eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Askerler Buraya

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 646566
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-EsLi26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2015 saat 14:19
HATAY-ISKENDRERUN
DENIZ US.K EGİTİM ALAYI
MUHAFIZ
Kısa donem . Bılen var mı acaba
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
Yer: Kocaeli
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 07:06
EĞT. MERKEZİ : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI
KUVVETİ : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : ADESTİM/GÖZETLEME SB.
SINIFI : TOPÇU
HİZMET ŞEKLİ : YD.SB. ADAYI

Asteğmen uzun dönem olarak gidiyorum,hayırlısı bakalım.Gidecek herkese hayırlı teskereler.
ESES'i ticari rant olarak görenlere karşı yüksek taraftarlık bilinci!
Yukarı
frk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

FARUK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı frk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 08:47
Alıntı yapılan Panzerfaust26

EĞT. MERKEZİ : TOP. VE FÜZE OKL. ÖĞR. VE KURSLAR TB./ANKARA POLATLI
KUVVETİ : K.K.K.LIGI MUV. ÖZELLİĞİ : ADESTİM/GÖZETLEME SB.
SINIFI : TOPÇU
HİZMET ŞEKLİ : YD.SB. ADAYI

Asteğmen uzun dönem olarak gidiyorum,hayırlısı bakalım.Gidecek herkese hayırlı teskereler.

öncelikle hakkında hayırlısı olsun bende aynı yerde aynı görevde 333. dönem olarak 3 ay ydk subay adaylığı yaptım eğitimleri baya sıkıdır özelliklede okulun demir yoluna bakan çakıl taşlı alanını hiç unutmam baya süründürüyorlar orada topçulukla ilgili derslerde görüyorsunuz sınavlara falan giriyorsunuz en sonunda derslerin ortalaması alınıp sıralama yapılıyor bilgin olsun not ortalaman ilk 5 te ise o dönem açılan yerlerden istediğin yeri seçebiliyorsun ben 14. olmuştum ve kuraya kalmıştım kurayı kendin torbadan çekiyorsun ben 1. jandarma komando tugayı çakırsöğüt/ şırnak ı çekmiştim başta baya şaşırmıştım çünkü 66 kişilik kadronun 6 tanesi doğu çoğu kıbrıs ve birazda batıydı oraya gidince iyiki doğuya gitmişim dedim çünkü doğuda topçu birliği en rahat birlik en fazla yaptğın helikopterle dağın tepesine atıyorlar operasyonlardan önce bölgeye top atışı yapıyorsun ve jandarma tugayına düşersen topçu kara kuvvetlerine bağlı olduğu için kendi üstündeki iki komutanın hariç karışan olmuyor sormak istediğin bişey olursa yazabilirsin şimdiden hayırlı tezkereler
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 08:51
Teşekkür ederim Faruk Abi iyi dileklerin için.
Yukarı
eskiayder Liste gör
Yazar

Selcuk
Yer: Turkey
  Alıntı eskiayder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2016 saat 10:47
Alıntı yapılan Panzerfaust26

Teşekkür ederim Faruk Abi iyi dileklerin için.

Modlar.. sitenin domaın adını artık eskisehir.com olarak değiştirebilirsiniz... Futbolla alakası kalmadı kimsenin... Yine kahpe İst takımlarını tutanlar inanılmaz artacak... Böyle bir takımı yeni nesil çocuklara aşılayamayacağız malesef... BÖYÜK BOŞCAN SAYENDE...
Yukarı
Panzerfaust26 Liste gör
Usta Yazar

Umut Tukuş
  Alıntı Panzerfaust26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2016 saat 09:01
Alıntı yapılan eskiayder

Modlar.. sitenin domaın adını artık eskisehir.com olarak değiştirebilirsiniz... Futbolla alakası kalmadı kimsenin... Yine kahpe İst takımlarını tutanlar inanılmaz artacak... Böyle bir takımı yeni nesil çocuklara aşılayamayacağız malesef... BÖYÜK BOŞCAN SAYENDE...

Benim mesajımı yanlışlıkla mı alıntı yaptınız,bu konuya yanlışlıkla mı yazdınız ne yaptınız bilmiyorum ama herhalde üstteki başlığa yazacaktınız...Asıl konuya gelirsek gerçek bir ESES taraftarı hiçbir zaman ne kulüple ilgisini ne de bu camiayla alakasını kesmez.Kesselerdi 7-0lık Mezitli deplasmanından sonra iç sahada tribünler dolmazdı.

Hayatının büyük bölümünü Eskişehir'den uzakta geçirmiş bir taraftar olarak size çok net şunu söyleyebilirim;bu takım Cebeci'de ölümüne mücadele ederken de stadyumdaydım,2008'de İnönü'de de.O atmosferde bu camianın büyüklüğü daha iyi anlaşılıyor.Öyle badireler atlatıldı ki ne M.H gibi ne olduğu belli olmayan insanlar ne de bu kulübü maddi manevi yolsuzluğa sürükleyenler ESES'in itibarına en ufak bir zarar veremez.Bu takım 3.lige düştüğünde de taraftarı vardı,tarihi Sevilla galibiyetlerinde de tribünler tıklım tıklımdı bundan sonra da her daim taraftarı olacaktır.Efsaneler hiçbir zaman yok olmaz.1.lige düşeriz ama M.H gibi kangrenlerden kurtulup güçlenerek çıkarız.
Yukarı
berkcan Liste gör
Yeni Yazar

Berkcan
  Alıntı berkcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2016 saat 23:16
9. Jandarma Er Egitim Alay Komutanligi Bilecik. Memlekete yakinim
Daha önce burada acemilik yapan varsa bilgilendirmelerinizi bekliyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 646566

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır