eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nın K.Ş. Türk Günü Yürüyüşü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Frequency Liste gör
Deneyimli Yazar

Görkem
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Frequency Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 22:39
ESES sevgisi heryerde... Tebrikler... Clap
Kalsada son nefes, din iman ESES
Yukarı
özer-_-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özer
Yer: Kütahya
  Alıntı özer-_-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Haz/2009 saat 11:33
İkinci Partta Amca Amigo Orhan Görevini Üstlenmiş.Bayanı Erkeği Çocuğu herkez içten nasılda EsEs Çekiyorlar.Çoçuğun Taşıdığı pankart Çok dikkatimi Çekti Aynen Şöyle yazıyor Yanlış görmediysem ..

Amigo Orhanın Askerleri ..

Ya helal olsun Size Dicek Kelime Bulamıyorum Sözün Bittiği Yerdeyim Herzaman Heryerde En Büyük Es-Es ... Birkez Daha gurur Duydum ESKİŞEHİR'Lİ olmaktan ...
Eskişehirsporumuzun golü,10 numaralı formasıyla Zennnggiiiiinnn erkaaann Zeennngggiiinn erkaann Teşekkürler EFSANE !
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 18:29
Alıntı yapılan casillas26

İrfan abi merhaba nasılsın?Ben seni hatırladım hani geçen yaz central parktaki Türk Gününde tanışmıştık.Bilmiyorum sen de beni hatırladın mı ama seni gerçekten takdir ediyorum.Zaten o gün üzerinde Esesimizin forması olmasa tanışamazdık belkide.O gün zaten 2 kişide o kutsal formamız vardı birisi sendeydi biriside oğlunda.

Orda bile bu Eses sevgisinin olduğunu görmek çok mutlu etmişti beni birazda şaşırtmıştı.Bu sene ben gelemiyorum ama inşallah sanada bi eses forması getiririm abi 
İyi günler sana  

Hatirlamaz olurmuyum.
Uzun sure anlatmistik.
Es Es formami boyle ortamlarda uzerimden eksik etmemeye ozen gosteriyorum her zaman.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 18:32
Alıntı yapılan özer-_-26

İkinci Partta Amca Amigo Orhan Görevini Üstlenmiş.Bayanı Erkeği Çocuğu herkez içten nasılda EsEs Çekiyorlar.Çoçuğun Taşıdığı pankart Çok dikkatimi Çekti Aynen Şöyle yazıyor Yanlış görmediysem ..

Amigo Orhanın Askerleri ..

Ya helal olsun Size Dicek Kelime Bulamıyorum Sözün Bittiği Yerdeyim Herzaman Heryerde En Büyük Es-Es ... Birkez Daha gurur Duydum ESKİŞEHİR'Lİ olmaktan ...

Tasinilan pankart oglum Tarkan'in elinde idi, yazi soyle idi
    "Amigo Orhanin Torunlari"
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
  Alıntı santi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 18:50
helal olsun sizeeee çok teşekkür ediyorum her birinize tek tek ESKİŞEHİR'Lİ olmaktan gurur duyuyorum
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Haz/2009 saat 20:19
Gururumuzsunuz...
EStanbul'dan New York'a selamlarClap
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ati26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Haz/2009 saat 04:08

24 Mayıs`a yetişemedik ama haftaya amerikadayım Allah izin verirse.
   New York`ta ESES formalı birini görürseniz şaşırmayın LOL
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 101112

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır