eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESYİAD

Cevapla Cevapla Sayfa  123 51>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: ESYİAD
    Tarih: 31/Tem/2007 saat 16:28
ESYİAD ( Eskişehirli Yönetici ve İşadamları Derneği )

Rihtim Cad. No:50/3 Kadiköy-ISTANBUL
Tel : 0 216 348 42 68
Faks : 0 216 348 42 69

www.esyiad.org
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
Yer: Turkey
  Alıntı esesli_oguz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 17:26
ESYİAD ( Eskişehirli Yönetici ve İşadamları Derneği ) 'nde bu sezonda maç izleme organizasyonları olacakmı ???
Boğazın Kırmızı Şimşekleri /OGUZ SAVAS
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 20:18
İnşallah hep beraber seyredeceğiz gidemediğimiz maçları...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
  Alıntı esesli_oguz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2007 saat 20:57
pop corn'larımızı da alırız Big%20smile
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 08:41
Alıntı yapılan esesli_oguz

pop corn'larımızı da alırız Big%20smile

Sevgili kardeşim, çoğul yazmışsın ama biz de bi tane pop corn var. Senin bildiğin başka pop corn (lar) varsa yaz da bilelim. Wink
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
pop corn Liste gör
Deneyimli Yazar

Melih ÇAVDAR
  Alıntı pop corn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 13:53
Pop Corn tektir,
Taklitlerimizden sakınınız.
Pop Corn,
Tüm seçkin bakkal ve marketlerde,
bayinizden ısrarla isteyiniz, vermezse döversiniz.Smile
slogan bulamadım.
Yukarı
esesli_oguz Liste gör
Deneyimli Yazar

oguz savas
  Alıntı esesli_oguz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2007 saat 15:53
Ben burda ne yanlış yaptım Wink
Yukarı
kubilay Liste gör
Yazar

kubilay erdelikara
  Alıntı kubilay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 03:08
orhan abi nerelerde hiç gözükmüyor yoksa forumun son halinden hala haberi yokmu?
Yeni sayfanın ESYİAD a hayırlı olması dileğiyle...
BKŞ
Yukarı
orba Liste gör
Yazar

orhan barda
  Alıntı orba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Ağu/2007 saat 10:33
Sevgili Kubilay;işlerim nedeniyle geçici bir süre Avrupanın Kırmızı Şimşeklerine dahil oldum ama yeniden yuvamıza BKŞ ye döndüm,yeni forumda ilk mesajımı yazıyorum,herkese selamlar yeni sezonda ESYİAD-BKŞ tribünü maçlarımızı izlemek için açılacaktır ancak tribün lideri SELAHATTİN ERDOĞAN'dan açılış ile ilgili bilgi akışında sorun vardır,sevgili başkan Selahattin Erdoğan bakalım açılışla ilgili neler planlıyor ,göreceğiz???(başkanım yeni tribün için sadece popcorn yetmez,takdir sizindir)
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Ağu/2007 saat 09:43
Alıntı yapılan orba

Sevgili Kubilay;işlerim nedeniyle geçici bir süre Avrupanın Kırmızı Şimşeklerine dahil oldum ama yeniden yuvamıza BKŞ ye döndüm,yeni forumda ilk mesajımı yazıyorum,herkese selamlar yeni sezonda ESYİAD-BKŞ tribünü maçlarımızı izlemek için açılacaktır ancak tribün lideri SELAHATTİN ERDOĞAN'dan açılış ile ilgili bilgi akışında sorun vardır,sevgili başkan Selahattin Erdoğan bakalım açılışla ilgili neler planlıyor ,göreceğiz???(başkanım yeni tribün için sadece popcorn yetmez,takdir sizindir)

Orhan ağabey bizim liderlerimiz sizin gibi kıymetli ağabeylerimizdir. Makam ve mevkiler sadece temsili niteliktedir. Eskişehirspor sevdasının bugünlere kadar yaşamasında emeği geçen sizler varken bize liderlik vasfı yakışmaz.

Önümüzdeki sezon inşaallah İstanbul'daki tüm dernek ve oluşumların "ağabeyi" konumunda bulunan ESYİAD ile birlikte çok güzel etkinliklere imza atacağız.

Bana göre önümüzdeki süreçte hepimizin "resmi çatısı" konumunda bulunan ESYİAD'a destek vermesi en önemli etkinlik olacaktır. İmkanlarımız ölçüsünde derneğimize üye olmak, üye olmaya imkanlarımız elvermiyorsa gidip dernek merkezinde bu özverili insanları ziyaret etmek, çaylarını içmek de büyük bir destek olacaktır.

Sabah 10:00'dan akşam saatlerine kadar açık olan ve çayı kahvesi hazır vaziyette gelmesi muhtemel bir Eskişehirli hemşehrimize hizmet vermek için bekleyen ESYİAD'a en azından bu manevi desteği vermekten geri durmayalım.

SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 51>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır