eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 251>
Anket sorusu: Sizce İlk Öncelikli Transfer Yapılması Gereken Mevkimiz Neresidir?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
13 [2,76%]
223 [47,35%]
99 [21,02%]
136 [28,87%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 12:15
Alıntı yapılan bozüyük26

Alıntı yapılan liq26

eren güngör kayserispora transfer oldu.

Hadi ya.Şöyle yetenekleri nedense hiç bulamıyoruz.

Bulup getirseler o adami buraya  ya da onu gectim alt yapından çıksa oyle bir adam, "daha tecrübesiz,onla olmaz " diye konusacak ilk adam sen olursun burada.

Bazi arkadaşlar ya en son çıktıgımız seneyi hatırlamıyorlar ya da cidden bu kulübün altini oymaya çalışıyorlar.İyi sabretmişsiniz siz gercekten, alt liglerde oynarken,takdir edilesi bir sabır.

3-4 tane isim yazılıyor,gerisi gitsin yazılıyor..20-22 tane transfer mi yapacagız ya da cıkıp o arkadaşlar oynayacak sanırım.O yetersiz bu yetersiz.Bunu yazanları devre arası göreceğim ben...nereden geldi bu adamlar hiç transfer yapmadan oynasak bir şey değişmeyecekti diyecekler bu sefer de. Hoop devre arası 5-6 transfer daha. Bir bakmışsın kulüp onla uefalık bunla federasyonluk, borç almış gitmiş...

Çıkan takımların ertesi sene düşmelerinin en önemli sebebi bu zihniyettir işte yoksa bir tek bizim mi var yayın,reklam federasyon v.s gelirimiz, onların akılları yoktu zaten değil mi. Düşmek için oynadılar bilerek....

Bakın işte kadrosunu koruyan Oftaş neler yaptı,üstüne bir de milyon dolarlara satıyor adamlarını.Onlar oynattı işte 20-25 yasında adamları,çatır çatır da oynadılar,bizden iyi kimse tanıyamaz onları..Zihniyet cok önemli ...

Sonumuzu hiç iyi görmüyorum ben bu zihniyetle yönetim de dikkat edecegiz diyor ancak lafa değil yapılan icraata bakarım ben.Tek guvendigim bilinçli taraftarımızdı ancak onların da daha dogrusu buraya yazanların büyük kısmında  bu ışığın kayboldugunu görüyorum üzülerek.

Şahsim fikrim Nejat Hoca ile devam etmek,3 ya da max 4 tane yabancı almak bir kaç tane de yerli  transfer ile devam etmekti ve yine üzülerek görüyorum ki bu  olmayacak...

Yukarı
crew Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 12:21

Aklı başında takımlar almayı düşündükleri futbolcularla (yetenekli) Avrupa Futbol Şampiyonası öncesi sözleşme imzalıyorlar. Yönetimin "şampiyonayı izleyelim,sonra karar verelim" gibi bir düşüncesi varsa bence hata eder. Turnuvada kendini gösteren özellikle genç futbolcuların süper lige yeni çıkmış Eskişehirspor'a gelmek isteyeceğini hiç sanmıyorum (keşke isteseler). Transfer komitesi umarım en az bu forumda yazan arkadaşlar kadar araştırıyordur alınacak futbolcuları. Adı sıklıkla geçen Youla için bir istatistik: 2007-2008 sezonunda oynadığı maç sayısı 15 (4 tanesinde ilk 11 oynamış), attığı gol sayısı :0.... 

Yukarı
olumune_eses Liste gör
Usta Yazar

ÜNAL
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 12:23
LUCKYSTRİKE KARDEŞİM Zaten senın o dediğin şeyler,  zaten kemik kadro korunacak üzerine monte edilecek transfer yapılacak emin ol arkadşım bu forumda yazan her arkadaş gayet güzel fikirler ve yorumlar yapıyor araştırıyor kimse boş yazı yazmaz bu sitede sen merak etme
https://twitter.com/olumune_eses
Yukarı
bakaa Liste gör
Yazar

sedat
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 12:29
bakın sizce kulup olmak nedemektir?sizce kulup olan parası olanmı yoksa çok sağlam alt yapısı olanmıdır.bence ikiside olması gerek.dünyada en güzel örneği ajax  kulubudur.adamlar yetiştiri yo satıyor.türkiyede gençlerbirliğidir.türkiyede tek borçsuz kulup gençlerbirliği kulubudur.adamlar realmadride bile futbolcu gönderdi ya.biz neden bunu yapmıyalım.zamanında eskişehirspor 1973 lerden sonra o dönemin en parlak zamanını geçirirken üzerine biraz başarı biraz tesis biraz gelir koysaydı bugun idda ediyorum ajax kadar ünlü bir kulüp olurduk bugün enbasiti futbolcu üretirdik.sadece eskişehirspor değil bugun eskşekerspor,demirspor eskispor amatör ligde değil 2.ligde oynardı.bugun 30bin kişilik tertemiz stadımız olurdu.artık alt yapı falan aştı yabancı takımlar şimdi millet okul kuruyo futbol okulu.ingilterede işte bunu yapıyolar.adam hem eğitim görüyo hem futbolunu oynuyo.biz hala tesisleşelim yok kurumsallaşalım yok şu olsun ya  millet borsalara giriyo para kırıyo.bugun eskişehirspor hala tesisleşemediyse,alt yapısı hala üst düzey olamadıysa bunlar kimin suçu.bugun eskişehirspor uefa kupasında gedikli takım olması gerekiyodu.ama hep hatalar yapıldı.ki halada yapılıyor.umarım en hayırlısı neyse o olur.
Yukarı
lucky strike Liste gör
Yazar

Murat T.
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 12:31
Alıntı yapılan olumune_eses

LUCKYSTRİKE KARDEŞİM Zaten senın o dediğin şeyler,  zaten kemik kadro korunacak üzerine monte edilecek transfer yapılacak emin ol arkadşım bu forumda yazan her arkadaş gayet güzel fikirler ve yorumlar yapıyor araştırıyor kimse boş yazı yazmaz bu sitede sen merak etme

3-4 kişi kalsın gerisi gitsin yazan mesajları mı savunuyorsun bana ?Yoksa artık jubilesi gelmiş isimleri mi ?
Biz bu takımın kupalarla gezdigi gunleri gormuş kişilerdeniz.Bir nev-i biliyoruz tarihin tekerrürden ibaret oldugunu.
Kemik kadro anlayışın ne senin ?Hatırlatırım sana o zaman ligdeki ilk maçın kadrosunu,karşılaştırırız istersen.Kemik mi kıkırdak mı korunmuş daha iyi anlarsın o zaman.
Ben de biliyorum canım kardeşim yönetimin 3-4 kişiyi bırakmayacağını.
Benim derdim paraların çar çur edilmemesi,bakanla konustum 15 trilyon verecek diyerek transfer yapılmaması.
Kademe kademe ilerlemek,sağlam ve düzgünce.

Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 12:44

İsmini bilmiyorum ama avusturyanın şu 20 numarası çok iyi futbolcu.dün izlediğim
avusturya-hırvatistan maçında hırvatistanın sol kanatını tek başına çökertti.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
ozi_es26 Liste gör
Yazar

Ozan Biçer
Yer: İstanbul
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 12:48
Alıntı yapılan emirhan26

İsviçre nin 19 Numarası mı ne Bi Sarı Saçlı Futbolcu Vardı Dikik Bi Şey Yönetim Onunla İlgileniyodur İnşallah İsviçre'de 
Dediğiniz oyuncu Valon Behrami gerçekten çok iyi bir oyuncu ama Lazio'da oynuyor alınması imkansız.
Ne Bir İnat Ne Bir Heves Herşeyimiz Sensin ES-ES
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 13:03
Alıntı yapılan omer-es-26

İsmini bilmiyorum ama avusturyanın şu 20 numarası çok iyi futbolcu.dün izlediğim

Sanırım Harnik'den bahsediyorsunuz. Yaralı olabilir. Werder Bremen'in 2.takımında oynuyor.
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 13:04
Yönetim transferden önce gidecek ve kalacak oyuncular açıklamalı.Kimler kalacak,kimler gidecek daha hiç bir şey belli değil.Gidecek oyuncuları açıklamak bu kadar zor olmamalı.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
omer-es-26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2008 saat 13:05
Alıntı yapılan tmac26

Alıntı yapılan omer-es-26

Sanırım Harnik'den bahsediyorsunuz. Yaralı olabilir. Werder Bremen'in 2.takımında oynuyor.

evet harnikti sanırım ismi.daha 21 yaşındaymış.
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7879808182 251>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,391 saniyede hazırlanmıştır