eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor PAF Takımı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 58>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Online Durum: Offline
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 20:53

taraftar girmedimi maça  olsun ileride daha iyi olucaktır

Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
  Alıntı sivri74 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2008 saat 23:42
Paf takımında ben hiç ışık görmedim bu gençler çatır çatır top oynamalı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
h.tamer Liste gör
Usta Yazar

hasan
Yer: Afyon-Esk
  Alıntı h.tamer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 00:23
Alıntı yapılan sivri74

Paf takımında ben hiç ışık görmedim bu gençler çatır çatır top oynamalı.
evet bence de tek maçla değerlendirme yanlış olur ama bu maç çok kötülerdi  mahalle maçı izlesek daha iyi olurdu
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 00:34
bende beğenmedim paf takımı
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
NegRO_26 Liste gör
Yazar

Levent ERGÜLER
Yer: Turkey
  Alıntı NegRO_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2008 saat 00:44
aynen katılıyorum gerçi bir maçla ne kadar doğru yorumlayabiliriz ama takımda 1 yada 2 kişi ayağına hakimdi genelde kötüydüler bence
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2008 saat 19:02
Genç Şimşekler yara saracak

PAF liginin ikinci haftasında sahasında Ankara Hacettepe takımına 1-0'lık skorla yenilen Eskişehirspor evindeki ilk maçında sevenlerini üzdü. Yaş olarak kendilerinden küçük rakipleri önünde arzulanan futbolu sergileyemeyen takım ilk yarıda yediği gole karşılık veremeyince sahadan boynu bükük ayrılmıştı. İki günlük izin sonrası çalışmalara tekrar başlayacak olan gençler hafta sonu muhtemelen İnegölspor ile özel maç oynayacak.
02.09.2008

Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2008 saat 14:18
Açıkçası, ben hiç beğenmedim paf takımı oyuncularımızı.Daha arzulu oynamalarını beklerdim.Biraz istekleri vardı fakat, galip gelmek için yetmiyor.Galatasaray, Fenerbaçe, Beşiktaş, Bursaspor, Sivasspor, Trabzonspor bu ligin en iyileri.Bu futbolla, bu takımlarla mücadele etmek zor.Amatör Ligler takip edilerek Onur(Bozüyükspor) gibi, Ahmet(Bozüyükspor) gibi oyuncuları, Alt yapmıza kazandırmamız lazım.  
Yukarı
özyurtlu Liste gör
Yazar

Özyurtlu Kervan
Yer: Gaziantep
  Alıntı özyurtlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2008 saat 14:47
daha güçlü ve daha istekli oynamalılar.sesimizi paf ligide olsa duyurmamız gerekli.
Gaziantep'te ESES Rüzgarı

Vatan 26 Mekan 27
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2008 saat 23:58
Paf takım Gençlerbirliği tesislerinde kapışacak

Eskişehirspor Paf takımı, Pazar günü Gençlerbirliği ile oynayacağı maçın hazırlıklarını sürdürüyor. Gençlerbirliği tesislerinde oynanacak karşılaşma saat 16.00'da başlayacak. Lige İ.B.B. galibiyeti ile başlayan ve Hacattepe karşısından ise mağlup ayrılan Paf takım, lig yarışındaki üçüncü maçından kayıpsız ayrılmayı hedefliyor.
11.09.2008
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2008 saat 00:03
Gençlerbirliği, bu sene Paf takımını Hocalarıyla birlikte, 3.Lig Takımı Kastamonuspor'a verdi.İlhan Cavcav yetenekli gençleri bulup takviye etmiştir altyapıyı.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 58>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,313 saniyede hazırlanmıştır