eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nın K.Ş. Türk Günü Yürüyüşü

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
caddes Liste gör
Yazar

ramiz
Yer: Albania
Online Durum: Offline
  Alıntı caddes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 20:19
kardeşim üzülerek soruyodu abi hani bisimkiler bizde onlar kadar büyük değilmiydik diye tam o sırada SİYAH-KIRMIZI formalı insanları görünce tüylerimiz diken diken oldu.
bisim onlardan daha büyük olduğumuzu kardeşime anlatabildim:D
helal olsun ESES sevgisi her yerde

UNİESES
ESOGU-ESES
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 20:59
Aşağıdaki Linkde 3.53 dk da Türk Yürüyüşündeki taraftarlarımızı izleyebilirsiniz...

Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
tnt Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Antalya
  Alıntı tnt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:05
Alıntı yapılan EsEsliyim

Aşağıdaki Linkde 3.53 dk da Türk Yürüyüşündeki taraftarlarımızı izleyebilirsiniz...

Tek kelimeyle harika, hele o abim yok mu o kadar ciğerden söylediki vallahi duygulandım, tekrardan emeğinize sağlık, sağolun...
Kırmızımız; aşkın, Siyahımız; kapkara da olsa umudun rengidir.
Yukarı
esestaner Liste gör
Yazar

taner
Yer: Turkmenistan
  Alıntı esestaner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:08
Amerika'da bile organize olabilen ESESlileri, Amerika'nın Kırmızı Şimşekleri'ni tebrik ediyoruz.
Hakikatten önemli bir hadise. Sanırım 3 klişeleri tutanların haricinde diğer takım taraftarları bu durumu kıskanmışlardır.
Hatalı yazıyorsam arayın
0532 XXX XX XX
Yukarı
delibalta Liste gör
Yazar

özkan
Yer: Eskişehir-ES
  Alıntı delibalta Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:26
hayatımda böyle bir gurur yaşamışlığım çok azdır.kanal d duyunca merakla bekledim.ve mikrofona içtenlikle eses çeken o müntaz insanla bende eses çektim...inanılmaz bir duyguydu.foruma katılıyorsa veye tanıyanlar varsa tanışmak isterim.amerikadaki tüm eseslilere kucak dolusu sevgiler.yaşayın.... bravo.bu takım bundan çok büyükClap
*HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI*
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:30
İki kelimeyle ''Helal olsun''

Amerika'nın Kırmızı Şimşekleri'ni gönülden kutluyorum. Görüntüleri göremedim, yasaklı tube'yide açamıyorum. Fotolarla idare edeceğiz artık.
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
Boraes Liste gör
Usta Yazar

Bora
Yer: Turkey
  Alıntı Boraes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:30
Helal Olsun başkada söylenecek birşey yok.
Kanal D haberde girişte febelisi EsEslisi yürüyüşteydi dedi.Sonra sizlerin görüntülerini gösterdi.Önce siyah bi araçla geçen taraftarlarımızı gösterdi.
Ardından bir abimiz mikrofonlara Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es diye haykırdı.Büyük bayrakla coşkuyla yürüyen bayan taraftarımıza Eses ne yapar diye sordular inşallah 1. bitirir dedi.Çok güzeldi.
Sizleri görmek Amerika'da bile EsEs rüzgarlarının estiğini görmek bizleri çok mutlu etti.
Yürüyüşe katılan tüm Türk vatandaşlarımızı özellikle Eskişehirsporlu  herkesi tebrik ediyorum.ClapClap

ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:36
     Helal olsun sizlere...Vallahi  derslerle boğuşurken ilaç gibi geldi.Helal olsun sizlere....Oradaki dayım ne güzel Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es diyor.Bu yürüyüşte emeği geçen herkesi tebrik ederim.Eskişehirspor sevgisi dünyanın her yerinde...
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:38
Alıntı yapılan redES

İki kelimeyle ''Helal olsun''

Amerika'nın Kırmızı Şimşekleri'ni gönülden kutluyorum. Görüntüleri göremedim, yasaklı tube'yide açamıyorum. Fotolarla idare edeceğiz artık.

Kesinlikle görmenizi isterim...  Aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz.
http://www.beatfiltering.com/index.php/1010110A/f30c1505b75f1870bb900467144ba0a0dc0952d1ee05b3e6088bd61779cc8266a4371b71b0e60ada17030[
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:42
Beyler Bayanlar resimler az  ve cok az sonra burada.
Ayrica Es Es ceken arkadas bizim kuzen Ahmet Bayimli ve Roportajdaki Bayan ise YENGENIZ yani hanimim Mine Takil idi.

Amerikanin Kirmizi Simseklerinden hepinize hediyemiz.....

PopStar Alaturka yarismasinin Birincisi Ihsan.

Federasyon Baskani Kaya Boztepe.

06-16-26  Organizesinin uyelerinden Murat. Es-Es sevdalilarini gorunce gelip kendisini tanitti ve resim rica etti. Bir tane bile Bursali bulamayinca cok uzuldu.

Tarkan, Hakan, Mine ve Irfan Takil.

ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır