eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Askerler Buraya

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 66>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
Online Durum: Offline
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 20:49
tam 3 sene olmuş 301. kısa dönem olarak yapmıştım ben de.. acemilik kütahya sonra diyarbakır... 26 plaka görünce kendimizden geçiyoduk hey gidi günler..
Yukarı
gogo10 Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gogo10 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Ara/2007 saat 23:54
way be gurcan hocam sen 3 sene once yapmıssın bıze ıse sımdı yapmak nasıp oluyor hakkımızda hayırlısı olsun walla..bu arada tsk'nın sıtesı ıptal sonuclar hakkında bır gelısme var dıye dusunmeye basladım..hadı hayırlısı bakalım..
Meftunuyuz Hayrayınız...
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
Yer: Turkey
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 00:12
319. KSD olarak gidecek arkadaşlara şimdiden askerlikleri hayırlı olsun ve iyi tezkereler. 6 ay sivil hayatta hiçbirşeydir, ama askerlik sırasındaki eğitimler sırasında, nöbet tutarken, devriye gezerken ve belki de en zorlayıcısı Güneydoğu'da, Doğu'da teröristlerle uğraşırken(ben hiç yaşamadım ama, en zoru odur) o 6 ay geçmek bilmeyecek, her seferinde "bir an önce bitsin" diyeceksiniz, içinizden sivil hayatla ilgili anılarınız gözlerinizin önüne gelecek, sevdiklerinizi hatırlayacaksınız, , "ah şimdi erken tezkere çıksa da sivil hayata dönsem, bir an evvel kafamdaki planları hayata geçirsem" diyeceksiniz, zaman zaman sabrınız tükenecek, aklınızdan binbir türlü saydıracaksınız ama susup sabretmesini öğreneceksiniz vs. vs. vs., ne olursa olsun herşeyden evvel Allah sağlıklı biçimde, hayırlısı ile bitirmek  nasip eylesin.

Tezkereyi alıp memlekete döndüğünüzde yaşamış olduğunuz o sıkıntılı günleri gülerek, hoş bir hatıra şeklinde hatırlayacaksınız, bir sürü arkadaşınız olacak, belki bazıları ile hayat boyu irtibat kuracaksınız, "o nöbetlerde, eğitimlerde geçmeyen saatler, dakikalar nasıl oldu da geçti" diye hayretler içerisinde kalacaksınız(Örneğin ben, geçen sene bugünlerde ben de sizin yaşadığınız heyecanı yaşadım. Özellikle de o 2'şer saatlik nöbetlerde geçmeyen dakikaları, saniyerin bugün nasıl geçtiğini düşününce kendi kendime şaşırıyorum). Dediğim gibi Allah sağsalim şekilde dönmenizi nasip etsin, gerçekten gerisi tefaurat...

Kısa dönem, uzun dönem veya Asteğmen, tüm askere gidecek arkadaşlara Allah kolaylık versin ve hayırlı tezkereler...

313. KSD  J. Çvş. Mehmet Ergim İMAN

(Şunu da belirteyim 319. KSD'leri 317. KSD'ler 4 gözle beklemekteler. Çünkü 319'lar askere başlarken yanlarında 317. KSD'lerin tezkerelerini götürüyorlar. Aynı bizim 315. KSD'leri beklediğimiz gibi. Yaklaşık 1 ay sonra tezkere alacak 317. KSD'lere de biraz daha sabır diliyorum, 319'lar nöbeti devalmak için yola çıktılar bile...)
Yukarı
gogo10 Liste gör
Yazar

Gökhan
  Alıntı gogo10 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 00:38

Sevgili Mehmet öncelıkle ıyı dıleklerın ıcın tesekkurler ancak oyle bır yazdınkı bu askerlık bıtmez dıye dusunmeye basladımCry

Meftunuyuz Hayrayınız...
Yukarı
burjuvaes Liste gör
Yazar

süleyman
  Alıntı burjuvaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 00:45
Alıntı yapılan gogo10

way be gurcan hocam sen 3 sene once yapmıssın bıze ıse sımdı yapmak nasıp oluyor hakkımızda hayırlısı olsun walla..bu arada tsk'nın sıtesı ıptal sonuclar hakkında bır gelısme var dıye dusunmeye basladım..hadı hayırlısı bakalım..
Bende bi gelişme var sandım ama http://193.110.209.3/ bu adresten solda yedek subay sınav sonuçlarına bakarsan hala 317.dönem var.Yani bi gelişme yok.Bizim işimiz pazartesiye kaldı.
Seninle...
Yukarı
gogo10 Liste gör
Yazar

Gökhan
  Alıntı gogo10 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 00:53
Süleyman verdıgın bılgı ıcın tesekkurler..yınede bellı olmaz yarın gece ya da pazar gunu öğrenme olasılıgımız cok yuksek..
Meftunuyuz Hayrayınız...
Yukarı
burjuvaes Liste gör
Yazar

süleyman
  Alıntı burjuvaes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 01:11
Moral bozmak gibi olmasın ama bu zamana kadar hiç haftasonu belli olmamış.Bikaç yerde okudum.Ama inşallah ilk olur bizde hazırlığımızı ona göre yaparız.Biz bunları düşünmeyelimde son günlerimizi iyi geçirelim.Son maçımızı diyelim :( En çok koyanda o zaten.İnşallah ESES farklı bi galibiyetle uğurlar bizi
Seninle...
Yukarı
gogo10 Liste gör
Yazar

Gökhan
  Alıntı gogo10 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 01:20

Moral bozmak gıbı bırsey olamaz o acıdan rahat ol cok sukur moraller yerınde..Sonucların p.tesıye kalacagını sanmıyorum ama yınede dediğim gıbı tum 319. donemlerın bunun yanında su an da askerlık yapanların ya da yapacakların ve ayriyeten asker Eskişehir çocuklarının hakkında hayırlısı olsun...

Es-Es:3 Karşıyaka:0(2 Çoskun 1 Serdar)
Meftunuyuz Hayrayınız...
Yukarı
onurcu Liste gör
Yeni Yazar

onur
  Alıntı onurcu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 01:21
ben de 319.dönem gidiyorum.hepimiz için hayırlısı olur inşallah..
...!
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Ara/2007 saat 01:31
Alıntı yapılan gogo10

Sevgili Mehmet öncelıkle ıyı dıleklerın ıcın tesekkurler ancak oyle bır yazdınkı bu askerlık bıtmez dıye dusunmeye basladımCry

Geçer Gökhan bey geçer, hiç merak etmeyin. Ben "o an için geçmeyen dakikalar, saniyeler, aslında hayatımızda geçen en hızlı sürelermiş, onu tezkereyi aldıktan sonra anladım" demek istemiştim. Hiç merak etmeyin 6 ay sonra(tabii kısa dömen çıkarsa, asteğmenlik olarak yaparsanız onun psikolojisi daha farklıdır, ama büyük ihtimal kısa dönem çıkacağını düşünürsek) tezkerenizi aldıktan sonra fikirleriniz çok farklı olacak...

Bu arada nereye düştüğünüzü öğrenmek için bir tavsiye internete çok güvenmeyin, bir şekilde Ankara Genelkurmay'dan bir tanıdık veya bir telefon numarası bulun belli olunca oradan öğrenin. Geçen seneden edindiğim tecrübe internete fazla güvenmeyin, zor öğrenirsiniz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 66>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır