eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Bilgisayar Ve İnternet Oyunları

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 190>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı ICEBERG Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Ağu/2007 saat 02:08
hattrick bende oynuyorum gece gündüz cm oynayan  biri olarak ki cm 03-04 ten sonra çıkanları hem cm hemde fm yi beğenmedim çünkü yapımcıları ayrıldı ve eski güzelliği kalmadığını düşünüyorum  neyse hattrick bende cm nin yerini doldurdu herkese tavsiye ederim en iyi özelliği ise bana göre gerçek zamanlı olması  hafta bir lig maçı olması oyuncu yetişmek çok iyi  bir özellik...

www.travian.com.tr buda çok iyidir...
Yukarı
aSuRa Liste gör
Yazar

Mehmet Ali ÇOMAK
Yer: Cuba
  Alıntı aSuRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 10:51
Alıntı yapılan huso_26

online menejerlik oyunu ,
---forumunda es-es ile ilgili bölüm açtım burdan da oyundaki arkdaşlarımıza es-es sevdası aşılayabiliriz.kendi aramızda maçlar yapabilriiz,lig oluyor,hazırlık maçları da var,tek yapmanız gereken üye olmak takımın adını siz koyuyorsunuz...

Evet arkadaşlar ben de bu oyunu yeni keşfedenlerdenim. takımının ismini Eskişehirspor olarak değiştirenler çok. yeni başladığım için div8.549'dayım ama hedefim div1.1'e kadar ilerlemek en iyiler arasına girmek. Çok zevkli bir oyun sürekli takip etmek zorunda kaldım, bağladı kendine beni. Kayıt olmayan arkadaşlar da gelsin hep beraber ES-ES reklamı yapalım.

kullanıcı adı  => asura666
takım adı      => Güzelbahce (şimdilik değiştirecem yakın zamanda)
Lig                => div8.549

84 gol atıp 4 gol yedim çıkacam b ir üst lige
SeNsİz MaRmArİs bile sÜrGüN ES ES'im

http://www.marmariseses.org
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 10:53
kardeş forumlardan konu dışı bölümüne geldin mi orada ben es-es forumu açtım oraya yazılar yazabilirsin
kullanıcı adı:raphuso
lig:6.3
Yukarı
fransali1991 Liste gör
Usta Yazar

onur
Yer: France
  Alıntı fransali1991 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 11:25
www.powerchallenge.com
You will never walk alone!!!
Yukarı
Turkce_Konusun Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Serkan
Yer: Turkey
  Alıntı Turkce_Konusun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Eyl/2007 saat 14:08
Football Manager 2008 Oyunu Kasımdan Once Çıkıyor ve Çok Büyük Özelliklerle Geliyor.Oyunun Son Versiyonun Yapımında Gerçek Teknik Direktörlerden Yardım Alınmış.

Büyük, akıcı ve daha fazla detay içeren Football Manager 2008 yeni özellikleri daha fazla, sizleri oyuna dahada bağlayacak.

Transfer Market
Kulübünüz için tüm mevcut transfer ve kiralama tekliflerinizi yönetebileceğiniz yeni sistem. Gelir ve giderlerinizi görebileceğiniz arayüz, tekliflerinizden kabul edilenler ve red edilenler arasında kolaylıkla işlem yapabileceğiniz karşılaştırma imkanları.

Finans Sistemi Yenilendi
SI, Football Manager 2008 ile birlikte modern futbol dünyasında yaşanılan değişimleri oyuna yansıttı. Artık daha fazla bilgi edinmek mümkün. Sezonluk bilet gelirleri, maç günü bilet satış haberleri, yatırım fonları, geliştirilmiş sponsor anlaşmaları, maç öncesi galibiyet primi verebilme, maaş ve transfer bütçeleri için daha fazla fon sağlama imkanı ile idealinizdeki kadroyu oluşturmaya yardım edecek özellikler bunlardan bazıları..

Ulusal Takım Yönetimi
Football Manager 2008 ile birlikte ulusal takım yönetimi tamamen değişti. Medya sistemi sınırlandırılmadı ve daha geliştirildi, oyuncuların ulusal takımlardan emekli olması, oyuncu etkileşimi, ulusal gözetmenler, kaptan seçimi ve oyuncuların kulübü ve ulusal takımlarındaki moralleri ayrıldı.

Maç Akışı
En büyük değişiklik maç günlerinde oldu. Sports Interactive tarafından oyuna yansıtılan 2D maç izleme özelliği tanıyan değişik sonrası yapılan bu yenilikler maç akışını apayrı bir atmosfere büründürüyor. Maç ön izlenimi, takım konuşmaları, rakip takım oyuncuları üzerinde etkileşim, maçın tamamı, ilk yarısı ve sonrası artık birbiri ile daha etkileşim içerisinde olacak ve akıcılık artacak biçimde yenilendi. Taktik değiştirmek için duraksamak zorunda değilsiniz ve ufak bir radar sayesinde taktik değiştirirken oyundan kopmayacaksınız ve oyunla iletişiminiz kesilmeyecek

Güven
Takımı yönetirken, kulüp yönetimi ve taraftarların üzerinde nasıl bir etki bıraktığınızı görmenizi sağlayan bu özellik yenilendi. Mevcut durumunuza göre taraftar ve kulüp yönetiminin düşüncelerini görebileceksiniz. Ayrıca finans yönetiminiz ve attırdığınız imzalar sonrası düşünceleri görmenize imkan sağlayacak.

Kolay Kullanım
Daha sade bir tema ve yepyeni ayarlanan sistemle oyunun herhangi bir alanında yardım alma imkanı, yeni not tutma sistemi, daha kullanımı kolaylaştırılan yönetim menüsü ve düğme yerleşimi. Yeni eklenen takvim sistemi ve kolay takım yönetimi ile koç raporlarını almak çok basit. Artık bir sezon boyunca tüm önemli tarihleri görebileceksiniz.

Taraftar Günleri
Kulüp yönetimi, taraftar sayılarından memnun olmadığı dönemlerde özel taraftar günleri veya onlar için özel maçlar düzenleyebilecek veya muhtemel taraftar kayıplarını bir şekilde çözmek isteyecek. Bunların etkileri uzun dönemde taraftar sayılarına yansıyacak.

Ödüller
Oyun içerisindeki ödül sistemi baştan sona elden geçirildi. Sadece mevcut ödüller yenilenmedi bunlara yenileride eklendi. “Avrupa Altın Ayakkabı” ve “En iyi 11” gibi. Ayrıca kulüp ve ulusal takımlar için tüm zamanların en iyi ilk 11’i (oyunda ki zaman dilimi) belirlenecek.

Maç Motoru Geliştirildi
Maç motorunda müthiş geliştirme yapıldı. Ray Houghton’un dahiane futbol bilgisinden yararlanıldı ve gerçek hayattan menajerlerden destek alındı. Tüm bunlar dünyanın en mükemmel ve bir numaralı futbol yönetim simulasyonu Football Manager için yapıldı. Sezon başlamadan önce menajerler oynatacakları taktiğe bağlı kalarak saha boyutlarını ayarlayabilecekler.

Genişletilmiş Medya
Önceki versiyonlarından daha fazla medya etkileşimi FM 2008’de olacak. Daha fazla detaylandırılmış medya ve yeni organize haber sistemi ile tüm liglerde yaşanılan önemli gelişmeleri kolay bulma imkanına sahip olacaksınız.

Yeniden Oluşturulabilir Oyuncu Resimleri
FaceGen teknolojisi kullanılarak, sizleri oyuna daha fazla bağlamak amacıyla tüm yeniden oluşan oyuncuların bir resmi olacak. Oyuncuların yüzlerini bu teknoloji sayesinde görebileceğiz.

Hızlandırılmış Oyun
Kayıt etme, oyunu yükleme dikkate değer bir biçimde hızlandırıldı. Karşılıklı oynama (Network) hızlandırıldı. Taktik değişiklikleri, maç raporu yaratılma hızı artık önceki versiyonlardan çok daha hızlı

Arkadaşlar, efendiler ve ey millet, iyi biliniz ki, Türkiye Cumhuriyeti şeyhler, dervişler, müritler, meczuplar memleketi olamaz.             
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 23:11
daha  öncede konu açılmıştı yenilemekte fayda var

www.savasoyunum.com  online savaş oyunu es es adını orda da en yukarda temsil ediyoruz ;

Medeniyet 1
Kullanıcı Adı Konseyi Bugünkü Ganimet
1 gulumse eses 181.050.000
2 sevsim eses 169.200.000
3 sair sambaci türkler 169.180.000
4 ömür eses 161.820.000
5 tolgakartal ***ölümcül**dövüş*** 149.130.000
6 wolf_tt eses 145.050.000
7 aklazarar eses 144.455.200
8 taylanes eses 136.980.000
9 muharrem26 eses 136.030.000
10 tempuss eses 129.960.000

Es Es kosneyi olarak 220 adet savaşsı üyemiz var foruma kayıtlı bir sürü arkadaş  her zaman her yerde en büyük es es oyun bile olsa

Bugün En Fazla Altın Kazanan Konsey Top 10

Medeniyet 1
  Konsey Adı Bugünkü Kazanç
1   eses 268.445.430
2   ultraslanlar konseyi 89.350.222
3   master of wars 84.853.200
4   ***anadolu*** 61.836.630
5   nosferatu 61.462.970
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Eyl/2007 saat 23:23
2 haftalık galibiyet serisi sizleride coşturdu galiba.Devam , oyunda olsa 1.olmadan bırakmayın.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Eyl/2007 saat 00:12
Kolay kolay bırakmaya niyetimiz yok

Es es oyunda olsa 1 yapacagız ...
DSİ Es Es
Yukarı
ICEBERG Liste gör
Yazar

Aykut
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ICEBERG Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eyl/2007 saat 01:29
gece gece kafam bozuldu .. :)
travian oynuyorum kurulan birliklere baktım eses birliği girdim nerdeyse birlik üyelerinin hepsi eskişehirli birliğin adıda eses birliği  ama birden girdiğime pişman oldum adamlar birlik sayfasını bir güzel süslemişler birde galatasaray altına eskişehirspor yazmışlar şu yazıyıda kondurmuşlar altına  
(***BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI KADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL!!!*** )

birliği kuran arkadaşa mesaj attım dedim ki arkadaşım hiç bir eskişehispor taraftarı iki takım tutmaz attığıma pişman oldum adam bizden üstün çıktı bana attığı mesajı kopyalıyorum altta  
(o link tamamen başka bir linkten kopyalandı ve değiştirilmedi... farklı bir amacı yok yani... üstelik benim ve arkadaşlarımın ne kadar eskişehirli olduğunu görmek istiyosan; kar-kış-yağmur-çamur demeden maçlara gelmek zorundasın, kombine alıp kulübe katkı sağlamak zorundasın... sen yaş itibariyle hatırlayamabilirsin ama biz 1995'ten beri ES-ES'imizin yanındayız kardeş... sen anlamadın beni demin... dedim ki sen ne kadar es-es'lisin? )

ben işte bunu bile kafaya takıcak kadar çok esesliyim....
oyun bile olsa tahamül etmesi zor söz konusu eskişehirspor ise...
Yukarı
easyrider Liste gör
Yazar

murat özdemir
  Alıntı easyrider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Eki/2007 saat 21:51
facebook kullanıcıları hodrimeydan application'unu profilinize ekleyin. kullanıcıların tuttukları takımları gösteriyor. şu anda 230 kişi var yaklaşık, karşıyaka bile bizi geçmiş ayıp oluyor Ouch
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 190>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,281 saniyede hazırlanmıştır