irak'a Gitmeyen Şerefsizdir EsEs'imin Uğruna...
İki lafımdan bir tanesi sensin..
Yukarı
Valdez 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: AnkaraEskişehir
  Alıntı Valdez 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 14:21
Adnan Bey başta olmak üzere Organizasyona katılacak Arkadaşlara  şimdiden sonsuz teşekkürler.
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 15:28
helal olsun size ama 4 oyuncu lazım bize beyler bu 4 oyuncu işi çok ciddi
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:21
Alıntı yapılan Waddle1

Bu programda 1 Ağustos EsEs-Senec diyor, başka yerde EsEs- Kocaeli diyor, hangisi doğru acaba?
Bugünkü sakarya gazetesinde de avusturyada kocaeli ile hazırlık maçı yapacağımız yazıyordu.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:36
Alıntı yapılan MuratHoca

Helal Olsun sizlere...
Esesimizi hiç bir yerde yalnız bırakmayan bir taraftarı var.
HER ZAMAN HER YERDE ENBÜYÜK ESES ClapClapClapClap
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 17:37
Para yok diye ağlıyorlar Avusturyaya kampa gidiyorlar ne o avusturyada ne var anlamış değilim,sadece orada yaşayan arkadaşlarımız için iyi olacak o kadar ; memlekette yer mi kalmadı? ( yurdışındaki arkadaşlar alınmayın lütfen ) para para diye dilenciyi geçtiler  , yada ben yanlış biliyorum avusturyada kamp sudan ucuza mal oluyor:...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 18:31
Alinmak diye bir sey olmaz. Aslinda yurtdisinda kamp daha pahaliya mal olur. Yönetimin bir düsündügü vardir muhakkak. Ama madem yurtdisi, keske taraftarimizin bol oldugu Almanya veya Belcika olsaydi....
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 20:00
Adnan Bey mesajını aldım cok tesekkur ederım,yapacagız bu organızasyonda kalbım sızlerle. ESES'ımız ıcın her guzel olay alkışı hakeder sızı tebrık edıyorum,Eskısehırım de ızınde oldugumdan dolayı maalesef gelemeyecegımı uzulerek belırtıyorum.Saygılar Sener Yılmaz
Yukarı
zekeriya26 Liste gör
Yeni Yazar

ZEKERIYA
Yer: Almanya
  Alıntı zekeriya26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 20:18

Bu yurtdisi kampi ucuz veya pahali diye yapilmiyor cünkü su anda Türkiye  de 30 derecenin altinda olan bir yer yoktur zannediyorum büyük olasilikla bunun icin avusturya secildi galiba

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 6>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır