eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehirspor'da Teknik Direktör Arayışları...

Cevapla Cevapla Sayfa  123 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Konu: Eskişehirspor'da Teknik Direktör Arayışları...
    Tarih: 31/May/2008 saat 21:13
  Herşeyin gayri resmi belli olduğu yaşadığımız zaman diliminde yeni yönetimin  Eskişehirspor'da, görev yapacak teknik direktör arayışı içinde oldukları kulağıma gelen bilgiler arasında;
  Eğer söylentiler doğru ise adaylar:
  1. Rıza Çalımbay
  2. Ümit Kayıhan
  3. Mustafa Denizli
  Bu adaylar içinde ilk iki sırada olanlar Nejat Hoca'nın eline su dökemezler diye düşünüyorum.. Eğer ki teknik heyet konusunda bir arayışa gidilecekse, Allah'a duam eski hatalara düşmekten yönetimi korusun şeklinde olur.

Görüşleriniz için şimdiden tüm ES ES liler teşekkür ederim.... 
CANIMSIN ES ES
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 21:22
   Bakın benim karşı olduğum şey şu;Tamam Nejat Hoca ile yollar ayrılmış olabilir ve yönetim haklı da olabilir.Ancak her konuda olduğu gibi teknik direktör konusunda da istikrarsız bir tablo çiziyoruz.Madem Nejat Hoca ile yollar ayrıldı o zaman yeni gelecek teknik direktör de istikrar sağlanmalı.Yeni gelen Hoca uzun yıllar bu takımda görev almalı.Misal beni x takımı çağrıyor;sözleşmemde de madde var,ya da bana bu konuda esneklik sağlamak adına söz verdiniz diyerek ayrılırım dememeli!...
Yukarı
KOÇ26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KOÇ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 22:03

Bugün NTVSPOR Kanalında "Eskişehirspor Teknik Direktör olarak Rıza Çalımbay ile anlaştı" şeklinde bir altyazı geçti.

KOŞULSUZ SEVDİK ...
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 22:12
Yeni teknik direktörümüz Rıza Çalımbay diyebiliriz..
Yukarı
ogur Liste gör
Deneyimli Yazar

ogur

Oguz
Yer: Ireland
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 22:16
Rıza Çalımbay bugün -gördüğümüz kadarıyla- kongrede yeni başkanımız olacak olan Halil Ünal ile tesisleri gezmiş,valimiz ile de görüşmüştür, akşam da Halil Ünal ve Rıza Hoca birlikte basın açıklaması da yaptılar.

Yukarı
runo26 Liste gör
Yazar

onur
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 22:22
Umarım Rıza Çalımbay olmaz.Niye böyle bir şeye ihtiyaç duyuyoruz onu hiç anlamıyorum zaten.Bu bir gelenek olmuş artık bir üst lige çıktın mı adettendir diyip ilk başta hoca gönderilir denir ve gereği yapılır.Yakın zamanda çok örneği var bu tür değişikliklerin  ne gibi sonuçlar doğurduğu konusunda.Niye Nejat hocayla devam etmeyelim?Ayrıca şu ana kadar Rıza Hoca ne yapmış ki onu alıyoruz.Kalıcı olmak istiyorsak Nejat Hocayla devam etmeliyiz.
açık!
Yukarı
black_26 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Esk. / Bağlar
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 22:27
Rıza Çalımbay ismi doğruysa şimdiden geçmiş olsun hepimize...Nejat Biyedic'e yazık oldu...Alınan bu kararla küme düşmemeye oynayacağımız kesinleşti...Kötü günde sorumluluk almayan hep hakemlere mazeret bulan bir hocayı başımıza getiriyoruz...Yeni Yönetim adayı başkanımız şimdiden ilk golü attı kalemize...Cry
BiZim DüNYaMıZDa ÖLüMSüZLüK SeNi SeVMeK DeMeKTiR ES-ES'im...!!!
Yukarı
KOÇ26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KOÇ
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 22:29
Rıza ÇALIMBAY için TÜRKİYE'de futbol ile uzaktan veya yakından ilgilenen hiç kimse, en ufak bir kötü söz etmez, edemez. Efendiliği, mütevaziliği ve ahlaklı sporcu geçmişi ile Milli Takım kaptanlığına kadar yükselen erdemli bir kişidir. ESES'in büyüklüğünün farkındalığı ile bizi büyük hedeflere ulaştırmayı amaçlayan RIZA HOCA'ya hoşgeldiniz derken, camiamıza hayırlı olsun diyorum.
KOŞULSUZ SEVDİK ...
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 22:51
bu saatten sonra rıza hocanın nasıl olduğunu tartışmayı bırakıp, sahiplenmemiz gerektiğini inanıyorum... camiamıza hayırlı ve uğurlu olsun... inşallah denizlispor ile yaşadığı başarılı avrupa macerasını bizimle de yaşar...
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
kerlon Liste gör
Usta Yazar

ismail
Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 23:18
Alıntı yapılan KOÇ26

Rıza ÇALIMBAY için TÜRKİYE'de futbol ile uzaktan veya yakından ilgilenen hiç kimse, en ufak bir kötü söz etmez, edemez. Efendiliği, mütevaziliği ve ahlaklı sporcu geçmişi ile Milli Takım kaptanlığına kadar yükselen erdemli bir kişidir. ESES'in büyüklüğünün farkındalığı ile bizi büyük hedeflere ulaştırmayı amaçlayan RIZA HOCA'ya hoşgeldiniz derken, camiamıza hayırlı olsun diyorum.

ClapClapClapClapClapClap
herzaman herde en buyuk eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,264 saniyede hazırlanmıştır