eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Amerika'nın K.Ş. Türk Günü Yürüyüşü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
Online Durum: Offline
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 19:24
Biraz gec oldu fakat yuruyuste cektigimiz videolari sonunda YouTube 'a ekliyebildik.

1. bolum icin:
http://www.youtube.com/watch?v=HcAgnHR5m-s

2. bolum icin:
http://www.youtube.com/watch?v=4HfAdc_G3kY

Seneye insallah daha guzelini yapariz.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
Team26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Engin ŞİLİT
Yer: Ankara
  Alıntı Team26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 19:28
Alıntı yapılan Irfan-new york

Biraz gec oldu fakat yuruyuste cektigimiz videolari sonunda YouTube 'a ekliyebildik.

1. bolum icin:
http://www.youtube.com/watch?v=HcAgnHR5m-s

2. bolum icin:
http://www.youtube.com/watch?v=4HfAdc_G3kY

Seneye insallah daha guzelini yapariz.

Elinize sağlık çok güzel olmuş, böyle bir organizasyon için ayrıca tebrikler. Yalnız Türkiye'de youtube hala yasak. Mahkeme kararı kalkınca inşallah seyrederiz.
Yukarı
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 22:21
Kanal-D ana haber de izleyememiştim. Görüntüler için teşekkürler.
3. bölümü bekliyoruz...
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
EAL_93 Liste gör
Yazar

BAHADIR
Yer: Ankara
  Alıntı EAL_93 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Tem/2008 saat 23:25
selamlar, Türkiye'de http://www.vtunnel.com üzerinden izleyebilirsiniz. Görüntüler için teşekkürler
Es Es
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 08:29
New Yorktaki Geleneksel Turk Gunu Yuruyusu bugun gerceklesti fakat bazi nedenlerden yuruyuste yerimizi alamadik fakat sunu soyleyim, O kadar cok Eskisehirspor formali vatandasimiz vardiki hakikaten orada oldugumuz gozlerden kacmadi. Cogu kiside  gecen seneki gibi yuruyuste olmadigimizdan uzulduklerini dile getirmeden edemedi.

Hatta gunun sunucusu Kaya bey konusmasini yaparken uzaktan olsada gozume bakarak Eskisehirspor taraftarinin bu sene yoklugundan uzuldugunu ve seneye bizim muhakkak yerimizi almamizi butun Turk vatandaslarimizin onunde dile getirdi, soz istedi.

Hele bir aile ozellikle gozume carptiki, kucucuk bebegin ustende bile Es Es formasi ve atkisi uzerine cok yakismisti, tabbiki anasi ve babasida Es Es formaliydilar. Buyuk, Kucuk, Kiz , Erkek cok cok sayida Es Es formasini gorunce duygulandim resmen.  KSKliler bile yanimizdan gecerken ES ES ES demeden gecmiyorlardi yanimizdan.

Tabiiki Turk Amerkan Federasyon Baskanimiz Kaya Boztepe'ye onumuzdeki sene yuruyuse muhakkak katilacagimizada soz verdik ve bunun geri donusu yok.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
altano22 Liste gör
Yazar

altan
Yer: Turkey
  Alıntı altano22 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2009 saat 08:49
bende newyork' ta olan bir arkadaşımdan rica etmiştim. git esesime gönül verenleri çek yürüyüşte diye. gitmiş eses in bu sene yürüyüşte olmadığını öğrenmiş. çok üzüldüm. hele bide karşıyakalılar vardı ama deyince üzüntüm dahada arttı.
her zaman her yerde en büyük ES - ES
Yukarı
esesfun Liste gör
Deneyimli Yazar

İSMAİL DURAK
Yer: ES_ES
  Alıntı esesfun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 17:53
büyük taraftar her yerde işte budur.
3 büyük değil TEK büyük geldi
     BİZANS KORK BİZDEN
Yukarı
grk26es Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖRKEM_KURNAZ
Yer: AnKaRa
  Alıntı grk26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 18:32
Tek Kelimeyle Helal olsun. ClapClap
SADECE ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
casillas26 Liste gör
Yeni Yazar

ilker
Yer: new york
  Alıntı casillas26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 20:00

İrfan abi merhaba nasılsın?Ben seni hatırladım hani geçen yaz central parktaki Türk Gününde tanışmıştık.Bilmiyorum sen de beni hatırladın mı ama seni gerçekten takdir ediyorum.Zaten o gün üzerinde Esesimizin forması olmasa tanışamazdık belkide.O gün zaten 2 kişide o kutsal formamız vardı birisi sendeydi biriside oğlunda.

Orda bile bu Eses sevgisinin olduğunu görmek çok mutlu etmişti beni birazda şaşırtmıştı.Bu sene ben gelemiyorum ama inşallah sanada bi eses forması getiririm abi 
İyi günler sana  
forza eses
Yukarı
casillas26 Liste gör
Yeni Yazar

ilker
Yer: new york
  Alıntı casillas26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2009 saat 20:03
seneye insallah :)
forza eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 9101112>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır