eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTeknik Direktörümüz Rıza Çalımbay

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10061007100810091010 1011>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 20:31
Alıntı yapılan gürkan

facebook a yüklenirse toplantı videosu orada en az 70.000  kişiye ulaşılır. onların diliylede 200.000 i bulur kişi sayısı. buda yeterde artar bile bence.

Bu 70 bin kişinin 10 bini paylaşssa videoyu daha fazla kişiye ulaşılır
Yukarı
ES ES ES Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Aydoğdu
Yer: ESkişehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 21:00
Rıza Hoca nın eksigi buydu bence ,taraftarla yeterince iletişim kuramıyordu.Bu tarz bir toplantı yapılması çok faydalı olmuş, enazından bizler hocayı - hocada taraftarı daha iyi tanıma ve anlama fırsatı bulmuştur diye düşünüyorum.

R.Ç : İşte bu soru ve düşünceniz beni rahatlatmıştır arkadaşlar...Ben Eskişehirspor taraftarının bu düşünce de olmadığını bilmiyordum...Kaybetmeye tahammül edemeyen en ufak mağlubiyette tepki gösteren bir taraftar düşüncesinde sanıyordum...Madem bu yönde bir düşünceniz var,ben artık rahatım..Bundan sonra risk alınması gerekiyorsa alırım arkadaşlar...Bunu söylediğiniz için size çok teşekkür ederim dedi..

Yalnız bu kısım biraz karışık ; güzel futbol oynayalım - risk alınsın -rahat olun demekle bitmiyor .Olası bir kötü sonuçta veya begenmedigimiz bir oyuncu degişikliginde yine yogun tepki verilmeyeceginin garantisini kimse veremez.Yani sen yine de çok rahat olma hocam.
3ES - 3Kİ - 2ESKİ - 1ES      ▒▓ E ▓ S ▓ K ▓ İ ▓ Ş ▓ E ▓ H ▓ İ ▓ R ▓ S ▓ P ▓ O ▓ R ▓▒
Yukarı
levent Liste gör
Deneyimli Yazar

levent
Yer: eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 21:11
riza hoca lig tv de canli yayina baglandi su an
sen cok yasa canim feda sana es es sim
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 21:13
Suat Beye çok teşekkür ederim.Benim cevap aradığım soruların hepsini sormuş.Geçektende Rıza Hoca niye korkuyorki rahat olsun gerçek Eskişehirsporu bu büyük taraftara izletsin.Takım güzel oynadığı zaman yenilsek bile,bu büyük taraftar''SAĞLIK OLSUN ESES,SAĞLIK OLSUN''diye tezahürat yapmasınıda bilir. Wink
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 21:34
Hep diyordunuz ya vizyonu yok,garantici diye.İşte bakın arkadaşlar vizyonu olmayan ileriyi hedeflemeyen bir insan yapmaz bunları.Bu zamana kadar kim taraftarın görüşlerini merak etmişte böyle bir toplantı yapmış.Videoyu izledikten sonra daha sağlıklı yorumlar yapılır.Ancak düşünen ve bu olayı gerçekleştiren herkese helal olsun.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 22:04
Böyle bir buluşmayı gerçekleştiren ve bu forumda onlarca arkadaşın merakını giderecek sorulara yanıt buldukları için emeği geçen arkadaşlara, taraftarıyla yüz yüze görüşme gibi büyük bir cesaret örneği gösteren Sayın Hocamıza teşekkürlerimi sunuyorum.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 22:07
Gerçekleşen bu buluşma, Eskişehirspor'un menfaatleri ve geleceği açısından çok önemli. Rıza Çalımbay'a taraftara göstermiş olduğu alaka ve verdiği değer için teşekkür ediyorum. Umarım yapılan eleştiriler, sorulan sorular yerine gitmiştir. Hocamızla hiç bir problemimiz yok, aksine kendisine saygı duyuyoruz. Tek istediğimiz güzel futbol ve bazı tabularının yıkılması. Çok zor olmayacak bu. Hep birlikte başaracağız...
Yukarı
Malikan Liste gör
Deneyimli Yazar

Mehmet Ali
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 22:18
Ben bundan birkaç ay önce bu foruma birkaç taraftar olarak Rıza Hoca'ya gidilse, kafamızı kurcalayan sorulara cevap istesek eminim kabul görür diye yazmıştım. Forumdan bir arkadaşta benimle kafa kırmıştı. Şimdi bu gerçekleşti. Demekki olabiliyor muş.
1965 TEN SONSUZA!!!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 22:38
Alıntı yapılan scarface_hkna

Hep diyordunuz ya vizyonu yok,garantici diye.İşte bakın arkadaşlar vizyonu olmayan ileriyi hedeflemeyen bir insan yapmaz bunları.Bu zamana kadar kim taraftarın görüşlerini merak etmişte böyle bir toplantı yapmış.Videoyu izledikten sonra daha sağlıklı yorumlar yapılır.Ancak düşünen ve bu olayı gerçekleştiren herkese helal olsun.

Sevgili Hakan bu toplantı durduk yere yapılmadı. Rıza Hoca 2 sezondur böyle bir gereksinimm hissetmedi. Artık taraftarın tepkileri HAD SAFHAYA ULAŞTIĞI İÇİN BU TOPLANTIYA GEREKSİNİM DUYDU.  Burada bu toplantının alt yapısnı hazırlayan sağduyu sahibi taraftarlarımızı yok saymanız. bu toplantıdaki tek kahramanın Rıza Hocamız oldugu gibi bir imaj yaratmanızı yadırgıyorum. Rıza Hoca'nın bu davranışı her türlü takdirin üzerindedir. Ancak bu toplantı bilincli Eskişehirspor taraftarının tepkileri sonucunda ortaya cıkmıştır.

Eğer bu toplantı Rıza Hocamızın geldiği ilk günlerde yapılmış olsaydı o zaman senin cümlenin altına imzamı atardım. Buarada çok güzel şeyler oluyoır. Bu güzellikleri, bir kişiyi ön plana cıkarma gayretleri ile gölgelemeyelim....
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
EsAtaEs Liste gör
Usta Yazar

Atakan
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 25/Şub/2010 saat 22:44
Dünyadaki tüm sorunlar iletişimsizlikten kayanaklanır dolayısıyla bu davranış mükemmel olmuş Rıza Hocam Tebrikler Clap
Biz Eskişehirliyiz Oley
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 10061007100810091010 1011>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır