eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Rıza Çalımbay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1008100910101011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 00:24
Alıntı yapılan Martin_Mistre

Hocanin futbol anlayisini begenmesem de iyi bir insan oldugunu dusundugumu her zaman soylemistim. Bu yaptigini da bu kapsamda degerlendiriyorum. Elbette sorulan sorular ve onun  verdigi cevaplar cok onemli. Bu noktada sorulacak 1 soru ve soylenecek 1 sonuc var.

-Hoca bu toplantiyi neden yapma geregi duydu? bu forumda ve tribunde surekli kendisini alkislayanlarin ve destekleyenlerin cogunlukta olmadigini, aksine kendisine ve takima oynattigi futbola olan destegin artik yerlerde surundugunu gordugu icin tabiiki. Belki de ona taraftarla arasini duzeltmesi icin yakin cevresi boyle bir tavsiyede bulunmusta olabilir. Her ne durumda olursa olsun, diyalog elbette her zaman iyidir.. Ama şu unutulmasin; bu gorusme Riza Calimbay 1,5 yildir burada olmasina ragmen ilk kez ve tartismalarin ayyuka ciktigi bir anda oldugunu da inkar etmiyordur kimse herhalde.. Bu da buradaki elestiren arkadaslarin bir basarisidir.

-Simdi bu toplantida taraftar arkadaslarimizin cok guzel ve net sekilde sorduklari sorular var. Hepsine bizlerin sozculugunu yaptiklari icin ayri ayri tesekkur etmek lazim. Hocanin da bu sorulara verdigi cevaplari bazi arkadaslar yazdi... Yani hic kimse bundan sonra Riza Calimbay'in taraftarin ne istedigini ve dusundugunu bilemeyecegini iddia etmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Ozellikle sevgili Suat Cetintaş'in sorularindan sonra bu hic mumkun degil.. Bu memlekette her gun bir şeyler soyleniyor, sözler veriliyor ama cok azi gercekleşiyor. O nedenle iş icraatla cozulur.. Ben kendi adima sahada arzu edilen anlayisi gorursem yazdiklarimi silmesini de bilirim. 

Önümüzdeki G.Antep ve G.Saray maclari gercekten buyuk bir firsat. Her ikisi de oyunu bozarak degil pas yaparak ve oynayarak birseyler yapmaya calisan iki takim. Elbette bir anda tum takimin Barcelona gibi one-touch futbol oynamaya baslamasini bekleyemeyiz. Ama temel anlayista bir degisiklik olup olmadigini anlamak icin 4-2-4'u gorup havada ucusan uzun toplarin var olup olmadigina bakmak yeterli .. Yoksa hayallerimiz ve hedeflerimize uygun bir anlayisi benimsemesi durumunda bile illa gitsin diyecek kadar da obsesif biri yok burada.. Sonucta o giderse babamizin oglu gelecek degil.. Riza Hoca kalsin o yapsin, basimizin ustunde yeri var.. Özetle bekleyelim gorelim..

Toplantı sonrasındaki en objektif ve serinkanlı değerlendirmelerden biri olmuş. tamamına katılıyor ve Mert Bey' i bu değerlendirmesi için kutluyorum.
Herkese sevgi ve saygılar...
Yukarı
pepino Liste gör
Deneyimli Yazar

Ethem
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 00:35
bu camiaya yakışan insan Rıza çalımbaydır .. Bülent Uygun gibi biri gelip 5. olucağımıza Rıza hocamızla 8. oluruz.. Yönetim bir yanlışa düşüp değişikliğe gitmez umarım..
sevdan bir ateş...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 00:41
ÜniEsEs'e haber verilmemesi hoş olmamış .
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 01:27
Alıntı yapılan gakkos26

Alıntı yapılan oaae

Semih Hocam   Toplantıya Ünieses neden katılmadı ?

Osman abi, toplantıdan haberimiz olmadı. Tali bir konu olmakla beraber, kurumsal olarak oluşumumuzun da davet edilmesini isterdik.

Ama orada bulunabilen renktaşlarımızın, hepimizin aklından geçen soruları sorduğuna da eminiz.

Semih hocam mesajınız buram buram sadece ESES için varız diyor. Sanırım bir grup olarak yola çıkmadığınız için gruplar tarafından unutuldunuz. Umarım gruplarımız, sizler grup olmasanızda ESES için olacak her oluşumda bulunmanız gerektiğini bir daha unutmazlar.
Yanlış anlaşılmamak adına ÜNİESES oluşumu içerisinde bulunmamaktayım hiçbir gruba dahil olmadığım gibi sessiz!!! taraftar çoğunluğundanım.
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 02:29

aslında bu konu başlığına yazmama kararı almıştım ancak böyle bi haber tekrar bir kaç şey söylememe sebep olabilirdi

rıza hoca geldiğinden beri cok savundum arkdaşlar gitmeli dediğinde bile hayır en azından sezon sonuna kadar kalmalı dedim ama bazı oyunculardaki anlamsız ısrarları ( ragıp) bu ismi yazmaktan hiç yorulmucam çünkü sahada 10 kişi oynuyoruz. benide çileden çıkartmıştı.

taraftarla yapılan bu birebir toplantıdan sonra artık iki tarafında bir birini cok iyi anlamıştır. bende toplantının en azından öne cıkar kısımlarını merak ediyorum. 

sen taraftara 1 adım atmışsan rıza hoca biz sana 2 adım atarız. bu tür paylaşoımların devamını dilerim

NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 07:29
Bi arkadaşımızızn dediği gibi...."Aramızda olan iletişimsizliğe çanak tutan,Yönetim,Teknik kadro,Futbolcu ve Taraftar arasında köprü vazifesi görmesi gereken YEREL BASINIMIZ malesef bu köprüyü atmıştır."

Abi çok doğru söylemişsinde Eskişehirde Yerel basınmı var.?..Eskişehir Büyükşehir takım süper ligde ama yerel basını 3.ligde belkide amatör  ....Daha bir uydu yayını yapan Tv miz yok.Kaliteli Kalemlermi gelirmiş Eskişehir'e ....
        Adam yazıyo habire bizim burada yazdığımızı kopyalayıp köşesine koyuyo olay bu...Bir çözüm önerisi bir araştırma yapmak bizim yerel basınımızda yok sadece basit olarak köstek yada destek başka bi şey göremezsin başka yazı yazmayı bilmezler ortaokul talebesine söyle oda aynı şekilde yazar.
    Hangi köşe yazarı bi araştırma yapmışta takımın kalıcı gelirlere kavuşması için önerilerde bulunmuş.Yönetime bu konuda baskı yapabilmiş.
  Rıza Hocayı kötüle veya destekle .....Takım maddi yönden iyi yerlere kalıcı gelirlere kavuştuğu zaman zaten çoğu şey kendiliğinden düzelecek..Para kaliteyi getirecek doğal olarak...
    Bu sene iyi seneye de iyi olur öbür seneye kimsenin garantisi yok.. takım bi tökezlese aynen Bankasya...Bunları kimse göz önüne almıyo.herkes günü birlik düşünüyo...Güzel oynamıyoruz...ilk 5 - 6 diyoruz......   Takımın geleceği yok herkes bilsin bu takımın garantisi yok maddi açıdan kalıcı gelirlere kavuşmadığı sürece bu takımın geleceği yok sadece SAMAN ALEVİnden ibaret olur....Böyle giderse gün gelir şuan Denizlisporun yaptığını yapmaya çalışırız o pozisyonda oluruz acı gerçekler bunlar....

Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 09:05
http://www.istikbalgazetesi.com/?sec=1&newscatid=8&newsid=53534

http://www.sakaryagazetesi.com.tr/haber_detay.asp?gorus=106359&hab=Yeni%20d%F6nem%20ba%FEl%FDyor#gor
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 10:13
Alıntı yapılan mavis erkan

Rıza hocanın sorduğumuz sorulara tüm içtenlikle cevap vermesine ve sorularda hiç sınır tanımadan istediğinizi sorabilirsiniz gibi samimiyetinden dolayı kutluyorum 3 saat süren ve çok yararlı olan bir paneldi bu panelden sonra çıkartılacak ana fikir ise bence "YEREL BASINA GÜVENMEME"sonucudur... ilerleyen zamanlarda futbolcularımızlada yönetimlede bu tür toplantılar taraftarımız adına yapma gayretimiz olacaktır...

Arkadaşlar burda "YEREL BASIN" derken tamamını bu işin içine katmayalım...sadece yanlı haber yapanları katalım...bizler 2.liglerde...3.liglerdeyken onlar vardı yanımızda...mesela bir "ERKAN MİDİLLİ" sanırım Maraş deplasmanında son saniyelerde attığımız golü adeta ağlayarak anlattığını unutmayalım...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
kaansrdr Liste gör
Usta Yazar

kaan
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 10:34
Gençlerbirliği maçı taraftarların tam bir suskunluğu içinde geçti,futbolcular havaya sokamadı,herşeyi bandoeses'ten beklemekte yanlış olur,taraftar grup liderleri sıksık bir araya gelerek,tribündeki düzenlemeyi yapmaları, seyircinin (konfeti v.b)stadyuma hakim olma yönünde çalışmaları hızlandırılması halinde Rıza Hocamız ile yapılan toplantı ozaman amacına ulaşmış olacaktır.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Direct Link To This Post Tarih: 26/Şub/2010 saat 11:55
Toplantı videoları face e konulmaya başlanmış.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1008100910101011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır