eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ÜniESES Oluşumu Genel Tartışma

Cevapla Cevapla Sayfa  12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ÜniESES Oluşumu Genel Tartışma
    Tarih: 30/Haz/2008 saat 23:03
Böylesine geniş bir kitleye hitap eden bir sitede üniversiteliler dışında taraftarlara, futbolseverlere de ulaşmak ve onlarında görüş ve düşüncelerini almak adına bu başlık tarafımdan açılmıştır. Umarım Eskişehirspor camiasına faydalı olur.
Kısaca ÜniESES'ten bahsedeyim: ÜniESES 30 Ekim 2005 yılında bu forum aracılığıyla tanışan ve Prof.Dr. Fethi Heper'in de manevi desteğiyle üniversiteli arkadaşlardan kurulmuş bir taraftar oluşumudur. Bir tribün grubu kesinlikle değildir. (üniESES 2000-2002 arası daha önce kurulmuş fakat devamı gelmemiştir)
Amacı:Yüksek Eskişehirsporluluk bilinciyle başta Eskişehir’de daha sonra Türkiye’de spor kültürünü yerleştirecek, örnek taraftar kitlesi oluşturmak ve Eskişehirspor ‘u tanıtıcı ve sevdirici faaliyetlerde bulunmaktır.
ÜniESES oluşumunda Hayatında sadece ESKİŞEHİRSPOR diyen benim gibi akademisyenler, mezun arkadaşlar, mezun olup özel-kamu sektöründe çalışanlar ve en önemlisi üniversitede okuyan öğrenciler yer almaktadır.
Türkiyedeki diğer futbol takımlarının üniversiteli oluşumlarına paralel bir şekilde HEDEF ALANI öncelikle üniversitelerdir.  Eskişehir gibi bir çok ilden öğrencinin misafir olarak geldiği bir şehirde üniversitelerde Eskişehirspor'u en iyi bir şekilde tanıtmak ve  taraftar olarak temsil etmek üzere çeşitli aktiviteler yapılmıştır. Açılan stantlar, bahar şenlikleri organizasyonları, yapılan geziler ve Minikler Halı saha turnuvasında Eskişehirspor ve üniESES ürünlerinin hediye edilmesi vb. örnek olarak sıralanabilir.
Şu ana kadar  başarılı bir şekilde yapılıp minik öğrencilere dolu dolu Eskişehirspor sevgisinin aşılanmış olduğu bir Kitap Kampanyasının da altına başarılı bir şekilde imzasını atmıştır.
------------------------------------------
Şehir dışındaki arkadaşların da desteğiyle bu başarılı faaliyetlerin halkası genişleyecektir. Şu ana kadar yapılan tüm faaliyetlerde ESOGÜ ve Anadolu ünv. tayfası yükü çekmiştir.
Ben bu oluşumda başkanlık, liderlik adı her neyse elimden geldiğince yapmaya ve temsil etmeye çalıştım, artık bu oluşumun daha iyi yerlere gelmesi ve Eskişehirspor'a hizmet etmesi adına taze kuvvetlere ihtiyaç bulunmaktadır.
------------------------------------------
ÜniESES'le ilgili bu bağlamda görüş ve önerilerinizi bekleriz.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 23:13
Ben Aksarayda Insaat muh okuyorum yada okudum bitti bu sene   ne yazikki bu olusumdan cok gec haberim oldu yoksa Aksarayda sadece cevremde 10 yakin eskisehirli   vardi universiteden  bence her ilde unieses in temsilcikleri kurulmali en azindan deplasman orgonizazyonalri yapilmali 
DSİ Es Es
Yukarı
ahmet26dt Liste gör
Deneyimli Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı ahmet26dt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 23:25
kesinlikle çok faydalı bi oluşum olduguna ınanıyorum.. ben 19yasındayım ankarada unıversıte ogrencısıyım.. babalarımız benım yasımdakılere cok anlattı buyuk eskısehırsporumuzu.. ama ben 95lerı cok nadır hatırlıyorum.. evim iller bankasının ordaydı o zamanlar maçlara götürmezdi beni babam.. evımden gelen o seslerı buyuk bı heyecanla dınlerdım.. benım gıbı cok cocuk yapmıs olabılır bunu! ama o zamandan sonra belırgın bı taraftar potansıyelı kaybı yasadık bence ozellıkle lıg b deyken falan.. son 3-4yılda ıse gecmıse donusun sınyallerını alıyorum ben.. ankaralar ıstanbullar turkıyede ızımızı hatırlatmaya yetti.. orlarda olmak mutluluk verıcıydı.. oncelıkle üniESES e buyuk destek verılmelı hatta artık eskısehırdekı kucuk arkadaslarımızı, hatta ve hatta turkıyenın dıger ıllerındekı sokaklarda oynarken daha cok eses formalı gormelıyız.. yatırım genclere yapılmalıdır bızı ayakta tutacak, yıllar sonrada adımızı en ustte tutacaklar hep genclerdır. (kendımı buyuk gorme soz konusu degıldır yasına bak gecç demek senın neyıne demeyın lutfen!).. tabi sadece maç demek degıldır eskısehır taraftarı kıtap kampanyası tum takdırlerın en buyugunu toplamaktadır.. ankarada gecen hafta arabayla gıderken eskısehır formalı 2-3 benım yaslarımda cocuk gordum gercekten gurur duydum o gun benım ıcın cok guzel bır hale gelmıstı.. biz degerlerımızı yıtırmemelıyız asla.. onun ıcınde tekrar soylemek ıstıyorum her yaş grubuna buyuk onem verılıp ustunde durulmalıdır.. ben gecen sene acıkcası cok az ankaraESES organızasyonuna rastladım daha cok macları keremeyle de ızledım. ankara bir unıversıte sehrı oldukca fazla unıversıte var, ank.dakı unıversıtelıler cıddı bır organızasyonda toplanarak eskişehire, deplasmanlara organızasyon yapmalıdır dıye dusunuyorum.. ben her unıversıtede unı-gs unı-febe falan goruyorum bızımde cıddılesmemızı ıstıyorum.. eger boyle bır olusum varsada ben ankarada haberdar olmadım
saygılarımla..
Yukarı
jam26 Liste gör
Yazar

cem davran
Yer: istanbul
  Alıntı jam26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 23:48
ben de bu olusuma sonuna kadar destek veriorum ahmet26dt arkadaşımıza sonuna kadar katılıorum...ve her türlü görevi alırım bu olusumda...yıldız teknik üniversitesi 1. sınıf örencisiyim...
Yukarı
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 23:50
şehir dışındaki arkadaşlarımıza İzmir-Eses olsun Ankara-Ese s olsun B.K.Ş olsun yardım ediyorlar sağolsunlar.Deplasmanlara beraber gidip geliyorlar.
biz Eskişehir'de yalnız kalıyoruz.
Bizi hocalarımız dışında destekleyen abilerimiz yok.
Sanırım her gruba eşit mesafade olduğumuzdan kaynaklanıyor.
En azından Esogüde klübümüz olduğunu, Eskişehirsporu üniversiteler de en az istanbul takımlarının taraftarı kdr desteklediğimizi herkes bilin.
Eskişehirspor ruhu üniversitelerde de yaşıyor, savaşıyor.
UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
delibasozi Liste gör
Usta Yazar

Ozan Açık
  Alıntı delibasozi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Haz/2008 saat 23:53
Eskişehir'de olmama, Eskişehir'de okumama rağmen bir türlü nasip olmadı ÜniEsEs'le beraber bulunmak. Bundan sonra böyle devam etmez, edemez, etmemeli. Katılmayı  sabırsızlıkla bekliyorum.. İnşallah da diyelim..

Bence ÜniEsEs'i kalıcı kılacak şey, kendi oluşumunu tamamlarken bir yandan da liselerle eşgüdümü sağlamak ve yatırımı liselilere, hatta ilkokullara yapmak olur.

Şu anda aklıma bir tasarı-kampanya gelmiyor ama gelir gelmez iletirim. Kolay gelsin, iyi geceler...
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..
Yukarı
esesman Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı esesman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2008 saat 00:31

Bende Afyon unieses il temsilcsiyim bu sene mezun oluyorum  Afyonun kırmızı şimşekler baskanı mehmet abidir. bu  unieses il temsilcisi görevine talip olanlar bana özel msj atsn ltfn

ANTİ byzans!!...
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2008 saat 00:40
Alıntı yapılan jam26

ben de bu olusuma sonuna kadar destek veriorum ahmet26dt arkadaşımıza sonuna kadar katılıorum...ve her türlü görevi alırım bu olusumda...yıldız teknik üniversitesi 1. sınıf örencisiyim...

İstanbul'da heralde en aktif üniESES takipçisi benim diye düşünüyorum Tongue
YTÜ'de de arkadaşlarımız var ama sen öncelikle İstanbul'da bana ulaşırsan her türlü yardımcı olurum.

üniESES hakkında da elimden geldiğince katkı yapmaya çalışıyorum ama yeterli değil tabi bu. Yapacağımız yapmamız gereken çok iş var. Bence temeldeki sorun iletişim. Bir de şehir dışından arkadaşlar için örneğin İstanbul'da bir görünüp bir kayboluyorlar yılda birkaç kez ancak görüşebiliyoruz, İstanbul'un parıltısından mıdır nedir bilemiyorum LOL
Yani biraz daha organize olmak şart öncelikle.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
diamond26 Liste gör
Yazar

Tolqa
Yer: ESparta
  Alıntı diamond26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 14:58
Ben Eskişehirde doğdum ESKİŞEHİRSPOR' luyum ama Isparta Süleyman Demirel Üni sinde okuyorum 2. sınıf öğrencisiyim Ispartada EskişehirFan kuracağım bu sene !!
Yukarı
enes94 Liste gör
Yazar

Enes
Yer: Eskişehir
  Alıntı enes94 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Tem/2008 saat 21:45
ünieses olarak daha çok çalışalım

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,434 saniyede hazırlanmıştır