eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESYİAD

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Online Durum: Offline
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 20:49
Alıntı yapılan mask26

Ben geldim diyemi nedir hiç etkinlik yokmu yaaa önceden sizi takip ediyodum,
ahhh bende istanbulda olsam diyodum şimdi burdayım  bişey yok, selahattin abii nerlerdesin...

Hemşehrim haccamı gitti acaba,
Mask26 senin Sakaryadakiler de kurudu,
aman ha sakın körfeze mörfeze geleyim deme. LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
Yer: Turkey
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Eyl/2007 saat 21:42
İstanbul'da yaşayan ES-ES liler ve Eskişehirlier;
    ESYİAD tarafından her yıl düzenlenen geleneksel iftar yemeği 24 Eylül Pazartesi günü Eminönü Belediyesi  Cankurtaran Sosyal Tesislerinde düzenlenecektir,tüm hemşehrilerimiz davetlidir.
      ESYİAD Yönetim Kurulu
 irtibat için tel:0 216 3484268
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 19:28
[/QUOTE]  
Hemşehrim haccamı gitti acaba,
Mask26 senin Sakaryadakiler de kurudu,
aman ha sakın körfeze mörfeze geleyim deme. LOL
[/QUOTE]

abi ben napayım arkadaşlar var ama niye aktif değiller anlamadım, sen yakınsın oraya celal abiyle beraber organize etsene orayı...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
mask26 Liste gör
Deneyimli Yazar

mehmet ali sarıkaya
  Alıntı mask26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 19:30
Alıntı yapılan orba

İstanbul'da yaşayan ES-ES liler ve Eskişehirlier;
    ESYİAD tarafından her yıl düzenlenen geleneksel iftar yemeği 24 Eylül Pazartesi günü Eminönü Belediyesi  Cankurtaran Sosyal Tesislerinde düzenlenecektir,tüm hemşehrilerimiz davetlidir.
      ESYİAD Yönetim Kurulu
 irtibat için tel:0 216 3484268

evet sonunda toplanacak bkş, tanışmadığım kardeşlerimlede tanışıcam...
GURBETİN KIRMIZI ŞİMŞEĞİ
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Eyl/2007 saat 23:15
Alıntı yapılan mask26

evet sonunda toplanacak bkş..

Hayırlı olsun. Smile
# Direnmüdavim....

Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 00:36

Emeği geçen herkese teşekkürler...

Güzel bir Ramazan akşamında düzenlenen iftar yemeği için toplandık. Gecede hepberaber EsEs çekildi. Allah tekrarını nasip etsin...
BKŞ
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 11:34

Gelenlerden , selam gönderenlerden , kalbi bizlerle olanlardan , bizlere süpriz yaparak onurlandıran büyük futbolcu ağabeylerimizden Allah razı olsun.

Her yıl daha kalabalık olmamız bizlere büyük moral veriyor.

Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 12:06
Dün yine biz başka havalardaydık...
Antalya yenilgisine aldırmadan, üzüntümüzü o günün karanlığına gömüp, sabahtan giydik formalarımızı ve istanbul sokaklarında, caddelerinde gururla dolaştık. İnsanların hayran ve hayret dolu bakışlarıyla gözgöze geldik. "Vay ESES'li abi" diyen gençlere "Eyvallah"ımızı çektik.

Akşam saatlerini bekledik, formalarımızla. ESYİAD'ın düzenlediği geleneksel iftar yemeğinde yüzlerce ESES sevdalısı ile buluşmak, yüzlerce Eskişehirli ile buluşmak umuduyla, heyecanıyla zor da olsa bitirdik o saatleri. Akşam ezanı vakti Cankurtaran Sosyal Tesisleri'nde toplaştık. Sarıldık, koklaştık, hasretleri kısa süreliğine de olsa kapının girişinde bıraktık...

Masaları dolaştık bir bir... sohbetler, muhabbetler... karşıdan karşıya el sallayıp selamlaşmalar... koşup kucaklaşmalar...

İftar yemeği mi!?... Sahi dün biz iftarda neler yedik yahu! Anımsayamadım!

Dedim ya dün biz başka havalardaydık!

Orhan Barda geldi bi ara yanıma. "Selo bi gel hemen" deyip kolumdan tuttuğu gibi çekti aldı beni oturduğum masadan. Usulca "Bak şu mikrofon, şu kürsü senin, şiir oku, konuş, bir şeyler yap işte" dedi. "Allah allah nerden çıktı şimdi bu ağabey" demeye kalmadan Orhan Abi devam etti "Eski futbolcularımız var onları da davet et sahneye"....

İş değişir o vakit!Smile hemen geçtik mikrofonun başına. Bir ESES çektik! Olmadı bi daha dedik, Bir ESES daha çektik...

Konuştuk, anlattık dilimizin döndüğünce ve önce Hakkı ağabeyimizi davet edip elini öptük...
Mutluydu ama buruktu. Eskişehirspor sevgisinin halen bu kadar dipdiri, canlı olması onu mutlu ediyor, Eskişehirsporumuzun durumu ise içini burkuyordu.

Ardından, sahaların jönü sevgili Ayhan Aşut ağabeyimizi davet ettik mikrofona. O da dertli. tüm Eskişehirspor sevdalılarına çağrıda bulundu: "N'OLUR DOSTLAR ARTIK BİRŞEYLER YAPALIM!!!"^

Ardından Koko Burhan ağabey. O da Eskişehirli olmayan Eskişehirsporlu'lardan... Konuşmasının sonunda "Evet, ben Eskişehirli değilim ama sizler beni artık ESKİŞEHİRLİ olarak kabul edin" Kabul ettik bile Burhan abi...

Evet işte böyle dostlar. Kısa günün hikayesi derler ya, işte öyle bir şey. Çabucak bitiverdi sayılı dakikalar... Kapıdan çıkarken hasretlerimizi yeniden yüklenip istanbul sokaklarında bir bir kaybolup gittik...

Teşekkürler ESYİAD...

ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!!!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 12:58
ClapClapClapClapClap
Ne tatlı adamsın Selahattin Ağabey yüreğine sağlık...
Döktürmüşsün yine, Allah razı olsun, ES ES de şampiyon...Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 13:05
Çok istesemde şehir dışında olduğum için katılamadım.emeği geçen herkesin eline yüreğine sağlık.ESYİAD için güzel ve anlamlı bi organizasyon tebrikler
ClapClapClap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 23456 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır