eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Koray Arslan

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 27>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesberk Liste gör
Usta Yazar

berk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesberk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 15:47
Alıntı yapılan eses35

Koray neden o kadar erken çıktıki oyunda kaldığı sürede başarılıylı...

başarılı olduğu için çıkarılmıştır Angry rıza'nın ne yaptığını anlamak mümkün değil zaten.. 
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..
Yukarı
emirhan26 Liste gör
Usta Yazar

Emirhan
  Alıntı emirhan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Eyl/2008 saat 15:53
Maçın İyilerinden Birisiydi Bana Göre Çıkarılması Hatalıydı!!
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Eyl/2008 saat 11:16
koşmaz    savaşmaz    aldığın darbelere boyun eğer güçlü bir şekilde ayakta kalamazsan KAZANAMAZ. BÜYÜK BİR OYUNCU OLAMAZSIN....
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
sümeres Liste gör
Usta Yazar

sümer altuğ
  Alıntı sümeres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 15:44
Koray Asya liginde belkide o kadar net gol pozisyonlarına girememiştir.Korayında kendini geliştirdiğine inanıyorum bence tek eksiği adam eksiltme becerisi zayıf belkide tecrübeyle alakalı bi şey  ileride bu problemini aşarsa ve kendini bu yönde geliştirirse süper olacak yaşı genç gelecek vaadediyo...O golleri atsaydın şimdi kahramandın hem sivas maçında hemde Kayseride kaçırdığın goller...
Yukarı
freestyle Liste gör
Yazar

Muharrem
Yer: Ankara
  Alıntı freestyle Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eki/2008 saat 22:41
Alıntı yapılan estuna

koşmaz    savaşmaz    aldığın darbelere boyun eğer güçlü bir şekilde ayakta kalamazsan KAZANAMAZ. BÜYÜK BİR OYUNCU OLAMAZSIN....

yanlış anlaşılmasın arkadaşa katılıyorum.
Yukarı
inadına_eses Liste gör
Usta Yazar

Melih
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı inadına_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eki/2008 saat 13:29
KORAY SAKATLANDI 
12 Ekim 2008 Pazar 

Eskişehirspor’un sağ kanat elemanı Koray başkentte forma giyme fırsatını bulamadı.
Özel maçta oynamak üzere başkente götürülen futbolculardan birisi olan sağ kanat elemanı Koray ısınma hareketleri sırasında adalesinin çekmesi üzerine forma giyemedi. Yapılan controller sonunda riske edilmek istemeyen Koray onbirden çıkartıldı ve yerine Doğa girdi. Tedavisi anında başlayan Koray’ın Bursaspor hazırlıklarının başlayacağı Pazartesi gününe kadar dinleneceği ve düzeleceği belirtildi. 
Tek Yürek Tek Ses...EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2008 saat 11:05

Ben bu hafta Koray'a şans verilmeliydi diye düşünüyorum. Sakatlığınından kurtuldu 3 haftaır hazır ve kadroda... bu hafta eksikliklerin olduğuda gerçek... oynamalıydı. en son kayseri maçında oynamıştı ve iyiydi. biraz talihsizdi ama iyiydi. bence şans verilmeli

Yukarı
matador Liste gör
Usta Yazar

Levent
  Alıntı matador Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Kas/2008 saat 11:28
Koray şu an bana göre takımda sağbek oynayabilecek en önemli isimdir.

Umarım gereken şans teknik heyet tarafından -ısrarla- kendisine tanınır.
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil
Yukarı
eses35 Liste gör
Yazar

murat
  Alıntı eses35 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 21:48
Korayı bu gün çok beğendim. gerçekten çok güzel işler yaptı bu gün. tebriklerThumbs%20Up
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ara/2008 saat 22:02
Koray bugün sağ kanatta durdurulamadı. Her topu alıp çıkışında faul yapıldı. Bu hırsın gitmesin ilk onbirde yer bulursun. Bravo Koray...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 27>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır