eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nın K.Ş. Türk Günü Yürüyüşü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 12>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
Online Durum: Offline
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:32
Evt bende gördüm gurur duydum EsEs li olduğuma  Her zaman heryerde Kral EsEs.
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
celaluslu26 Liste gör
Deneyimli Yazar

celal
Yer: SAKARYA
  Alıntı celaluslu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:32
Gerçekten çok duygulandım bende kendimi tutamayıp onlarla eses çektim.Hepinize çok teşekkür ederim.
Ben eses in birgün süperliğde şampiyon olacağına inanıyorum ya siz?
Yukarı
red_thunder Liste gör
Usta Yazar

akın
Yer: EStanbuL
  Alıntı red_thunder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:33
Bende izledim çok güzeldi ya:) Hepinize  kucak dolusu sevgiler saygılar Hug
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:34
Aynen bende EsEs Çektim Ankaradan Çok sevinçliyim  işte somut farkımız bizim EsEsliyiz Eskişehirsporluyuz Heryerdeyiz. Hepinize Helal olsun. Elim titriyor Yazarken Çok duygulandım  :)
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:36
haberleri izledim. amreikadaki esesliler ana haberde yer aldılar.
gerçekten gururlandım
Yukarı
esesliyiz Liste gör
Usta Yazar

Eray Hatipoğlu
  Alıntı esesliyiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:38
bu ne sevgidir ya,inanmıyorum ,CryBen de izledim.kalabalık bir grup eses diye inletti,kortejden eses bayrakları ve sloganlarıyla geçti.helal olsun sizlere başka diyecek söz bulamıyorumClap
Yukarı
ilkeronair Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker S.
Yer: Osmangazi
  Alıntı ilkeronair Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:38
Spikerin haberi ilk sunduğu anda GS ve BJK'yi kenara bırakıp yaşlısı genci fenerlisi ESES'lisi herkes oradaydı demesi de çok güzeldi. Küçük bi topluluk değildi, baya kalabalıktı bayraklarımız formalarımız New York sokaklarına çok yakışmış helal olsun çok büyük gurur duydum tekrar tekrar helal olsun tüm gurbetçilerimize...
Rüzgar ol, fırtına ol..
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:41
Eskişehirspor ateşi özgürlük meşalesinde de yanıyor. Amerika' nın Kırmızı Şimşekleri siz ve oluşumunuzu ayakta alkışlıyorum.
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
mr zenco Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper Yeşilöz
Yer: Bahrain
  Alıntı mr zenco Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 19:51
haberi görünce yerimde duramadım hemen internet kafeye geldim cok güzeldi hepinizin ayaklarına saglık gurbette eses sevgisi bir başka oluyor.
Cehennemin ateşi buz tutana dek ESES!!!
Yukarı
eses007 Liste gör
Yazar

Emre
Yer: Turkey
  Alıntı eses007 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 20:13
Amerika'daki Türk yürüyüşünde,, bir grup Eskişehirspor'lu EsEs'imizin Süper Lig'e çıkışını tezahüratlar eşliğinde kutladı...

Bu akşam tv'de haber bültenlerinde gördüm bu gurur tablosunu,, burada paylaşmak istedim...ABD'de bile kırmızı siyahlı renklere gönül vermiş insanların olması hem biz taraftarlar için hemde Eskişehirspor kulübü için büyük bir gurur kaynağı... 
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 12>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır