eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -3-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 257258259260261 293>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
alabucak Liste gör
Deneyimli Yazar

ömer
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 22:32
turşucu hurşit köpek yerine tazı desek daha iyi olur.bence
ŞİMŞEK
Yukarı
turşucu hurşit Liste gör
Usta Yazar

Berker
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 22:37
haklısın hocam pardon...

Alıntı yapılan alabucak

turşucu hurşit köpek yerine tazı desek daha iyi olur.bence
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:02

başkan tamamen şovmen.Bi tuttutmuş ses getirecez getirecez

Para yok,karizma desen sıfır her demecinde ses getircezden başka bişey yok.
Dedğiniz gibi ne olursa taraftarla olur yine.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
yasinolcay26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yasin OLçay
Yer: 71 EvLeR
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:16
Katılıyorum apples26 ya.Başkan bizi çok ümitlendiriyo.Olası bir başarısızlıkta(Allah korusun) çok büyük hayal kırıklığına uğrarız.Aslına bakarsak takım genelde iyi ama çok çok defansif bir takım oldukki  günümüz futbolunda defansif futbol kaybediyo artık.İyi oyun kurucu,bitirici forvet ve bir kaç takviyeyle belki başkanın dediği gibi ses getiren bi takım oluruz
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:20
lig a dayken bu kadro süperlig kadrosu diyordunuz şimdi kimseyi beğenmiyorsunuz bizim elimizdeki adamlar süperligde oynayabilecek oyuncular ( mehmet akif hariç onda da var bi şey ama anlamadım )
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:32
lig a nın kadrosu kaldımı sence?yerine adam alamayacaklarını bildikleri halde hepsine yol gösterdiler.Sanki çok şey biliyolarda takımı dağıttılar.M.akifte ne var anlamadım takımı rezil eden adamın teki.Çok güzel rakibe asist yapıyor en büyük özelliği bu siz bu adama daha çok güvenin...........
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
dayz26 Liste gör
Deneyimli Yazar

-----
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:49

Karaçöl bıraktı 
15 Temmuz 2008 Salı 

Alt yapıda göreve getirilen antrenörlerden Ahmet Bülent Karaçöl görevi bıraktı. Yeni alt yapı yöneticileri tarafından Eskişehirspor alt yapısına maç izleme antrenörü olarak göreve getirilen Ahmet Karaçöl görevi bıraktı. Bu konuda açıklama yapan Karaçöl “Benim kapı kapı dolaşanlarla işim olmaz. Görevi bırakıyorum. Bundan sonra da kendilerine başarılar diliyorum” dedi. 

yönetime bak bizi ne duruma düşürdünüz. şimdiden böyle yaparsanız sizin ömrünüzü uzun görmüyorum hatta çok kısa bence.Yaprak dökümü başladı şimdiden...                                                                                                                                                                                                                                                                 
eses sevdamız hiç bitmeyecek.......
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 15/Tem/2008 saat 23:57
 Ağlıyalımmı gülelimmiCryBig%20smile Bu ne biçim iş bende anlamadım.Kapı kapı dolaşanlarda yakında karizma kalmayacak yalnız mitsubishi karizma yani.
S.nalbant
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 00:01
Alıntı yapılan yasinolcay26

Katılıyorum apples26 ya.Başkan bizi çok ümitlendiriyo.Olası bir başarısızlıkta(Allah korusun) çok büyük hayal kırıklığına uğrarız.Aslına bakarsak takım genelde iyi ama çok çok defansif bir takım oldukki  günümüz futbolunda defansif futbol kaybediyo artık.İyi oyun kurucu,bitirici forvet ve bir kaç takviyeyle belki başkanın dediği gibi ses getiren bi takım oluruz

Çok doğru bir tespit. Artık defansif futbol eskisi kadar ravaçta değil son olarak Euro 2008'de gördük bunu ofansif olarak güçlü takımlar başarıya ulaştılar. Yunanistan yine defans yaparak başarılı olmaya çalıştı ama 0 puanda kaldı sadece 1 gol atabildi. Geçen sene küme düşen takımlara baktığımızda gol problemi çeken takımlar olduğunu göreceğiz. O nedenle savunma kadar ofansa da önem vermezsek çok sıkıntı çekeriz. Ben gol yemeyim nasıl olsa atarım demek risktir  . 12 senelik bu zorlu maratondan sonra risk almak doğru değil .

Kaleye Ivesa'yi aldık. 2,05 boyunda dev bir kaleci . Bu boyu ile refleks problemi yaşayacağı kesin ayrıca yer toplarında da sorun yaratabilir .Rıza hoca izledim aldım diyor bize ise bekleyip görmek destek olmak düşer. Yedeklerimiz ise Sinan ve Kayacan .Sinan geçtiğimiz yıllarda az forma şansı buldu ama iyi değerlendirdi bu şansları gelecek vaad eden öz EsEsli bir kaleci .Kayacan'ı ise şahsım adına pek bilmiyorum. Bu bölgemiz büyük bir soru işareti .

Stopere Vucko ve Nadarevic'i aldık Hırvat ekolünden ayrıca Süper Lig'in kalbur üstü isimlerinden Tayfun'u . Sezgin'i ben beğenen biriyim kumaşı çok iyi geçen sene yaptırdığı 2 penaltı ile hemen defterden silen taraftarlarımız oldu ama sol beki yadırgadığı için yapmıştı o hataları . Sağ bek ve stoperde çok başarılıydı  Sezgin . Sağ bekte Koray ve Özgür var Sezgin'in de bu bölgede oynadığını düşünürsek gayet iyi bu bölgemiz . Sol bekte ise Murat ve Ahmet Sağlam var . Murat bence çok yerinde bir transfer Ahmet ilk hazırlık maçında gayet iyi bir izlenim vermiş yani kumaşı iyi sol bek bölgemiz fena değil ama bazı soru işaretleri var . Genel anlamda defansımız iyi görünüyor bol hazırlık maçı yapılarak uyum süreci aşılmalı .

Gelelim orta sahaya. Eğer orta sahan iyiyse hem defansta hem de ofansta çok rahat edersin . Elimizde Doğa Kaya,Birol Hikmet ve Mehmet Akif var göbekte bunlar defansif isimler . Sadece Doğa'ya tam anlamıyla güveniyorum bence ilk 11 oyanayacak kapasitede bir ön libero dikinde düşünen iyi pas dağıtan savaşçı bir isim . Birol da fena değil ama Mehmet Akif son görüntüsü ile hiç güven vermiyor. Göbekteki ofansif tek isim GS'den kiraladığımız Oğuz Sabankay 21 yaşında defalarca kez genç milli olmuş çok klas bir oyuncu ama bir türlü aradağı şansı bulamadığı için kendini kanıtlayamadı. Göbeğe ofansif bir isim daha şart .Kendini kanıtlamış takımı yönlendirecek bir mastro şart .

Sol açıkta Mustafa Sevgi dışında bir isim yok Serkan'da o bölgede oynayabiliyor hatta MİY'den aldığımız Abdullah'ta ancak yeterli değil . Sol açığa iyi bir oyuncu lazım hızlı olan ve defansı çok boşlamayan bir oyuncu çünkü Murat Önür'ün savunması çok iyi değil alacağımız sol açık defansı önemsemezse sıkıntı yaşarız. Sağ açıkta Serdar Özbayraktar var ve Serkan Özdemir. Kasımpaşa'dan transferimiz Özgür'de bu bölgede başarılı olacaktır. O yüzden bu bölgeye transfere pek gerek yok lüks olur. Orta sahaya en az 2 transfer şart bu belli öncelikli olarak sol açık ve 10 numara dediğimiz ofansif orta saha lazım .

Forvette Anderson,  Ömer Yalçın ve Abdullah Halman var .Anderson ve Ömer pivot forvet dediğimiz top indiren rakip savunmayı yıpratan tipte forvetler. Abdullah ise şu an için kapalı kutu çok yetenekli bir oyuncu top tekniği gayet iyi ancak direk ilk 11'de şans bulması şu aşamada zor . Şu anda Anderson'un yanına hızlı iş bitirici bir adam arıyoruz. Anderson'un indirdiği topları değerlendirecek kontra atağa yatkın bir forvet lazım yani golcü şart bu takıma.

Dahmane ve Kamber imza atmadıkları için onları bu analize katmadım. Kendimce takımı analiz etmeye çalıştım. Futbol zaten çok zor bir oyun değil kadromuza baktığımızda sol açık  , oyun kurucu ve golcü sıkıntımız olduğu açıkça görülüyor . Yani en az 3 tane transfer şart . Paramız yok şu anda maddi sıkıntıyı aşarız inşallah ve bu 3 bölgeye taraftarı memnun edecek kalitede isimler alırız.
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 16/Tem/2008 saat 00:20
Takımı çok güzel irdelemişsin. Kelimesi kelimesine katılıyorum. Eksik olan mevkiler herkesin gözüne batıyor. Buı mevkilere acilen transferler yapılmalı. Ben ilave olarak bide yedek kaleci alınması gerektiğini düşünüyorum fakat maddi kriz buna izin vermeyecektir.
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 257258259260261 293>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,344 saniyede hazırlanmıştır