eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Sezonu Vanja Ivesa

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Özer Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 15:09
Alıntı yapılan ESPANA

Verilen para ve performanı orantılanınca İvesa bu ligin en iyi kalecilerinden birisidir.
Arkanıza Biz Varız Biz Taraftarlar !
Yukarı
eses esin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 17:08
     Geçen sene ligin en iyi kalecisiydi Ivesa.Sinana da tecürbesiyle çok şey katan bir isim.Böyle değerler kolay bulunmuyor.O yüzden elimizdekinin kıymetini şimdi bilelim,kaybettikten sonra değil...
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 18:07
Vallahi şurada Barış'ı eleştirenleri anlamıyorum. İsteyen eleştirir Ivesa'yı isteyen över körü körüne. Burası özgür bir forum. Kimseye hakaret etmedikçe istediğini söylemekte özgür herkes.

Vallahi sizler isteyebilirsiniz ama ben seneye Ivesa'yı kalede görmek istemiyorum. Vefasızlık olarak da anlaşılmasın lütfen. Vicdan yaparak ESES Süper Lig'te tutunamıyor maalesef.
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 18:19
ivesa türkiyenin en . ............ kalecisidir. yorumuma göre başlığı doldurun

YORUM: İvesa taraftarın sevgisini kazanmış çok iyi performans sağlayan yan toplarda başarısız desenizde sadece 2 gol yemiştir yan toplardan ivesa verilen paranın hakkını veriyor. şimdi boşluğu doldurun
Yukarı
tüko_eses Liste gör
Deneyimli Yazar

türker birol
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 18:56

bence dürüst karekterli mütavazi ve basarılı bir kaleci

365 gün 6 saat eskişehirspor...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 19:14
Alıntı yapılan mike

Vallahi şurada Barış'ı eleştirenleri anlamıyorum. İsteyen eleştirir Ivesa'yı isteyen över körü körüne. Burası özgür bir forum. Kimseye hakaret etmedikçe istediğini söylemekte özgür herkes. Vallahi sizler isteyebilirsiniz ama ben seneye Ivesa'yı kalede görmek istemiyorum. Vefasızlık olarak da anlaşılmasın lütfen. Vicdan yaparak ESES Süper Lig'te tutunamıyor maalesef.
Eleştirmek körü körüne olmuyor da biz övdüğümüzde neden körü körüne oluyor?

İsteyen istediğini söyleyebilir tabii ki ama hakarete varmadığı sürece. Bu tartışmanın başlangıç noktası Peace'in "İvesa'ya kaleci diyenlere şaşıyorum" sözüydü. İsterseniz bu sözün nereye gittiğini bir kaç kez daha düşünün.

Peki bir de İvesa'yı kalede görmek istemeyip gönderirsek yerine yenisini mi alacağız? Daha sağ açık, sol bek, oyun kurucu gibi oyuncularımızı alamadığımız da bir de İvesa'yı gönderiyoruz. Vefasızlık ayrı şeydir, şartlara göre hamleler yapmak ayrı şeydir. Sizin bakış açınıza göre en iyi oyuncular hep bizde olmalı sanırım. O zaman İvesa'ya kaleci demezsek, Sezgin'e oyuncu demezsek, Youla'ya forvet demezsek elimizde kim kalır. Bu kulüp para içinde yüzen bir kulüp değildir. Gerekli bölgelere transfer yapamazken bir de elimizdekileri kaçırmayalım.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 19:31
Alıntı yapılan erman_26

Alıntı yapılan mike

Vallahi şurada Barış'ı eleştirenleri anlamıyorum. İsteyen eleştirir Ivesa'yı isteyen över körü körüne. Burası özgür bir forum. Kimseye hakaret etmedikçe istediğini söylemekte özgür herkes. Vallahi sizler isteyebilirsiniz ama ben seneye Ivesa'yı kalede görmek istemiyorum. Vefasızlık olarak da anlaşılmasın lütfen. Vicdan yaparak ESES Süper Lig'te tutunamıyor maalesef.
Eleştirmek körü körüne olmuyor da biz övdüğümüzde neden körü körüne oluyor?

İsteyen istediğini söyleyebilir tabii ki ama hakarete varmadığı sürece. Bu tartışmanın başlangıç noktası Peace'in "İvesa'ya kaleci diyenlere şaşıyorum" sözüydü. İsterseniz bu sözün nereye gittiğini bir kaç kez daha düşünün.

Peki bir de İvesa'yı kalede görmek istemeyip gönderirsek yerine yenisini mi alacağız? Daha sağ açık, sol bek, oyun kurucu gibi oyuncularımızı alamadığımız da bir de İvesa'yı gönderiyoruz. Vefasızlık ayrı şeydir, şartlara göre hamleler yapmak ayrı şeydir. Sizin bakış açınıza göre en iyi oyuncular hep bizde olmalı sanırım. O zaman İvesa'ya kaleci demezsek, Sezgin'e oyuncu demezsek, Youla'ya forvet demezsek elimizde kim kalır. Bu kulüp para içinde yüzen bir kulüp değildir. Gerekli bölgelere transfer yapamazken bir de elimizdekileri kaçırmayalım.

İyi de Sinan'dan Kayacan'dan iyi olmayacaksa ne faydası var Ivesa'nın ya da başka kalecinin? Ben bunu sorguluyorum.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 19:44
Bence İvesa, Sinan'dan da Kayacan'dan da iyi bir kaleci. As olmasa bile Sinan ve Kayacan için İvesa'nın tecrübesi büyük bir avantaj.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 21:07
Alıntı yapılan erman_26

Bence İvesa, Sinan'dan da Kayacan'dan da iyi bir kaleci. As olmasa bile Sinan ve Kayacan için İvesa'nın tecrübesi büyük bir avantaj.

Sen öyle diyorsan öyle olsun üstat. Biz başka maçları izledik sanırım. İnşallah biz yanılırız.
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2009 saat 21:28

Eleştiri tabi ki olur,hatalı goller yer,pozisyon hatası yapar vs..Bunları yapmayan kaleci yok.Oliver Kahn'ın bile hataları çoktu,karşı takım taraftarları dalga geçiyordu.En son Cech bize karşı çok hata yapmıştı.Chelsea taraftarları da eleştirdi ama destek oldular.

''Ivesa'ya kaleci diyen'' diye başlayan bir cümleden olumlu eleştiri çıkarılamaz.Bir de üstüne video yapılırsa kusura bakmasın ama bunda art niyet aranır.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 102103104105>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır