eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 181>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
CAPON Liste gör
Yazar

can soyugenç
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı CAPON Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2007 saat 20:59
yarın sen kaç gibi gelirsin antalyaya
KİMSE AŞIGIM DEMESİN BİZDEKİ AŞKI BİLMEDEN ( AKŞ-ÜNİESES AKDENİZ )
Yukarı
estalya Liste gör
Yazar

ufuk
  Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2007 saat 21:05
onur kardeş,otogardan lara otobüsüne yada dolmuşa bin,metropol çarşı lara da ineceğini söyle rahatlıkla gelirsin,sorun olursa beni ara..
saygılar

bir gün herkes ES-ES li olacak
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
  Alıntı 10ur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2007 saat 21:13
tamam oldu.Ben bir geleyim haberleşiriz yine.Teşekkürler şimdidenAntalyaya 6 7 gibi gelirim
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
soldies Liste gör
Yazar

YÜCEL AYDIN
  Alıntı soldies Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eyl/2007 saat 21:22
Alıntı yapılan estalya

antalya da yasayan ES ES li arkadaşlarım..
19 eylül çarşamba akşamı antalya maçını organizasyon çalışmalarını yapmak için malatya maçı için toplandığımız mekanda tekrar toplanıyoruz.
ilk defa gelecek arkadaşlarım için adresi tekrarlıyorum:metin kasapoğlu cad.metropol çarşı-tutto pizza..tel:311 13 13
toplantı konuları: -takımımızı kalacağı otelde ziyaret etmek
                            -eskişehir den ve diğer şehirlerden gelecek olan taraftarlarımızı karşılamak
                            -pankart ve bayrak hazırlık çalışmaları
                            -pazar günü gün boyu antalya sokaklarında konvoy
                            -taraftarlarımızın antalya hakkında bilmeleri gerekenleri hazırlamak..
toplantıya gelecek arkadaşlardan vakti olan bayrak yapımında gerekli kırmızı ve siyah kumaş fiyatları ve 1.5metre*5 metre ebadında pankart için fiyat alsılar..
pazar günü yapacağımız konvoy için arabası olan arkadaşlar şimdiden bu başlık altında iisimlerini yazsınlar..
simdiki arabalı arrkadaşlar  1-ufuk
                                           2-atilla
                                           3-seçkin
                                           4-erol
devamını bekliyoruz..
saygılarımla...

5.Yücel-Zerbap AYDIN (AnkaraESES)Wink
Bu memleket tarihte Türktü, halde Türktür ve ebediyen Türk olarak yaşayacaktır.
M.Kemal ATATÜRK

Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 09:07
örnek kumaş ve fiyat bilgilerini aldım arkadaşlar.akşama bilgilerinze sunulur
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
arifabi07 Liste gör
Yazar

arif
  Alıntı arifabi07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 17:03
arkadaşlar ben real 07 akdeniz kaplanı arif bizim karşılamımıza gelin sizde katılın ortami gerecek hiç bir şey yapmayın bizler körfez ve eses ile kardeşiz bunuda bu maçta pekiştirmeyi düşünüyoruz inşallah
sevdikde ne oldu...efes...tekel...telekom...zengin oldu
Yukarı
ezbol Liste gör
Deneyimli Yazar

erol bakırcı
  Alıntı ezbol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 17:29
arif kardeşim çok güzel düşünmüşsünüz karşılama organizasyonu ve saati hakkında bilgi geçersen iyi olur tabiki katılmaya çalışırız.zaten ortamda gerilecek bir vaziyet olmaması gerekir.neticede bu maça ailece gelmeyi düşünen dostlarımız var.
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.
Yukarı
barmen_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
  Alıntı barmen_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 18:25
arkadaşlar bu karşılama organizasyonu pazar olacak dimi? cumadan yada c. tesi gününden gelecek biri sizi nasıl bulabilir.
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org
Yukarı
arifabi07 Liste gör
Yazar

arif
  Alıntı arifabi07 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 19:38
www.antalyasporum.com da taraftar eskişehir maçına hazırlanıyor diye başlık var henüz eskişehirli kardeşlerimizin kaçta geleceğini bilemiyoruz onun için saat belle değil siteye haberi ben verdim
sevdikde ne oldu...efes...tekel...telekom...zengin oldu
Yukarı
nezih Liste gör
Usta Yazar

Nezih Balaban
Yer: Antalya
  Alıntı nezih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eyl/2007 saat 21:10
antalyada oturan bir esesli olarak sizleri tebrik ediyorum ve teşekkür ediyorum.Bunun karşılığını Eskişehirde fazlasıyla alacağınıza inanıyorum ve eminim.Bizler Körfez gibi sizleride dost biliyoruz.Böyle olduğunu da daha evvel oynadığımız  kupa maçında gördük.Eses formalarımızla maça geldik,maçtan sonrada yine dolmuşa binip evimize gittik en ufak bir sözlü tacize ble uğramadan.Umarım ki öyle olacaktır maçımız dostça başlayıp dostça bitecektir.Saygılarımla
MEKAN ANTALYA VATAN 26 (ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ)SENİ ÇOK ÖZLİYECEĞİZ EDİZ
-lido di jesolo-

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 181>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır