eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıYeni Genel Menajerimiz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 22:54
elalemin fenerli yöneticisi varsa bizimde menajerimiz var.Skor 1-1.Hep biz gol yiyecek değiliz ya.Eminim anlının akıyla işin içinden çıkacaktır.Çünkü o DEVŞİRME değil.Harbi.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 23:21
Kerem Atılmaz kulübün Genel Menajerlik görevine getirilmiştir...

İdari Menajer, kulüpte birden çok menajer varsa idari kısıma bakan menajere verilen isimdir.Eskişehirspor kulübünde şu an tek menajer vardır ve o da Kerem'dir.Bu sebeple Rıza Zeydan'ında açıkladığı gibi Kerem Atılmaz Kulübün Genel Menajeridir...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 03:02
Yıl 2001 yanılmıyorsam henüz günlüğüme bakmadım ama o günü günlüğüme yazmıştım size aktarayım.Görevim icabı KONYA dayım, zafer meydanına yakın bir yerde çocuklarımla belediye otobüsünden indik ADESE alış veriş merkezinden,ALAEDDİN TEPESİNE doğru yürüyoruz.Ben yine tarifsiz kederler içerisindeyim eses sıradan bir takım olmuş? lige daha 6-7 haftadan itibaren havlu atmış,eskisi gibi gazeteler artık esesimden bahsetmiyor,Konya da acaba benim gibi eses i tutan varmı? onlardan haber alabilirmiyim diye kendi kendime soruyorum,artık herkes ya fenerli, ya Galatasaraylı, ya Beşiktaşlı olmuş ama ben hala terk etmeyen sevdasıyla eses liyim, üzerimde çeket yakamda eses rozeti,göz yaşlarımı içime akıtıyorum kendi kendime bir gün mutlaka diyorum,biliyorum ki bu ülkede benim gibi bir sürü eses sevdalısı var ve ben yalnız değilim.Internet yaygınlaşmış,eskişehirsporun bir sitesi kurulmuş?,msn ler falan onlardan bile haberim yok içimi yakan bu aşk la kaldırımları adımlarken birden yanımızdan geçen birine gözüm takıldı 1,70,75 boylarında gözlüklü,üzerinde siyah ve yakası kürklü bir deri mont ve yakasında ES logolu biri geçti
ben olayın Ateşimin kafama vurması olarak değerlendirdim 50 mt yürüdükten sonra çocuklarıma dönerek bağıra bağıra
-buradan biraz önce yakasında eses logolu biri geçti fark ettiniz mi? diye sordum maalesef eşim ve çocuklarım bana gülmeye başladılar
-biz görmedik dediler
-Vallahi gördüm biraz önce buradan geçti dedim yine gülmeye başladılar
Bunun üzerine gördüğüm kişinin peşine düştüm hızlı hızlı koşmaya başladım ,ama zafer sanki insan seli halinde akıyor,heyecanla sağa sola koşturdum,yok.Arkasından benzettiğim bir kişinin koşarak karşısına geçtim yakasına baktım o değil .Hayret bir şey yer yarıldı sanki yerin içine girdi yok , yok.Bulamadım bu kalabalıkta bulmam imkansız çaresiz ailemin yanına döndüm ,yine bana gülüyorlar
-baba bulamadın mı ?
-herhalde hayal gördün
içimden beni bir anlasanız diye geçirdim.Ama onu gördüğüme emindim.Aradan yıllar geçti ben 2005 yılında pamukova –adapazarı na geldim ,bilgisayar aldım ,internet e bağlandım ,her gün eskişehirspor un sitesine girmeye başladım ,msn ye üye oldum yani işi ilerlettim.Derken sitede eses dergisiyle ilgili bir haber gördüm bu konuda ASSSADZA adlı bir arkadaşın çalışma yaptığını öğrendim ve adres bölümünden msn si ni kaydettim.Ertesi gün msn den görüşmeye başladık aman Allahım arkadaş derya deniz tam bir eses arşivi.Bana fotoğraflar göndermeye başladı bu arada feti heper le çektirmiş olduğu fotoğrafı geldi kendi kendime
-OLAMAZ dedim
-bu o benim Konya da gördüğüm kişi
adının kerem olduğunu öğrendiğim arkadaşa sormaya başladım daha önce nerelerde bulunduğunu falan o da bana uzun bir süre Konya da zafer meydanında dershane işlettiğini anlattı ,evet benim gördüğüm kişi bu olmalıydı bende ona Konya da 7 yıl kaldığımı söyledim.Ve ona
-senin siyaha yakın yakası kürklü bir montun varmıydı
-evet
-peki sol yakasında eses logosu varmıydı
-evet abi bunları sen nerden biliyorsun
-malesef ben seni yıllar önce KONYA da zafer meydanında gördüm sonra arkandan koştum fakat sana ulaşamadım dedim

Belki bu anı size pek heyecan vermeyebilir ama benim için çok önemli çünkü benim o gün gördüğüm kişi kerem kardeşimdi,ikimizin yüreğinde aynı aşk olduğundan kader yıllar sonra bizi karşılaştırmıştı.
KEREM KARDEŞİM HAK ETTİĞN YERDESİN YÖNETİM GERÇEKTEN BU KLÜP İÇİN YANIP TUTUŞAN BİRİNİ HAK ETTİĞİ GÖREVE GETİRDİ. Tekrar hayırlı uğurlu olsun.

Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 16:12
Celal abinin yazısı üzerine ben de  Kerem abi ile tanışmamı anlatayımTongue

Konya Jandarma Bölge Komutanlığında askerliğimi yapıyordum, bizden ayrı bi kışlada yaklaşık 200 metre ileride de Konya İl Jandarma Komutanlığı vardı.

Bir akşam halı saha maçı yapmak için oraya gitmiştik ve bizden öncekilerin maçının bitmesini bekliyorduk.Maç yapacağımız için ben gözlüklerimi çıkarmıştım ve uzağı pek net göremiyordum.Biz kale arkasında bekliyorduk ve diğer yarı sahada Siyah Kırmızı formalı birisini gördüm, dedim ki Milandır,arkasında 26 numarayı gördüğümde acayip sevinmiştim, Hatay, İstanbul ve Konya'da askerliğime devam ediyordum ve gördüğüm ilk Eskişehirli kişiydi, hem de Es-Es formalı.

O da beni formamla görmüş ve maçı bırakıp yanıma gelmişti, Kerem abi ile  de tanışmam böyle olmuştu. Gerçi biraz geç olmuştu ama. Sanırım şafağı 1 ya da 2 idi.Smile
slogan bulamadım.
Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 17:02
Bu senenin en iyi transferi kuşkusuz Kerem Atılmazdır.
BKŞ
Yukarı
kalender 26 Liste gör
Usta Yazar

Kalender
Yer: Bosnia Hercegovina
Direct Link To This Post Tarih: 06/Tem/2008 saat 18:47
  Kerem bey hayırlı olsun,sizleri bu görevde görmekten dolayı çok mutlu olduk ve her türlü desteğe hazırız.
kalender
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 01:00
    Kerem abi, her zmaan forumdaki sesimiz oldun, bu iletiyide gerekli şahıslara iletceğinden eminim.Açılış maçının simgesel de olsa ücretli olmasını istiyorum.Açık 5, Kapalı 10...Yada açık 3, Kapalı 5 YTL mesela...Bedava olursa çok karışıklık çıkacak, ve Es-Es'le yakından uzaktan alakası olmayan adamlar stadımızdaki güzel havayı bocacaktır.Birçok Es-Esli kardeş ve abiminde benim düşüncemde olacağını sanıyorum..
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:20
Yönetimin yapmış olduğu en iyi transferlerden birisi bu zor görevde sonsuz başarılar .Kerem bu zor görevin üstesinden gelecektir .
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:31
Dorylaion ' a katılıyorum... Alakasız insanlar yüzünden 3-4 saat erken gelmek zorunda kalacağız...

Alakasızları engelleyecek şekilde 5 ytl falan olmalı sezon açılışı...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:32
Alıntı yapılan es_emre26

Dorylaion ' a katılıyorum... Alakasız insanlar yüzünden 3-4 saat erken gelmek zorunda kalacağız...

Alakasızları engelleyecek şekilde 5 ytl falan olmalı sezon açılışı...

Başkan dün açıkladı girişler ücretsiz.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 11121314>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır