eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kombine Almıyorum!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ESserdarES Liste gör
Yazar

serdar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ESserdarES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:03
sayın başkan ya sen matematik bilmiyorsun yada ordan biz çok saf görünüyoruz.ortalama 20 ytl ye geliyomuş.pehhh
alsada bu sevda canımızı
hayatın anlamı SİYAH-KIRMIZI
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:04
Çok yanlış bir strateji izliyorsunuz sayın yönetim hemde çookk..açık tribün kombinesi maç başına 20 ytl ye geliyor tamam da zaten kombine satışları stadı doldurmadı hiç bir zaman doldurmayacaktırda.eskişehir insanının ekonomik durumu ortada ve bilet satışı kombineden pahalı olacaktır diyorsunki bu da 25-30 ytl civarında olur.başkan eğer taraftar maça gelmesin diyorsan daha net olabilirsin.
Yukarı
saeedES Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı saeedES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:10
Mac basina 20 ytl diyor baskan! Guldurme baskan hesap yapmayi bilmiyor mu bu taraftar? Sivastan buyuk camia oldugumuz icin mi bu yuksek fiyatlar? Alin bir kampanya haberi daha sivasta!
 KREDİ ALANA SİVASSPOR KOMBİNE BİLETİ
SİVAS - Akbank Sivas Şubesi'nin, bankadan 10 bin YTL ve üzeri bireysel ihtiyaç kredisi alan müşterilerine Sivasspor maçları için bedava kombine bilet vereceği bildirildi.
10 Haziran 2008 Salı -- 16:20:00

Zaten fiyatlar 300 ytl! Kampanya yapmalarina da gerek yok! İcinde istek olan kisi gider alir bu fiyata kendini zorlar sadece maci izlemek icin. Ayrica arkadaslar unutmayalim Sivasspor bu sezon intertoto kupasi icinde de mucadele edecek! Kupa maclarini da hesaba ekleyin. Belki de 30a yakin mac yapacaktir! Oyle dusunurseniz adamlarin kombineleri 10 ytl ye geliyor kisi basi! Yonetim sende yanlis hesap yaparak fiyati 20 ytl diye bize kaktirmak istiyorsun! Halil baskan taraftar bu takimin kurtulma umidiyse biz inelim Bank Asyaya oynardik Ferhat Ulas Ersin OmerKozenle! Ne diye Alpay a para dokecegiz ki? Hani getirdiniz saglam adam da ona mi heyecana gelip kombine alacak bu insanlar. Alpayi izlemek icin Turkiyede kimse minimum 480 ytl para vermez haberiniz olsun!!!
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:12
benim bu fiyattan almaya durumum müsait ama kombine almayı asla düşünmüyorum..
bu rakamlar taraftarı resmen enayi yerine koymaktır..
BİZİ DİĞER KULÜPLERDEN FARKLI KILAN  TAKIMIMIZA HER ŞART VE KOŞULDA BAĞLILIĞIMIZDIR AMA  BU YÖNÜMÜZÜN BU ŞEKİLDE  SÖMÜRÜLÜP ENAYİ YERİNE KONULMAMIZADA KARŞIYIM.

HERŞEYİN BİR NORMALİ VARDIR..
KOMBİNE FİYATLARININ DÜŞÜK OLMASI KULÜBÜN KASASINA GİRECEK TOPLAM RAKAMI DÜŞÜRMEZ AKSİNE ÇOĞALTIR..

480 den 1000 kombine satacağına 300 yap 10 000 sat hemde dolu trübünlere oyna.. ama görünen kulübün çok yada az seyirciye oynama gibi bir derdi yok ya yönetim 300 ytl den satarsam da çok kombine satamam diye düşünüp seyirciye güvenmiyor yada benim için seyirci sayısı önemli değil ben 1000 kişiyede maçımı oynarım diyor, başka bir anlam çıkartan varsa yazsın lütfen..

Olayın en trajikomik yönü ise bu hataya bir önceki yönetim geçen senede düştü sonuçları gördüler..
üstelik geçen sene şampiyonluğa oynayan bir kadro kurulmuştu buna rağmen bilet fiyatlarını düşürmek zorunda kalmış kombineler elde kalmıştı..
insan bile bile hersene aynı hataya nasıl düşer bunuda anlamak mümkün değil..

Yukarı
Ender26eses Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
Yer: Hamburg
  Alıntı Ender26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:12
Hamburg(HSV)kombine bilet fiyatlari 200€ basliyor,ve her maci izliyorsunuz.
Cok pahali fiyatlar,en cok 380 YTL. biletler satilsa herkeze uygun olabilir.

3G:CEPIM VAR HATIM YOK,CEPIM VAR KONTÖRÜM YOK,CEPIM VAR GÖRÜNTÜM YOK!
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:14
Kombine bilet alabilmek için elinden geleni yapan taraftar ve kombine bilet  satamamaık için elinden geleni yapan bir başkan.
Biz zaten senelerde maçları pahalı bir şekilde izlemeye alıştık.Ama bu kadarıda fazla.
Sivasspor'u örnek gösteren başkana diğer klüpleride ben örnek olarak gösteriyorum.Wink
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
esesreha Liste gör
Usta Yazar

Reha Yılmaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı esesreha Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:32
Sanki yönetim her işi halletti bir tek kombine ve bilet fiyatları kaldı halledilmesi gereken yatıyorlar kalkıyorlar bilet fiyatları daha pahalı olacak kombinede bu fiyata gayet uygun şarkısını söylüyorlar. Tamam senin dediğin olsun sen satıcısın bizde alıcı yanlız burada bir tilkilik var ki oda şehrini ve takımını çok seven bir kitle sende bunu çok iyi biliyor ve kullanıyorsun. Büyük taraftarın çağrısına kulak vermiyorsun. O zaman sen sat bakalım sırf tavrınıza ve yaklaşımınıza bizim fikir ve önerilerimize küçüçükde olsa değer vermemenize inat bizmi büyük sizmi büyük göreceğiz. Velinimetinizin önüne geçiyorsunuz. Büyük bir potansiyali kaybediyorsunuz. 12 yıl aradan sonra süper lige çıktık diye abadanmı olduk. Stadmı yaptın yıldız mı aldın ne yaptın tamam bütçeye göre topcu alırsın eyvallah stad için proje yaparsın birşeyler yaparsın eyvallah takım kurmaya çalış onunda parasını bizden al siz ne yapacaksınız orada. Dört maç hariç 3.000 kişyi geçmez bu seyirci ES ES seyircisi büyüktür ama bir iddaa olmasın gör bak kaç kişi gelir maçlara bunu yıllardır yaşıyoruz. ES ES sevdasını geç belediye takımlarını seyretmek için veya Cavcav ın takımlarını seyretmek için 30-60 ytl verecek birde yağmurda ıslanacak güneşte sıcaktan çarpılacak oldu başka bir emriniz varmı patron.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:48
 Şu açıklama ile ya bu başkan bizi mal yerine koyuyor yada kendini m......    Amaaaan neyse ya.Bu adam kombinelerin yerlerini ayarladı aha buraya yazıyorum.Yoksa bu açıklamayı bu rahatlıkla yapamaz. Sivas ile bizim kombine hesabı farkını  7 yaşındaki kızım bile yapıyor.Para istenen yönetimdeki adam vereyi mi diye ''babasına'' sorarken,bu taraftara niye birşey sorulmuyor.
 Başkan,iş yapmak için babasına soran adamları ve fenerliyide alsın matematik kursuna yazılsın.
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
esesesin Liste gör
Deneyimli Yazar

esin varnalı
  Alıntı esesesin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 12:58
     Maç biletleri isterse çok pahalı olsun ama kombine mutlaka uygun olmalı.Avrupada kulüpler böyle yapıyor.Hem taraftarı bilinçlenrdiriyor hemde tribünleri dolduruyor.Ama Halil başkan sen avrupadaki her insandan daha zeki çıktın.Aferin.Biz boşuna avrupa birliğine girmeyi istiyoruz.Sana bıraksak sen daha iyi biliyosun oysaki...
renkelrimiz siyah kırmızı lakabımız kırmızı şimşeklerdir.sarı forma nerden çıktı arkadaş...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Haz/2008 saat 13:00
kimsenin hakki yok bu taraftari keriz yerine koymaya kendileri ozel koltuklarda otururken bizim kapilarda sıkıstıgımızı hayvan muamelesi gordugumuzu ne cabuk unuttunuz kombine almanin bir avantaji olmasi lazim her mac 20 milyona geliyor diyorsunuz nerde bunun avantaji sorarim size 
DSİ Es Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3637383940 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır