eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Oluşumu Genel Tartışma

Cevapla Cevapla Sayfa  <12
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
turker Liste gör
Usta Yazar

E. Türker
Yer: İstanbul-İzmit
Online Durum: Offline
  Alıntı turker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 23:07

biraz daha organize olmak şart öncelikle.

Biraz daha organize olmak gerek,
Biraz daha iletişimi koparmamak gerek,
Biraz daha fazla zaman ayırmak gerek...
Küfür ve hakaret lümpenliğin, üretimsizliğin, değilse acizliğin belirtisidir.

BKaldırıŞ
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 23:40
Alıntı yapılan Rasputin

Alıntı yapılan jam26

ben de bu olusuma sonuna kadar destek veriorum ahmet26dt arkadaşımıza sonuna kadar katılıorum...ve her türlü görevi alırım bu olusumda...yıldız teknik üniversitesi 1. sınıf örencisiyim...

İstanbul'da heralde en aktif üniESES takipçisi benim diye düşünüyorum Tongue
YTÜ'de de arkadaşlarımız var ama sen öncelikle İstanbul'da bana ulaşırsan her türlü yardımcı olurum.

üniESES hakkında da elimden geldiğince katkı yapmaya çalışıyorum ama yeterli değil tabi bu. Yapacağımız yapmamız gereken çok iş var. Bence temeldeki sorun iletişim. Bir de şehir dışından arkadaşlar için örneğin İstanbul'da bir görünüp bir kayboluyorlar yılda birkaç kez ancak görüşebiliyoruz, İstanbul'un parıltısından mıdır nedir bilemiyorum LOL
Yani biraz daha organize olmak şart öncelikle.

YTÜ nün eski başkanı Ömer ÜNAL (ömer26)  kendisi şuan YTÜ de yüksek lisan yapıyor..
Şuan ki YTÜ başkanı Alper ÜSTÜNDAĞLI iktisat son sınıf öğrencisi..İkisiylede bağlantıya geçebilirsin..
  Rasputin sende üzerine alınma arkadaşım kesinlikle ama YTÜ de yabana atma.. :)

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 00:45
Alıntı yapılan caddes

şehir dışındaki arkadaşlarımıza İzmir-Eses olsun Ankara-Ese s olsun B.K.Ş olsun yardım ediyorlar sağolsunlar.Deplasmanlara beraber gidip geliyorlar.
biz Eskişehir'de yalnız kalıyoruz.
Bizi hocalarımız dışında destekleyen abilerimiz yok.
Sanırım her gruba eşit mesafade olduğumuzdan kaynaklanıyor.
En azından Esogüde klübümüz olduğunu, Eskişehirsporu üniversiteler de en az istanbul takımlarının taraftarı kdr desteklediğimizi herkes bilin.
Eskişehirspor ruhu üniversitelerde de yaşıyor, savaşıyor.

Özellikle ESOGÜ de okuyan öğrenci arkadaşlarımızı "ESOGÜ ESKİŞEHİRSPORLULAR KULÜBÜ"ne üye olmaya, faliyetlere destek olmaya, yeni fikirler sunmaya bekliyoruz.

ESOGÜ"nün web sayfasında öğrenci kulüpleri içerisinde bölümümüz var. Bu bölümde tüzüğümüz, 2006-2007 faliyet raporumuz ve faliyet resimlerimiz vardır. Mutlaka bakınız...

Uğur
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 10:37
Hocam www.unieses.org'a da yazdım,ama kimseden yanıt gelmedi.

Yoğun bakımdaki Ali kardeşimizi ziyarete gidip ailesine ve kendisine manevi destekte bulunalım bence...Kardeşimize kırmızıyla-siyahla ne kadar yaklaşılırsa,o kadar olumlu sonuç alınır diye düşünüyorum,çünkü o bu renkler uğruna bu halde... 
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 11:00
Alıntı yapılan Özgür

Yoğun bakımdaki Ali kardeşimizi ziyarete gidip ailesine ve kendisine manevi destekte bulunalım bence...Kardeşimize kırmızıyla-siyahla ne kadar yaklaşılırsa,o kadar olumlu sonuç alınır diye düşünüyorum,çünkü o bu renkler uğruna bu halde... 

Böyle bir ziyaRet yapılacaksa Liseli Altes olarak biz de bu anlamlı ziyarette yanınızda bulunmak isteriz...Wink
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 12:23

Emre,zaten isteyen herkes gelebilir,Ünieses olarak görevimiz öncülük etmek,gerisini hep birlikte yapacağız elbette...

Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 13:19
Alıntı yapılan ati26

YTÜ nün eski başkanı Ömer ÜNAL (ömer26)  kendisi şuan YTÜ de yüksek lisan yapıyor..
Şuan ki YTÜ başkanı Alper ÜSTÜNDAĞLI iktisat son sınıf öğrencisi..İkisiylede bağlantıya geçebilirsin..
  Rasputin sende üzerine alınma arkadaşım kesinlikle ama YTÜ de yabana atma.. :)

Üstüme alınmama gerek yok zaten.
Senin saydığın isimleri ben yıllardır tanıyorum beraber pek çok organizasyonda bulunduk yardımcı olmaya çalıştık. YTÜ de stand açıldığında ziyarete de gittim, aslında bunları burada anlatmama da gerek yok Alper'e ya da Ömer'e beni sorarsan söylerler. Bağlantıya geçmeme gerek yok onlarla biz yıllardır bağlıyız zaten LOL

Ama söylediklerimin de arkasındayım, ne yazdıysam bilerek yazdım.
Tekrarlayayım, ben bu işleri İstanbul'da kovalarım uğraşırım diyen varsa beni bulmasını şiddetle tavsiye ediyorum, diğer arkadaşlarımıza göre daha rahatım ve daha çok vaktim var onları sıkıştırmamak adına da böylesi daha iyi olacaktır.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 14:19
Alıntı yapılan Özgür

Özgür çok iyi düşünmüşsün.Yaz olunca arkadaşlar pek yoklar görünürde.
Bir gün belirleyelim gelmek isteyenlerle birlikte kardeşimizi ziyaret edelim.
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
Özgür Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür M.
  Alıntı Özgür Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Tem/2008 saat 14:40
Bora bana sorarsan en kısa zamanda derim,çünkü ertelenecek birşey değil bu...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır