eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Anderson Ricardo Dos Santos

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 77787980>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ali_9292 Liste gör
Usta Yazar

Ali Özen
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
  Alıntı ali_9292 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 17:56
Vay vay vay Anderson Kore'de kıymete binmiş.Şenol Güneş izleyip de almıştır Anderson'u.Hangi maçını izlediyse?Ermm
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 18:19
Anderson'un facebook profiline küfür yazan zibidileri biraz olsun efendiliğe davet ediyorum ! İsimlerinizi buraya yazıp sizi rencide etmek istemiyorum. Bu adam ne olursa olsun formamızı terletmiştir. Profesyonel futbolcudur gider şikayet de eder. Siz de kendinize Eskişehirspor taraftarıyım diyebiliyorsanız, ben Eskişehirspor'lu olmaktan utanıyorum. 

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 19:03
Alıntı yapılan ali_9292

Vay vay vay Anderson Kore'de kıymete binmiş.Şenol Güneş izleyip de almıştır Anderson'u.Hangi maçını izlediyse?Ermm

Anderson bizden önce Rizespor'da futbol oynamıştı ...Yani Trabzon'a yakın Şenol GÜNEŞ'in burnunun dibinde...Üstelik Anderson'un menajeri ise Trabzonspor'un eski futbolcusu Lemi'dir...
Ben Anderson'un Seul takımında başarılı olacağına inanıyorum...Hatta bizden çok daha başarılı olabilir belki Seul takımının yıldız futbolcusu bile olur....Çünkü gittiği Lig bizim Süper Ligimizle pek mukayese edilecek bir lig değil...Bizim ligimizden daha kaliteli olan bir ligde değil...Gerek burada ve gerekse facebook'da yazan bazı arkadaşların futbol bilgisinden şüphe duymaya başladım...Kore liginin bize göre sıralaması ancak Bank Asya'ya tekamül eder ki anderson burada bile Süper ligi kaldırabilecek bir futbolcu idi...Kısacası Kore ligi Anderson'a hafif gelecektir,yeterki Anderson burasını ciddiye alsın...

Ben kendisine verdiği hizmetler ve emeğinin karşılığı olarak teşekkür ediyor,kendisine başarılar diliyorum...Yolun açık olsun Andi...

Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
  Alıntı EsAtaEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 20:01
ayıptır vallahi kim hakaret etmiş ??? anderson kadar maçlarda krndini ortaya koyan topcu varmiydı acaba teşşkkürler Anderson ..
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
ESESHAN Liste gör
Usta Yazar

Fatih
Yer: Eskişehir
  Alıntı ESESHAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Ağu/2009 saat 20:29
Anderson gitti arkasından konuştu Gibi olmasında.. Antremana çıkmama olayında Başrol oynayanlardan biri Andersondur. Anderson, Serkan Özdemir ve Emre Toraman Öncülüğünde diğer futbolcuların aklını çelme durumu söz konusudur. Daha önce yazmamıştım ama şimdi nasıl olsa herşey değişti diye yazıyorum.. Bunu Bilende bilmeyende mutlaka vardır. Anderson emeğinin karşılığını istemiş olabilir ama takım içinde huzursuzluk ve yönetime karşı anti  tavırlarından dolayı bu sezonda düşünülmemiştir. Emre Toraman ve  Serkan Özdemir'de bunlara dahildir. Yönetimin gönderme sebebi bu yüzden.
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
Yer: Eskişehir
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 12:36

Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 13:31
Ümit Karan ve Mehmet Yılmaz her ikisi de Allah'ı var Bursa maçında çok koştu.Her kornerde veya serbest vuruşta defansa yardım ettiler.
Bunlar varken ne Santos'u ne Pantos'u,ne Atos'u ne de Aramis'i ararım.
Bizim 4 silahşörümüz Youla,Burak,Mehmet ve Ümit'dir.
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 13:35
andi gene siyah kırmızıyı bırakmamış :) başarılar kendisine.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
esefes Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Ağu/2009 saat 13:44
Alıntı yapılan 65es26

Ümit Karan ve Mehmet Yılmaz her ikisi de Allah'ı var Bursa maçında çok koştu.Her kornerde veya serbest vuruşta defansa yardım ettiler.
Bunlar varken ne Santos'u ne Pantos'u,ne Atos'u ne de Aramis'i ararım.
Bizim 4 silahşörümüz Youla,Burak,Mehmet ve Ümit'dir.

çok haklısın... bu sene çok iştahlı ve uyumlu bir hücum hattımız var
Yukarı
on_ur04 Liste gör
Yazar

esesli
Yer: eskisehir
  Alıntı on_ur04 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Ağu/2009 saat 23:53
Alıntı yapılan EsAtaEs

ayıptır vallahi kim hakaret etmiş ??? anderson kadar maçlarda krndini ortaya koyan topcu varmiydı acaba teşşkkürler Anderson ..
helal olsun bee sana cok dogru soluyosun...ama futboldan cakmayan bazı ınsanlar kendılerınde andersona sallama cesaretı buluyolar

!!eSkİşEhİrSpOr!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 77787980>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,473 saniyede hazırlanmıştır