eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor:2-Elazığspor:0 - Tarih: 26/Ağu/2007

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 86>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-be-eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı es-be-eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 21:39
Sezonun ilk karşılaşmasını kayıpsız kapattık. Bu bence iyi bir başlangıç. Çünkü takımlar gerçek oyunlarını ilk 5 hafta tam olarak oturtamıyorlar. Eskişehirspor'u da bu açıdan değerlendirmeli, her şeyin güllük gülistanlık olmadığını da görmeliyiz. Bu amaçla futbolcuları ve takımı kısaca analiz etmek istiyorum:
Cenk: Kendisine çok iş düşmese de tecrübesiyle güven verdiği söylenebilir. İkinci yarıda bir kez hatalı çıktı ve yanlış hatırlamıyorsam az daha Koray'ı sakatlıyordu. Tam aradığımız kaleci mi bilemem ama o varken Sinan'ın kaleye geçmesi zor gözüküyor.
Koray: Bence dün takımın en iyilerindendi. Bu oyuncumuz hem ileri çıkıyor hem de defansta kademe anlayışı çok yerinde. Üstelik oldukça fazla mücadele etti. Özellikle Engin'in ofansif yönleri güçlü  ve defansif yönü zayıf olduğundan sağ kanatta bütün yük ondaydı. Ancak o üzerine düşen görevi layıkıyla yerine getirdi. Zaten bu, defalarca milli olmuş Erkan Ferin'i tribünlere göndermesinden de anlaşılıyor.
Tufan: Benim en fazla kuşku duyduğum oyuncuydu. Çünkü hazırlık maçlarında bir türlü defansımız oturmamıştı. Dün o da diğer oyuncular gibi çok mücadele etti. Birkaç sefer kademe hatası da yapmadı değil. Bir pozisyonda kaleci Cenk'in topu bırak demesine rağmen ileri vurması defanstaki uyumun hala tam oturmadığını gösterdi...
Ulaş: Benim en beğendiğim oyunculardan biri. Yarın öbür gün Süper Lig'e yükseldiğimizde formamızı giymeye devam edecek oyunculardan biri bana göre... Hava hakimiyeti, sürat, kademe anlayışı... Bu adamda her şey var...
Ersin: Diyarbakırspor'da Serkan'la sol kanatta yakaladıkları uyum bizde de süreceğe benziyor. Bu futbolcumuz Serkan kadar süratli olmasa da tecrübesiyle bu açığını kapattı. İleride daha fazla bindirme yaparsa bu kanatta Serkan'la ikisi çok gol atar ve attırırlar...
Engin: Bence Süper Lig'te de şu anda pek çok takımda oynayabilir Engin. Savunma yönü biraz zayıf ama dikine ve çabuk oynamayı seven bir oyuncu. Her driplingi ileride tehlike yarattı. Ama defansif yönünün az oluşu M. Akif ile Doğa'nın yükünü arttırdı.
Mehmet Akif: Dünün en çok çalışan isimlerinden biriydi. M. Akif her geçen gün üzerine koyarak ilerliyor. Doğa ile ikisi çok çalışsa da kimi zaman pas kombinasyonlarında zorlandılar ve hatalar yaptılar. Bunu uyum sorununa bağlıyor ve ileride daha da iyi olacağını düşünüyorum...
Doğa: Orta sahadaki forma rekabetini hakkıyla Doğa kazanmışa benziyor. Çok çalışıyor. Çok iyi müdafaa yapıyor ve çok iyi paslar atıyor. M. Akif ile uyum sorunu yaşasa da orta sahamızın ileride çok iyi olacağını düşünüyorum.
Serkan: Yine dünün en iyilerinden. Bu adamı tribünden izlerken yorulduk. Bir bakıyorsunuz sağdan top çıkartıyor, bir bakıyorsunuz sol kanada gitmiş savunma yapıyor. Bu güzel futbolunu golle süslemesi onun için ayrı bir güzellik oldu. Umarım böyle devam eder...
Ömer: Yıllardır aradığımız forvet tipi. Daha çok genç oluşu ilerisi için de umut veriyor. Hemen hemen bütün kafa toplarını aldı. Hakan Şükür'e benzetiliyor ama tekniği bence ondan daha iyi. Çağdaş futbolda artık savunma en uçtan başlıyor, bu mantaliteyle Coşkun ile ikisinin daha fazla pres yapmaları gerekli. Serdar döndüğünde oynar mı bilinmez...
Coşkun: Coşkun direk oynamasa bile yedek olarak bile pek çok Süper Lig takımına hizmet etmeye devam edebilecek bir futbolcu. Çok koştu, çalıştı, ondan bu oyununu bir de golle süslemesini bekledik ama olmadı. Ancak ileride çok gol atacaktır. Biraz uyum sorunu olduğunu söyleyebiliriz, özellikle çapraz koşularda. İleride Serdar-Coşkun, Serdar-Ömer ikilileri denenebilir...

Bunlar naçizane benim yorumlarım. Dün takımımız bence çok iyi değildi. Yani şöyle söyleyeyim: şampiyon bir takım gibi oynamadılar ancak bu yolda ümit verdiler. İleride daha iyi olacaklardır. Elazığ da kötü takım değil. 90 dakika diri kalmasını bildiler ve oyundan kopmadılar. Maçı bu açıdan da değerlendirmek lazım. Takımımızın her geçen gün daha iyiye gideceğine inanıyorum. Son söz de Sergen için. Böyle bir takımda Sergen'e büyük ümit bağlamaya gerek yok. Bu takım Sergensiz de olur. Sergenli nasıl olur derseniz, onu ben bilemem. Kafanızı şişirdiğim için özür diler, herkese sevgi ve saygılarımı sunarım...

Gerçekçi ol, imkansızı iste!
Yukarı
mak Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı mak Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 21:51
Dün seyrettiğim kadarıyla, kısa ve öz anlatmak gerekirse;

Bu takım iş yapar...
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:03
Alıntı yapılan ekundem

http://www.youtube.com/watch?v=cddaqzLU3ZI

geçen sene istanbul maçında bu beste söylendiğinde birkaç arkadaşımla inşaallah bu beste sakarya maçında söylenmez diye dua etmiştik.. ama bu maç sakarya için söylendi. hem de sakarya bestesi olmasına rağmen..
bizim bestemizi sakaryalılar alıp söylese tefe koyar çalardık vallahi..

Onlar bulaşık diyo biz çamaşır diyoruz, farklı sonuçta Big%20smile
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
killerjoe Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı killerjoe Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:07
Metin hoca,oldukça doğru transferler yapmış ve kendi futbol anlayışını sahaya yansıtmış,her şey güzeldi ve muhtemelen güzel olacak..Kendisini tebrik ediyoruz,fakat bizce çok çok önemli bir çekince koyarak..Kaptanımız Zafer Şahin şayet biz şu an bu ligde oynuyorsak kişisel olarak en çok katkıyı yapmış olağandışı çaba sarfetmiş,özverili,kişilikli ve çok kaliteli bir oyuncudur..Lütfen Metin Hocam bu forumu okuyorsanız bu gerçeği gözardı etmeyiniz.. Elbette takımı Hoca yapar kendi bildiği doğrular doğrultusunda hareket eder,bunlar bizimde farkında olduğumuz şeyler,sizin işinize karışmak haddimizde değil..Fakat konu Zafer olunca bunları bile gözardı edebiliyoruz,çünkü Kaptan  Zafer böylesine bir oyuncudur..Lütfen Zafer e karşı önyargılı olmayın..Ben 25 yıldan bu yana bir Es-Esli oyuncuya taraftarın büyük Kaptan dediğini hatırlıyorum..Daha evvel İsmail Arcaya bu tribünler Büyük Kaptan diyordu yaklaşık 25 sene önce..Siz iyi bir hoca olabilirsiniz,bilginize,futbol kariyerinize güvenimiz gerçekten çok fazla,fakat Kaptan  Zaferi şayet harcarsanız istediğiniz başarıyı elde edin,bu taraftar bu yanlışınızı affetmez,inanın ES-ES taraftarının çok önemli kısmı benim gibi düşünüyor.Yol yakınken yanlışınızdan dönmeniz temennimizdir,lütfen ona şans verin ve ona karşı önyargılı olmayın..Siz başka takımları çalıştırırken,SEVGİLİ Sergen başka formalar giyerken biz B kategorisinde ES-ESİMİZİ destekliyorduk,şayet BÜYÜK KAPTAN  Zaferimiz olmasa biz şu an bu ligde değildik,bunu görün ,lütfen ZAFER  gibi bir değeri harcamayın,yıllardan beri maçlara gidiyoruz,siz yoktunuz o zaman nerden bileceksiniz,hiçbir oyuncuyu tribünler bu kadar sevmedi..Sizin bileceğiniz iştir,ama ben uyarmak durumundayım Sayın Diyadin,ZAFERİMİZİ harcarsanız,bu taraftar hangi başarıyı kazanırsanız kazanın,hangi futbolu oynatırsanız oynatın sizi bağışlamaz..
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:22
Alıntı yapılan EsEsliyim

Neden küfür ediyoruz karşımızda bizi zorlayan bir takım yok, skor endişemiz yok, rakip taraftar desen süt dökmüş kedi, neden arkadaşlar lütfen edilen bu küfürlerin sebebini biri bana açıklasın?
Küfürün kötü bir şey olduğunu, takıma, taraftara, kulübe, maçı izlemeye gelen bayanlara ve çocuklara zarar verdiğini biliyorsan ve hala ağız dolusu küfür ediyorsan kusura bakmayın ben o kişilikte sorun olduğunu düşünürüm...

AngryAngryAngryAngryAngry
Küfür nedeniyle,
benim çocuklarımın,
Eskişehirsporu stadta,
izleme özgürlükleri yokki.

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Bana en çok koyanda maçtan
sonra eve döndüğümde onların
maç kaç kaç baba diye sormaları !

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry
Eğer küfür öğreneceklerse maç yasak,
ben çocuğumun yanında utanmamalıyım.
Eskişehirsporu dört duvar içinde sevsinler.
Böyle çok iyi, biz kalaylamaya devam edelim.

AngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngryAngry

# Direnmüdavim....

Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:37
D sporda 1.lig özetleri ve yorumları var sakarya ve antalya maçlarını gösterdi şu ana kadar...
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:42
evet aynen benimyanımda oturan çocuk babasına soruyor ne diyorlar baba ne diyorlar.
babasının cevabı boş ver oğlum kötü söz söylüyorlar boş ver diyor.
bir anlasa ne dediklerini oda söyleyecek ama allahtan anlamıyor.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
durukan Liste gör
Deneyimli Yazar

durukan
Yer: tekirdağ
  Alıntı durukan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:47
D spora mail nasıl atılıyo ya mail adresini bulamadım. Marmaris ESES den gelen mesajı duydum
iSTaNBuLDa HaVaLaR NaSıL
aNaDoLuDa ŞiMŞeKLeR ÇaKıYoR

HaKKARiNiN KıRMıZı ŞiMŞeKLeRi
Yukarı
leventizm Liste gör
Yazar

Levent NAMAZ
  Alıntı leventizm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:58
Alıntı yapılan durukan

D spora mail nasıl atılıyo ya mail adresini bulamadım. Marmaris ESES den gelen mesajı duydum
???
Yukarı
şükrü26 Liste gör
Yazar

şükrü
  Alıntı şükrü26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Ağu/2007 saat 22:58
abi ben anlamıyorum elazığla oynuyoruz herşey çok güzel galip durumdayız durup dururken seyirci sakaryaya küfür ediyor stada hiç gelmiyen biri ogün maçta olsa karşı takımı sakarya sanır valla. sorun kimle oynamamız değil neden küfür etme ihtiyacı duymamız. galip olunca federasyonmu veriyor bu yetkiyi kardeşim ilk maç sakarya olsa 100% sahamız kapanırdı. artık bırakın üstünlük sağlamayı esesi seviyorsanız stadyumda başka takımın ismini ağzınıza almayın iyi ya da kötü 90 dakkika  kendi takımıza destek yensede yenilsede birde gurup olarak iyi hazırlanamamışız bu maçta belli oldu. Kızılcıklı ile Nefer tam bir ikili olmuş bir bütün gibi ses hiç bozulmadan gür bir sesle geliyor ama Altes için aynı şeyi söyleyemem pankartlar, maytap ve el şowları güzel ama tam bir grup olamıyorlar bunun nedeni maç başlamadan söylenecek besteler bir organizasyon içinde hazırlanır bilmiyene öğretilir maçın içinde beste öğretilmez kapalı üçlüye çok güzel girdi bizim altes susmalrını bekledi açığın sesi duyulcakya kapalı üçlüyü bitirdi açıya ne fener .. diye gür bir sesle açıya sesledi altes naptı üçlü çekmeye kaktı kaplının tezahuratınıda bozdu açığında  demek istediğim madem sırayla yapçanız maçtan önce anlaşın boşuna gitti güzelim gösteri dikkat etmek lazım
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8182838485 86>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır