eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Transfer Haberleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2008-2009 Transfer Sezonu -2-

Cevapla Cevapla Sayfa  123 251>
Anket sorusu: Sizce İlk Öncelikli Transfer Yapılması Gereken Mevkimiz Neresidir?
Anket seçeneği Oylar Anket istatistikleri
13 [2,76%]
223 [47,35%]
99 [21,02%]
136 [28,87%]
Bu konu kapadı, anketi oylayamazsınız

Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: 2008-2009 Transfer Sezonu -2-
    Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:26
Seçilen yeni Yönetim Kurulu ile birlikte Transfer konusu konu başlığını bir anketle beraber tekrar açıyoruz....

Lütfen bu konu başlığında kapatılan konu başlığında olduğu gibi gereksiz ve konu başlığı ile alakası olmayan ikili tartışmalara girmeyiniz, bu tarz mesajlar silinecek uyarılara uymayan üyelerin üyelikleri askıya alınacaktır....
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
sivri74 Liste gör
Usta Yazar

Süleyman
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:31
Öncelikle bizim iskelet kadro için transferler düşünülmeli.Kimler transfer edilirse daha yararlı olabilir.
Şu anda 7-8 tane direk oynayacak oyuncu transferi şart görünüyor.İsim oyuncusu değil mücadele eden takımlar başarılı oluyor.Sivas ve Kayseri ligte iyi mücadele ettiler ama isim oyuncuları yokmuş demekki Milli takıma hiç oyuncu vermediler.
Bize savaşacak kafayı tekmeye sokacak oyuncular lazım.Eğer böyle olmazsa başarı beklemek biraz zor.
O kadar parayı verip 35 yaş üstü oyuncu almak bence çok düşünülecek durum.Tam her şey yolunda iken boşu boşuna para vermenin anlamı yok.
Oynayacağımız lig aç kurtların olduğu yer.Kim zayıf kalırsa Akbabalar gibi tepede hazır bekliyor olacaklar.Tepemize bindilermi işimiz bitik demektir.
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:42

özel.. ES-ES İLE OFTAŞ ARASINDA FERHAT BİLMECESİ ?

Gençlerbirliği Oftaşspor'da kaleci Ferhat'ın satın alma opsiyonunun Eskişehirspor'da olduğu ortaya çıktı.
Yazdır

Gençlerbirliği Oftaşspor'da kaleci Ferhat'ın satın alma opsiyonunun Eskişehirspor'da olduğu ortaya çıktı.

Gençlerbirliği Oftaşspor'dan, Eskişehirspor'a kiralık olarak giden, Ferhat Odabaşı'nın bonservisi istediği takdirde Eskişehirspor'un olacak. Gençlerbirliği Oftaşspor ile Eskişehirspor arasında yapılan protokole göre, Eskişehirspor'un Ferhat'ın bonservisini almak için 16 Hasiran'a kadar vaktinin olduğu ortaya çıktı. Eskişehirspor'un 16 Haziran'a kadar 250 bin YTL ödemesi durumunda Gençlerbirliği Oftaşspor'un kaleci Ferhat üzerinde bir hak talep edemeyeceği

koko
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:42
 kalede ferhata güveniyoruz yedeğide sinan biraz daha piştikten sonra süperlig seviyesine gelir diye düşünüyorum.O yüzden yeni yönetim bence uğraşmamalı kaleci ile
 defansta ulaş ersin süperligi kaldırabilir diğerleri yerine ilk 11 de oynayabilecel oyuncular lazım
 ortasahada sadece doğayı kesin tutmalıyız  duygusal olmayalım serdar kaldıramaz süper ligi son maçlarda 3 lü ve faulden başka pek birşey göremedik engin öztongada takıma tempo getiriyor kalırsa iyi olur ömer közen pasları güzel ama iyi bir yedek olabilir anca serkan özdemirde yedekte kalıp sonradan girerse oyunu hareketlendirir aynı şekilde mustafa sevgi de öyle diğer orta sahalar gitmeli diye düşünüyorum
 forvet hattında ise ömer bence rahatça kaldırabilir süper ligi hakan şüküre hiç gerek yok o varken adam genç koşuyorda adam da eksiltiyor ne gerek var hakanı getirirsek ortalık biraz karışacak gibi o yüzden ömer in hakan out berkayda bu süreçte kendini geliştirmeli gökhan bozkaya geldiği günkü gibi oynayacaksa kalmalı gerçekten potansiyeli var ayrıca zaten süperlig oyuncusu ömerin yanına nihat tarzı bir forvet bulmamız lazım

genel olarak ise ben Türk lerle bir takım kurma taraftarıyım yabancı hem masraflı hemde riskli başımız boşuna ağrır gibime geliyor gs de ve oftaşta gördük ki bu iş Türklerle de oluyormuş
  hoca olarakta adı kaşara çıkmışlar gelmesin yeter rıza hocada bülent uygunda uyar bize en azından diğerlerinden kat kat iyidir hayırlısı
 halil başkan a kolay gelsin doğru trasnferler yapar inşallah
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
zeeper2005 Liste gör
Yazar

serkan
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 21:45
www.sporyolu.com/6495-ozel_ES_ES_ ferhat transferıyle ılgılı boyle bır haber gozume ılıstı bence 16 hazıran tarıhı dogruysa yenı yonetımın ferhat transferıne oncelık vermesı gerekır...
koko
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 22:10

Ferhat'ın mutlaka takımda kalmasını isterim.Ferhat'a yedek olarak bir kaleci lazım gibi.Sinan tecrübesiz süper ligin ağırlığını taşıyabilir mi tartışılır.Olası bir sakatlık,ceza gibi durumlarda sorun yaşamayalım kalede.Defans mevkiine transfer şart.Ulaş Ortakaya haricinde göze batan bir savunma oyuncusu yok kadromuzda.Orta sahada oyun kurucu görevini üstlenicek savaşçı bir futbolcuya ihtiyacımız var.Doğa'nın yanında oynucak defans ile orta saha arasındaki boşluğu doldurucak bir futbolcu olması gerek.Santrafor transferi şart.Serdar'ın yanında bitirici bir forvet lazım.

Yukarı
THEOMAN Liste gör
Yazar

theo
Yer: France
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 22:13
butun haberler burda.. tartismaya gerek yok....
kirmizi simsekler
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 22:30
Ömer, Hakan kadar güzel kafa vuruşu yapabilen bir oyuncu olacak. Kartala attığı gol aklıma geldi. Saffet ve Hakan ikiz kuleler gibi forvetti, ama yandan hava topu gelmezdi. Tadım ayçiçeği gibi KALA-KALIRLARDI :) bizde kanatları iyi kullanmadığımız sürece Hakan ile 1 kişi eksik oynarız.
Pire gibi, ayağına hakim, topu kaleye sürebilen, adam eksilten, arkası kaleye dönükken etkili olan, isabetli ve sert şut atabilen bu özelliklerden 2-3 üne sahip bir forvet gerekli.

Ankete oy kullanacaktım ama bahsedilen 4 bölgeyede ihtiyacımız var. Önce defans olmuş, forvet olmuş,kale olmuş farketmez. Dördünü de işaretleyerek oy kullanamadım.

Kale demişken, zeeper2005 arkadaşım, mesajlarından 30'dan fazlası (sayıyordum karıştırdım sayıyı) Ferhat'la ilgili. Bir akrabalığın, tanışıklığın var mı bilmiyorum ama, Ferhat'ı ya çok seviyorsunuz yada... (31 yaşında nerede öğrencisiniz, yükseklisans mı?)

Yeni başkanın takımı aldığı yerde, (süperlig) ve borçsuz bir şekilde, yeni tesislerin boyanmış olarak aldı, boyalı-badanalı olarak bırakmasını temenni ediyorum...

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2008 saat 22:33

Ferhat'ın bonservisi söylendiği gibi 250 bin lira bonservisi varsa hiç düşünmeden alsınlar. Kalede sorun yaşamayalım.

Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
Narin Liste gör
Deneyimli Yazar

Selahattin
Direct Link To This Post Tarih: 04/Haz/2008 saat 00:07
Hakan ?(!) . Sergen'den yeni kurtulmuşken bu seyirci bunu kaldırabilir mi? Minnetli yar lazım değilsen. Zaten o ABD'ye gidebileceğini söylemişti.
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 251>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,672 saniyede hazırlanmıştır