eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Avrupa Kupası Macları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 79>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
işçi Liste gör
Deneyimli Yazar

che guevara
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı işçi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 21:31
sayın hamdiozen...

Nedense FEBE hakkında verdiğim örnekleri görmesden gelmişsin. Türkiye'de sadece bir tane cumhuriyet vardır... Ayrıca, her kupalardan men adilen takıma gıcık olacaksak, zamanında Liverpool'da 10 yıl men cezası aldı.. Ben şahsen, Sırp ve Hırvatları ülke olarak sevmem, kısacası yugoslavları pek sevmem (boşnaklarda dahil) . ama konu futbol olunca yiğidi öldür hakkını yeme. Partizan taraftarı gibi 90 dakika coşkun bi taraftar azdır. Kaldı ki, biz önce Karadziç posteri açanlara bakacağımıza, kendi içimizde, doğudaki stadlarda apo posteri açanlara bakalım. Bizim derdimiz bize yeter. -Biz gürcülere her türlü yardımı yapmışız, asker silah vermişiz ama oynadığımız maçlarda bize her türlü pisliği yaptılar. - Sırplarında yapması normal, hırvatlarda yaptı EURO 2008'de.. Zaten bizi kimsenin sevmesine ihtiyacımız yok. Ama, şunuda unutmayalım. Bizim ülkemizde Balili ve Revivo'ya yahudi oldukları için tepkiler olmadı mı? ABD terör saldırılarına mağruz kalınca "kahrolsun amerika" diye bağrılmadı mı? bunu yapanlar şu an sizin savunduğunuz takımın taraftarları.. Bu sadece Partizan'da olmuyor. İspanya İngiltere maçında ispanyollar ingiliz zenci futbolculara ırkçı tezahuratlarda bulundu. Her yerde oluyor bu.. Şimdi kendini Partizanlıların yerine koy.. Karadziç'den bu kadar nefret edermiydin? Hemen ederdim deme. Osmanlı torunlarıyız biz yaa.. Bi tarihi araştır bakalım. Zamanında Osmanlılar geçtiği yerde taş üstünde taş bırakıyormuydu? Barbar yakıştırması neden yapılmış? Bi araştır sonrada işkembeden mi mideden mi atılmış karar ver Wink
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı kerlon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 21:44
netten maçları izlemek istiyosanız özele gelin süper lig maçları ve avrupa maçları:D
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 21:49
Alıntı yapılan hamdiozen

Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan hamdiozen

Midem bulandı;

forum nasıl kirletiliyor nasıl küçük düşürülüp türkiye ayaklar altına alınıyor anlamıyorum.
Artık sağlıklı düşünememeye başladık ve bizans dediğim şu 3büzükler şu yorumları görünce benişm gözümde artık bizans değiller olsa olsa rakipler.
Alkışlayın ey gözü dönmüş taraftar,
Bosnada binlerce insan katleden,kadınların ırzına geçen,avrupanın bile bu katliyamın saromlularını bululurken,siz sırf rakibiniz olan fbyi sevmediğiniz için  o ŞEREFSİZLERİ,HAYSİYETSİZLERİ onları alkışlayın.
Alkışlayın ki UEFA da,Şampiyonlar liğinde o taraftar müsvettesi olan sırplar gene boy gösterileri yapsın,gene ırkçı sloganlar,yunan bayrakları taşısın,yaşayın be.
Çıkın buradan.Bu forumu kirletmeyin.Bu taraftarlık sınırını aştı.Haysiyet meselesi oldu bu.
Midesizler siziiiii.
Benim fikirlerimi bilen bilir nasıl biri olduğumu bilen bilir.Gözümüz dönmedi beynimizde yıkanmadı neyin ne olduğunu biliyoruz..Savaşta olağan şeyler yukarıda söyledikleriniz üstelik partizanlılar mı yapmış?Adamlar ülkelerine sahip çıkıyor ne var burda?O zaman bizde TÜRKLÜĞÜ savunuyoruz hemen yapıştır damgayı ne kolay ırkçısın suçlusun bilmem ne..Herkesin milleti kendine güzeldir ve desteklemeleri doğaldır..Olaylara objektif bakın sübjektif değil..

Bumu savunman.Bir milletin hemde savunmasız bir milletin katledilmesini vatan savunması olarak düşünmek.Boşnaklar  işgal mi ettide sırplar vatan savunması yaptı.Orada savaş yoktu KATLİYAM VARDI.Yani şimdi ben bu adamla savaşa girsem bu adam benim yanımda savunmasız insanları katledecek ve ''buna savaşın cilvesi'' diyecek.Hem savaşın cilvesidir diyerek düz mantık yap hemde bosnalılar için ''ruhları şad olsun de.Klavye delikanlıları.
Mod arkadaşlar buralara bu türlü şey yazdırmayın.Savaş ne zamandır savunmasız insanları katletmek oldu.Osmanlı hangi avrupada bir milleti katletti.Siz hangi milletin torunlarısınız.Ama bunlar sırp tohumu yüzyıllardır böyleler.Partizan taraftarı en milliyetci taraftardır.
Yazık ya.
Yaşınıza hürmeten sesimi çıkarmıyorum ama sizde kurduğunuz cümlelerinize dikkat edin..Klavye delikanlısı olmadığımı bilen bilir sen öyle bil beni alçaltır ne yükseltir.Barışlarda savaşlarla kazanılır..İnsan öldürmeden hangi savaş kazanılmış..Humanist fikirlerinizle sizi başbaşa bırakıyorum..Katliyam değil ayrıca katliam..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 21:52
Alıntı yapılan işçi

Ne kadar saçma yorumlar okuyoruz. Bu maçta Partizan'ı destekleyenlere söylenen sözler inanılır gibi değil. Bosna'da binlerce insan katledilmiş. Bunun futbolla alakası ne? Partizan takımının ve taraftarının bu katliamla alakası olsaydı zaten kupadan ihraç edilirdi. Tongue Bazı şeyleri içimize sindirmeliyiz. Sen Türkiye'de oynanan maçlarda Febeye söv söv, ondan sonra avrupa kupası maçında yaşasın FEBE !! böyle şey olmaz. Dünyanın her yerinde taraftarlar sadece kendi takımlarını tutarlar Avrupa kupası maçlarında. ama bizim ülkemizde nedense milliyetçilikle karıştırılıyor bu durum. Ben Febenin nesini tutayım? Türk takımı imiş. Kaç tane Türk var kadrosunda? Zamanında Galler maçında Rüştü sakat diye milli takıma göndermeyen (aslında sakat değildi, bir hafta sonra derbi maç vardı) bu febe değilmiydi? Asker kaçağına kucak açan bu febe değil mi? Türkiye Cumhuriyeti'ne inat sözde "fenerbahçe cumhuriyeti" yakıştırmasını yapan bunlar değil mi? Kulüp başkanı asker kaçağı olan bunlar değil mi? Yöneticilerinin % 90'nı kara para aklayan bunlar değil mi? Nesini tutacam ben bunların Avrupa'da.. İşallah Partizan turu geçer..
Anlatmak istediklerime tercuman oldun sağolasın abim işte benim desteklediğim ve anlatmak istediğim bu..Bosnayı karıştırıp duygu sömürüsü yapmasın kimse..Futbol ile siyaseti KARIŞTIRMAYIN..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 21:54
Sayın işçi afedersiniz ama Büyük Osmanlı İmparatorluğu kime soykırım yaptı,kimi kalleşçe katletti,savaş yasalarınımı çiğnedi,kısacası ecdadımıza barbar demenizin sebebi nedir ?
Osmanlı İmparatorluğu bünyesindeki azınlıkları hep korumuştur,kendi halkına verdiği haklardan azınlıklarada eşit payda vermiştir.Azınlıkların dinlerine saygı duymuş ve rahatça ibadetlerini yapmalarına izin vermiştir !Hoş görülü bir yönetim politikası izlemiştir.
Boşnaklara yapılan kalleşçe soykırım 2.Dünya savaşında Alman Hitlerin,Polonyalı yahudilere yaptığı soykırımdan sonra en büyük soykırımdır.

Şuna bak ya konu futboldan nerelere gelmiş.Pes doğrusu.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 21:59
BeŞİKEtaş attı bi tane Delgado attı.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 22:01
Arkadaşlar bejeke ıle bosnalı takımın maçını izlemek istiyosanız
türksat  11526 dikey 4444 frekansından sıfresız izleyebilirsiniz. ben izliyorum suanda.
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 22:02
yok işci kardeşim yok.Sana hiç bir sözüm yok işci osmanlıyada barbar dedin ya.
Liverpol seyircisi ırkcılık değil holiganlıktan içeri atılmıştı.Birde bir konuda haklısın ispanyollar ingilizler 20 yüzyılın ortasında hemde avrupanın ortasında  sırplar boşnaklara yaptığı gibi  onlarda zenci katliyamı yaptılar.Evet evet aynı hakılsın.
Barbar osmanlı.
Hani şu fransız şarlkenin almanlara karşı yardım istediği insanlar.Hani şu yüzyıllar boyu milliyecilik akımı çıkmadan osmanlının içinde refah içinde yaşatan insanlar.Hani şu hala istanbulun altın,dolar piyasasını elinde tutanlar.İstanbul alındığında bile insanları yerlerinden dinlerinden edilmeyenler.Osmanlının avrupa'ya geldiğinde medeniyeti yıkanmayı öğrenen ler.Onlar barbar demiş yıllar boyu çekememişler.Malta milli maçında bile osmanlıyı düşünerek oynayanlar.sende onlara uydun yani.Yaşa sen işçi.
Barbar bir milletin torunlarıyız biz.
artık bu başlığada yazmam ben.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 22:02
Alıntı yapılan kerlon

netten maçları izlemek istiyosanız özele gelin süper lig maçları ve avrupa maçları:D

kardeş netteden degıl eger uydun varsa verecegım frekansdan sıfreısz ızlyebılrsınız
türksat  11526 dikey 4444 frekansından sıfresız izleyebilirsiniz. ben izliyorum suanda.
Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
  Alıntı olumune_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2008 saat 22:09
bjk macını ızlerken bejek gol attı turbunlerı gösterdi sıyah kırmızı formalı tarftarımız vardı...bir esesli harıka bısey...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 79>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,277 saniyede hazırlanmıştır