eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni Yönetimde Taraftar Temsilciliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KaRa Liste gör
Usta Yazar

KapKaRa
Yer: Yayladan
Online Durum: Offline
  Alıntı KaRa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 12:06
Çok güzel bir fikir ancak kimin seçileceği de çok önemli. Adı taraftar derneği olan derneklerin taraftarın sesine ne kadar kulak verdiği, taraftara ne kadar hizmet ettiği ortada. O açıdan bu kişi ya da kişiler özenle seçilmeli, amacına uygun kişiler olmalı.
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 12:15
Alıntı yapılan KaRa

Çok güzel bir fikir ancak kimin seçileceği de çok önemli. Adı taraftar derneği olan derneklerin taraftarın sesine ne kadar kulak verdiği, taraftara ne kadar hizmet ettiği ortada. O açıdan bu kişi ya da kişiler özenle seçilmeli, amacına uygun kişiler olmalı.

Bu iş için en uygun isim banner...(Müjdat abi)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 12:23
bencede banner abi olmalı...
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
turkaslan Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail
Yer: Turkey
  Alıntı turkaslan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 13:33
bugün yönetici dediğimiz vasıftaki insanları seçerken aranılan özelliklerin başında PARA geliyor.. ve ne acıdırki parada biryere kadar çözüm oluyor.. elinizde nekadar paranız olursa olsun doğru strateji belirleyemezseniz harcadığınız para iki katına çıkar ve sıfır verim alırsınız.. sonuçta yapılan iş hizmet işi.. memnuniyet çok önemli..
mesela en basit bişey, kombine alıyorsunuz karşılığında memnun kalmıyorsunuz.. şimdi gelde bu sene memnun kalmayan o vatandaşa sat hadi nasıl satabilirsen kombineyi..
bu sebepledirki doğru analiz ve çözüm üretme denilince akla ilk gelen isimlerden biridir Müjdat bey.. yönetim kuruluna yakışır demek bile bana mantıksız geliyor.. çünkü Gerkli, ihtiyaç demek daha yerinde... 
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 13:33
bende amigo, lider, reis vb. isimlerle anılan kişilerin bu görev için uygun olmayacağını düşünüyorum. ama bazı konularda bu kişiler daha etkin ve bilgi sahibi oldukları için temsil edilmeleride gerekebilecektir. bu yüzden bu temsilciliğin bir kiş ile sınırlandırılmaması, farklı renkleri taşıyan 3 arkadaşımızdan oluşması şu süreçte makul çözüm olacaktır.

isim vermeyelim denilmiş ama bende bu görevi layıkı ile yapacağını düşündüğüm, meslektaşım Yrd. Doç. Dr. Murat Kiracı'nın (forum ismi Murathoca) bu komiteye uygun olacağını düşünüyorum.  
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 14:02

Son 2 sezondur zaten böyle bir temsilcimiz var. Forumda yazılanları, ilginç fikirleri, önerileri ve sorunları yönetime bizzat aktarıyor ve çözümü konusunda çalışıyor..

O temsilcimiz, inanıyorum ki yeni yönetim kurulunda yer alacaktır..
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 14:13
bu fikir cok iyi ve aramizda bu isi cok iyi becerebilecek kisiler mevcut,bakiniz Kocaeli'nin kostad'ina,taraftar tek bir ses olarak hareket ediyor,buraya yazilan yorumlar elbetteki gereken yerlere ulasiyor ama etkinlik olarak cok yeterli oldugumuzu soyleyemeyiz,sayet boyle bir temsilciligimiz olursa biz taraftarlari gozardi edeceklerini,bizlerin dilek ve isteklerine,bizlerin fikirlerine kayitsiz kalacaklarini sanmiyorum,takim,yonetim,taraftar'in butunlugunden kazancli cikacak olan daima ESES'imizdir.
Yukarı
target26 Liste gör
Deneyimli Yazar

günhan göç
Yer: Türkiye
  Alıntı target26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 15:34
Alıntı yapılan ŞaHiN

Son 2 sezondur zaten böyle bir temsilcimiz var. Forumda yazılanları, ilginç fikirleri, önerileri ve sorunları yönetime bizzat aktarıyor ve çözümü konusunda çalışıyor..

O temsilcimiz, inanıyorum ki yeni yönetim kurulunda yer alacaktır..

evet dediğin gibi böyle bir arkadaş var zaten herşeyi gayet zamanında ve hızlı biçimde bilgilendiriyor köprü görevi gören  bu arkadaşın önümüzdeki yönmetimde görev almasını bekliyorum!!!!
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!
Yukarı
anadolu_fatihi Liste gör
Deneyimli Yazar

Halil
  Alıntı anadolu_fatihi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 15:58
Güzel bir öneri olarak görülse de, pratiğe dökülmesinin imkansız olduğunu düşünüyorum. Mevcut  Taraftarlar Derneği var. Yönetim ile taraftarlar arasında köprü olacak olan bu dernektir. Dernek işlemiyor, görev alanlar bu işi layıkıyla yapamıyor, daha da ötesi derneği kendi çıkarları için kullanıyorlar gibi birçok şikayet var. Şikayet edenler de şikayetlerinde maalesef haklılar. Ancak bunu şikayet ederek çözmek mümkün değil. Dernek Yönetimine aday olarak seçilmek gerekiyor. Efendim bildiğiniz gibi değil, bu insanlar belalı kişiler, bunları uzaklaştırmak kolay değil diyen birçok kişiyi de duyuyoruz. Bunun da yolu var. Madem sitemizde bu işleri layıkıyla yapabilecek kişiler var; deplasman vb. organizasyonlar bu kişilerin öncülüğünde yapılır. Foruma organizasyon yazılır, katılacak kişiler tespit edilir ve icrasına geçilir. Esas önemli olan ise organizasyonlar için yönetimden destek almamak, herkesin kendi imkanları ile katılımıdır. Taraftarlar Derneğinin işlememesinin en büyük nedeni de verilen maddi desteklerin cazibesidir. Bu destek olmasa Taraftarlar Derneği zaten işlevsiz kalacak veya işi hakkıyla yapabilcek kişilerin kontrolune geçecektir.
Yukarı
ESESli_295 Liste gör
Yazar

gökhan
  Alıntı ESESli_295 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2008 saat 16:21
bence de çok güzel bi fikir artık yapacğımız organizasyonmlar kendi aramızda çıkıp kimseye duyurmadan boğulmamalı...
HER ZMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 7>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır