eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Babalar Günü........

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Şub/2011 saat 23:33

Altmışyedide beni Ali Sami Yene götüren Çibörek kulakların çınlasın...
Sene ikibinonbir Yavşaktepeye gitmek için bir PRANGA takmadığımız kaldı...
Baba biz bu işi nasıl kıvırırız sen söyle, Çamlıcada ESES liler üfletilecek, allasen...

Angry
# Direnmüdavim....

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Haz/2011 saat 18:18
Yarin(19.06.2011)babalar günü, ihmal etmeyin ve lütfen hayatta olanlarin kiymetini bilin,yoksa kaybettikten sonra bilsenizde kiymeti olmuyor.
Kebapci Zeki efendi ,nur icinde yat....
Cigbörek Yasar abimin ellerinden öperim...

Not:SAYIN MEHMET BEY(BLOODY),bilindigi üzre yarin babalar gününü kutlayacagiz,siteyi eger bir aile gibi görüp kabul ediyorsak ,bu sitenin yönetimi ve sahibi siz oldugunuza göre bir nevi bu ailenin(Sitenin)büyügü yani babasi sayilirsiniz. "Babalik,agabeylik,agalik ve büyüklük" kavramlari her daim fedakarlik gerektirir ,özveri gerektirir,disiplin gerektirir ve yeri gelince taviz verme bile gerektirebilir,mesela ben genc yaslarimda babamdan daha cok bildigimi iddaa ederdim fakat yas Kemale eripte 52yi bulunca, onun o zamanlardaki bilgi ve tecrübesini, ben suanda dahi bilmedigimi anliyorum,onun icindirki;son iki gündür sitede gelisen ve olusumuna kimsenin tasvip etmedigi yazilar sonucunda yuvadan(Siteden)ayrilmak zorunda kalan ve bundan öncede isimlerini yazmadigim ,gerek genc gerekse yasitlarima ,tekrar kendi sicak ve samimi yuvalarina(Siteye)dönebilme imkani üzerine bir nebze dahi olsa düsünmenizi istirham edecegim,dedim ya "Babalik ,agabeylik,büyüklük fedakarlik ister " ve taniyabildigim kadariyle siz bu fedakarligi gösterecek iyi niyete sahipsiniz,tekrar babalar gününüz kutlu olsun.....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Starsky Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Belçika
  Alıntı Starsky Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 01:46
Basta kendi babam olmak üzere bütün babalarin bu güzel günlerini kutlarim...

Cokta sevmem bu ecnebi adetlerini ama sistem bunu gerektiriyo malesef.

Bu türküde babamin babasina gelsin:
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!
Yukarı
esestarkan Liste gör
Yeni Yazar

Tarkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı esestarkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 12:46
Herkesin ve beni canından çok seven, yapabileceği her türlü fedakarlığı yapan babacığım Erhan Karaçay'ın babalar günü kutlu olsun...
Hatırlıyorum da Sevilla maçının Alman hakemi tribünleri ayağa kaldıran amigo Orhan'ın ve tribünlerin "es-es-es ki-ki-ki " tezahüratını maç oynanırken durup izlemiş ve ağzı bir karış açık kalmıştı.
Yukarı
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 13:10
BABALAR GÜNÜ: Roma'da Vatikan'ın ilk papazlarından William Brown'un Doğum Günü - (19 Haziran 1908'den beri babalar günü olarak kutlanılır.)
FOREVER-ESES
Yukarı
batıkentESES Liste gör
Yeni Yazar

ömer
  Alıntı batıkentESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 13:13

öncelikle kendi babamın ve tüm ESES li babaların babalar günü kutlu olsun

YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
eski26eses Liste gör
Yeni Yazar

yildirim
Yer: Almanya
  Alıntı eski26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 14:59
nihayet foruma üye olduk...babalar gününe kismet oldu...
Yukarı
hulusi26 Liste gör
Deneyimli Yazar

esesli
  Alıntı hulusi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 15:15
ayrıca tüm istanbul takımlarının babalar günü kutlu olsun Smile
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 16:40
Tüm babaların baba gibi adamların babalık uğruna ekmeğini taştan çıkaranların baba gibi oğullarına sahip çıkanların istanbul takımlarının babasının BABALAR GÜNÜ KUTLU OLSUN...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
ebcel Liste gör
Yazar

altuğ
Yer: eskişehir
  Alıntı ebcel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Haz/2011 saat 17:23
dünyadaki bütün babaların babalar günü kutlu olsun...
alayına isyan ölümüne Es_Es
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,734 saniyede hazırlanmıştır