eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Tayfun Türkmen

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 60>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:10
güzel bi transfere benziyor Tongue
güvensoy istifa
Yukarı
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:14

Hayırlı uğurlu olsun.hoşgeldin tayfun türkmen..başarılı bir sezon geçirmen dileğiyle.
hem forvet hem defans Wink

SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
kayhanes Liste gör
Usta Yazar

eser
  Alıntı kayhanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:15
Tayfunun bir kaç maçını canlı izledim yılların topçusu derler ya işte öle tam bir görev adamı bu sene böyle bir iki isme ihtiyacımız vardı takıma katkısı olacagına inanıyorum hayırlı olsun...
ÖLÜMÜNE ESES
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ICEBERG Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:20
gerçekten iyi bir oyuncu tayfun ankarasporda geçen sezon çoğunlukla stoper oynadı ve hava toplarında oldukça iyi ...
Yukarı
freedom86 Liste gör
Yazar

Hüseyin T.
  Alıntı freedom86 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:28
Hoşgeldin Tayfun EsES'ime. Gözüme Tayfun hep böyle biraz balık etli ama gürbüzlüğüne rağmen çok koşan bir futbolcu olarak batmıştır izlediğim maçlarında.Umarm EsES'ime çok faydalı olur.
Beyaz Yakayız, Münferit şekilde yollardayız...
Yukarı
Rasputin Liste gör
Usta Yazar

Gregory Yefimovic
Yer: Russian Federation
  Alıntı Rasputin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:31
Tayfun Türkmen benim bildiğim genellikle defansta oynuyor, fiziği oldukça güçlü.
Bursa düşmeden önce 4-5 sene önce falandı sanırım Bursa'ya Bursa'da çok güzel bir gol atmıştı Konyaspor'dayken ve o golle galip gelmişlerdi diye hatırlıyorum, o maçta ilk ve son kez canlı izlemiştim ve oldukça beğenmiştim.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:32
ben tanımıyordum kendisini ama biraz araştırdım bilenlere sordum ve gelen duyumlar çok iyi. istikrarlı diyorlar. geçen sene ankarasporda emre risp gibi isimlerle beraber oynamış demekki kalitesi en az onlar kadar var. fizik olarak biraz büyükmüş görünüşe aldanmayın diyorlar :)
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:34
Hayırlı olsun
Yukarı
ESmustafa Liste gör
Usta Yazar

mustafa
  Alıntı ESmustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:36
süperligi hiç takip etmediğimden tanımıyorum ama yazılan yorumlar güzel. sevindim. inşallah sol bek'e de iyibir yabancı gelirse defans güzel olacak gibi. hayırlı olsun
ES-ES
Yukarı
ESES_TAMER Liste gör
Usta Yazar

TAMER
  Alıntı ESES_TAMER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2008 saat 18:45
 2006 yılının aralık ayında Eskişehirsporumuz-konyasporu Fortis Türkiye kupasında 4-3 yendiğimiz maçtada Tayfun görev aldı ve iyi bir grafik çizerek 1 gol atmıştı.Tekrar hayırlı olsun Hoşgeldin
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 60>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır