eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Antalya'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 181>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estalya Liste gör
Yazar

ufuk
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Ağu/2007 saat 22:59

merhaba bahadır bey,

onur kardeşimiz antalya ya geldiğinde form aracılığı ile bize haber versin ,elimizden gelen desteği göstereceğiz..
bu arada elazığ macına gitmek isteyen arkadaslarımızın e-mail adreslerini forma bu baslık altına yazmalarını bekliyoruz..
saygılarımla..
bir gün herkes ES-ES li olacak
Yukarı
estalya Liste gör
Yazar

ufuk
  Alıntı estalya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2007 saat 18:17
elazığ maçı için şu anda 3 kişiyiz,arkadaşlarımızı bekliyoruz..
1-ufuk
2-nevzat(çamur)
3-atilla
bir gün herkes ES-ES li olacak
Yukarı
oscares Liste gör
Deneyimli Yazar

serkan kararman
Yer: Raykent
  Alıntı oscares Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2007 saat 19:32
camur gelemeyen fenerli olsun mu?  :D
tek dost efes tek aşk ES ES
Yukarı
CAPON Liste gör
Yazar

can soyugenç
  Alıntı CAPON Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2007 saat 17:32

bende gelmek isterdim ama  gelemiyorum Cry   Angry   inş  baska maçlara

KİMSE AŞIGIM DEMESİN BİZDEKİ AŞKI BİLMEDEN ( AKŞ-ÜNİESES AKDENİZ )
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
  Alıntı 10ur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ağu/2007 saat 15:42
Haftaya kayıt işlemleri için Antalyaya geleceğim kampüs Alanyada daha önce hiç bulunmadığım için sizlerden yardım istemek durumundayım.
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Ağu/2007 saat 16:29
Alıntı yapılan 10ur26

Haftaya kayıt işlemleri için Antalyaya geleceğim kampüs Alanyada daha önce hiç bulunmadığım için sizlerden yardım istemek durumundayım.

Yapa ßileceğimiz ßir yardımsa yapariz Okul işinden fazla anlamam ama ßeeağßer yapariz ßirşeyler ßen Pazartesi günü aLanya'gidiorm 1 gunluk gezi için sen alanya'da olursa orda paslaşiriz telimi alirsin oke ;)
Yukarı
10ur26 Liste gör
Deneyimli Yazar

onur
Yer: İstanbul/maltep
  Alıntı 10ur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Eyl/2007 saat 12:57
Ben en erken pazartesi akşamı burdan yola çıkabilirim.Ama gelince yine bi telefonlaşırız.
Bizi lüks meyhanelerde aramayın.Biz dost şarabı içenlerdeniz.Bize bu aşk nedir diye sormayın.Biz ESES AŞKI UĞRUNA ÖLENLERDENİZ-KKŞ
Yukarı
dokoa Liste gör
Yazar

altan
Yer: Türkiye
  Alıntı dokoa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 22:19
büyük güne 3 hafta kaldı,artık hreketlenmemiz gerekiyor ama 1-2 arkadaşın dışında kimsenin uğraştığı yok bu şehirde az olmadığımızı geçen seneki kupa maçında gösterdik, şu anda bilmiyorum ama mardin maçını televizyon verirse hep beraber izleyebiliriz, bu da bizim ilk organizasyonumuz olabilir.
Yukarı
CamuR Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Antalya
  Alıntı CamuR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 22:42
Uğraşiyoruz ınternet Ortamında Antalyalı EsesliLer Fazla oLmadıgından ßurda Fazla Aktive edemiyorz ßaşlıgı
Ama Antalya eses Maçinda Cok Sayida Antalyalı esesliler Stadı DoLduracağina Inanıyorum 60 Yakın Antalyali esesliler Tel Nr leri Var Haßerleşeceğiz ßuLuşacağiz Dolduracağiz Stadi ;)
Yukarı
montoya Liste gör
Usta Yazar

Kamil
  Alıntı montoya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Eyl/2007 saat 23:20

abilerim kardeşlerim öncelikle hepinize merhabalar. görevim nedeniyle ısparta sd havaalınında göreve baslıyorum bugun yarın tebligatım gelecek ve cok sevdiğim memleketimden ayrılacam. eğer mümkünse organizasyonlara katılmak ısterim antalya eses macındada ınsallah antalyadayım.ısparta antalya 1 saat nede olsa. buradan organızasyonlar hakkında benıde bılgılendırırsenız sevınırım

SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 181>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır